Skocz do zawartości

Walentynki pomysły:)


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem komu chcesz i co dać, ale pomyśl co chcesz kupić, idź do sklepu/na bazar i zobacz ile to kosztuje, i na walentynki tejże osobie daj x zł, gdzie x to cena tamtej rzeczy odjąć 2 zł (będziesz miał na napój orzeźwiający)

Albo... daj napój orzeźwiający :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić swojej dziewczynie film 3d ;) Nawet taki prosty - latające serduszka czy cokolwie, dziewczyny i tak się nie znają :P

 

Kiedyś był taki film "dla Agnieszki" - jak puściłem to kiedyś swojej byłej już dziewczynie to się centralnie poryczała "buuu - hooo czemu inni faceci mogą coś tak pięknego zrobić dla swojej dziewczyny a ty nigdy czegoś takiego nie zrobisz" bla bla bla ;) Laski są dziwne :/

 

Film był dołączony do pisma "Film 3d" W sumie to wtedy się 3d zaczynałem interesować :) http://www.expomarket.pl/product_info.php?cPath=239_243&products_id=3028

 

 

W każdym razie - taki filmik to dobra sprawa, tylko pamiętajcie żeby wrzucić do klipu jej imie, bo będzie myślała że zrobiłeś jeden filmik i teraz pokazujesz go wszystkim laskom :P

 

Jak jestem trochę cyniczny to sorka, to z samotności i dołowego nastroju przy walentynkach ;)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta animka "Dla Agnieszki" też na mnie swojego czasu zrobiła wrażenie. Byłem wtedy zielony i po przeczytaniu artykułu w tym pisemku o 3D czułem sie jakbym złapał Boga za nogi. Dzisiaj patrzę na to znacznie bardziej krytycznie, ale faktycznie animki mogą na niektórych pannach robić duże wrażenie. :)

 

Btw; czy koś pamięta moze, czy ten filmik podziałał na tą Agnieszkę? Jak znam życie to panna zapewne od niego odeszła, bo nie miał dla niej czasu robiąc ten film... :D

 

A na walentynki... czasem duzo skuteczniej niz kwiaty działa pozmywanie po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw; czy koś pamięta moze, czy ten filmik podziałał na tą Agnieszkę? Jak znam życie to panna zapewne od niego odeszła, bo nie miał dla niej czasu robiąc ten film... :D

 

heh, no oto historia dla forumowego plotkarza, takiego jak ja :D Heh jak pewnie wiecie albo i nie wiecie, film "dla Agnieszki" zrobił obecny i aktywny na forum Paweł Lipka :) (taką ma dziwną ksywkę :P) Po jakimś czasie zrobił w całe 5 godzin kolejną anikę o tym samym tytule:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=8590

 

Animki tej już nie ma na serwerze, no ale w każdym razie na początku było pompatycznie, a końcowa scena pokazywała dwa kochające się od tyłu zwierzątka na szczycie komina (króliczki albo co, nie pamiętam). Po tym jak praca wywołała ogromne oburzenie Paweł Lipka bronił się że żadnej Agnieszki nigdy nie było, a "Dla Agnieszki" to tylko tytuł :)

 

Reasumując - Pan Paweł Lipka zrobił film, który poprzewracał w głowach naszym opannom (przynajmniej mojej na jakieś bite dwa dni), udając że robi to dla jakiejś abstrakcyjnej agnieszki której nigdy nie było :)

 

Wybaczcie mój cynizm ale blablabla

 

W każdym razie - postaraj się i zrób, kup, albo znajdź coś, po czym będzie widać że włożyłeś w to trochę wysiłku, a nie na odwal się kupiłeś różę i czekoladki a będzie dobrze :) Dla dziewczyn chyba (żadnym ekspertem nie jestem żeby nie było) liczy się to że pomyślałeś o niej i włożyłeś spory wysiłek w prezent niż co to jest konkretnie.

 

powodzenia i pamiętaj że zawsze musisz być macho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem, tak najlepiej to kupić jakieś fajne wino lub też piwo, upić się utrzymując przy tym zdolność chodzenia i ruszyć na wolne miasto Gdańsk...ja tak zrobiłem raz i zamierzam to powtórzyć.

Popieram również sposób na animke for this only woman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To święto jest tak banalne i infantylne, że właśnie banalne i infantylne prezenty są najlepsze.

