Skocz do zawartości

Bitwa 3D/2D: Małe jest piękne ... wystartowała!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ano powodzenia :) z taką ilością nagród WOW pokłony dla organizatorów.

 

mam jedną uwagę: taka ilość nagród no i szum wokół tego skłoni wszystkich Wymiataczy do brania udziału. Więc my szarzy uczący sie dopiero nie mają czego tu szukać - nie o nagrody mi tu chodzi; (choć myśl ze jest szansa ich zdobycia była by motywująca), ale ilość wątków z bardzo dobrymi pracami spowoduje brak zainteresowania tymi słabszymi - a chodzi chyba o to aby razem z innymi prowadzić prace nad :) "pracą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo wielkie brawa dla organizatorow >> niezle sie zapowiada >> swietne nagrody ale obawiam sie ze połakomi sie na nie kilku zawodowcow, starych wyjadaczy ktorzy sparwia ze sredniozaawansownia nie beda mieli czegu tu szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W tym komentarzu chciałbym wyrazić moją głęboką frustrację, w związku z tą bitwą. DLACZEGO WŁAŚNIE TERAZ! Zaczynać 2 miesiące przed moją maturą i kończyć 2 dni po ostatnim egzaminie. Why?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim długim czasie od ostatniej bitwy czuję się teraz niezłe napięcie ;)

Bitwa! Bitwa! Bitwa! Hehe... może wystartuje ;)

 

Powodzienia dla wszystkich uczestników!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że ta bitwa okaże się rekordowa jeśli chodzi o ilość uczestników. kampania reklamowa w mediach juz trwa więc spodziewajcie się ostrej rywalizacji :)

 

Pozdrawiam