Poza tym ja zawsze pakowałem prezenty w pudełka zrobione przeze mnie, solidne z grubego kartonu, czasem wzmacniane deseczkami. ;) Do tego w adekwatnym do okazji kolorze + pasująca wstążka.

I za to miałem duży plus. Ostatnia ex z tego co wiem zebrała pudełka i ułożyła chronologicznie nad łóżkiem. :D

Jaki z tego morał? Oprócz tego co kupisz daj coś od siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"*upa,*upa,*upa" - jestem strasznie niezadowolony bo przez tydzień kombinowałem i nic... :(( moje pomysły były i to całkiem fajne ale niektóre nie wypaliły a niektóre to wogole.... Szczerze powiem że bardzo mocno kocham swą Lubę i nie chce jej zawieść ale... dziś ostatni dzień przed walentynkami a ja mam jakąś marną kartkę tylko :(((

 

Moimi pomysłami było:

Zrobić szalik na drutach (pomysł od Xizora)

lecz nie zdążył bym a po 2 jak znalazłem sposób (maszyna do robienia takich rzeczy) to się okazało że maszynka ma stare igły ;/ (starocie z komórki...)

 

Danie kartki walentynkowej 2 x2 metry xD lecz skąd ja teraz wezmę taki wielki papier... I tyle pisania :((

 

Może ktoś mi pomoże i wyzwoli mnie z opresji :D

Dla tego supermena któremu się uda sowite nagrody :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kase hm na pewno bylo by romantycznie :D:D

ja mam taki pomysl kiedys na to wpadlem itd nie wiem czy ogladales jezca bez glowy tam byla taka zabawka iluzjonistyczna (nie ma to jak fachowe okreslenie :D) tyle ze tam byl golabek i klatka.. wystarczy zmienic na golabek i golabek .. przy wreczaniu powiedziec ze jeden golabek symbolizuje ciebie drugi ja i jak sie kreci to jestescie razem :) czyli jezeli oboje bedziecie podczymywac uczucie to nie wygasnie :D dobry jestem :D prawie jak mishkievitscz;)

nowy4ms2.gif

profesjona;na animacja

i jeszcze gratis rysynek golembia (przynajmniej w zalozeniu mial byc golab):D:D

cvcvcvlx5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :)

niekt z was nie wpadl na taki banalny pomysl jak drukarka 3d :) projektujecie cos na 3ds, np jakis wisiorek czy cos w tym stylu, ryjecie dedykacje i lecicie z tym do instytucji zajmującej sie odlewami z 3D. male rzeczy zamkna sie w granicach 200zł i macie odlew ze srebra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uła! panowie...trzymajcie kciuki u nóg i rąk, wino kupione Wykosztowałem się Schloss Gobelsburg Riesling Gaisberg 2004 79zł + wysyłka ale dość szybko przyszło [wczoraj wieczorem :D] Płyta Evay Cassidy gotowa tylko pozostało czekać a w lodówce czeka pizza Ristorante :) i najlepsze współlokatorów dzisiaj nie ma :D

A potem tradycyjnie [jak się uda idziemy na parapetówe]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hech... wczoraj przemszerowałem się po księgarni i od razu, zaraz przy drzwiach trafilem na taką małą książeczkę, ok. 80 - 100 str, pt "Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach". Obejrzałem okładkę z całą masą doskonałych recenzji opublikowanych w największych światowych gazetach. Innymi slowy bestseller. Otworzyłem książeczkę i... wewnątrz nie było ani jednej litery! Same puste kartki!

Uznałem, że pannie się przyda notatnik i zawsze może uzupełnić puste kartki wskazówkami dla mnie, jako, ze nigdy do końca nie da się jej poznać. :)

 

Powiem jeszcze tyle, że strasznie jej się to spodobało, uśmiała się jak norka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrobic nowy watek "igraszki" :D

Dhogun Poplulem sie ze smiechu..ale trafna uwaga!:)

Maveric....idz do lekarza...mlody jestes...moze bedize na to jakas rada! :)

 

Mi chodzilo i zamilowanie kobiet do pierscieni Play'owych!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłapouchy zamiast Durexa? Stary, zrób z tym coś... to mogła być aluzja...

:D:D Shogun wiesz jak sie to mówi i ja Ciebie tez :*

Bruneq hehe mlody hm no wlasnie w tym problem ze nie bardzo :D ale wole zyc nadzieja

co do durex play to brzeczy i raczej denerwuje no i nie wart 30 zl zdecydowanie wole beeeeeeeez :P (i nie tylko ja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności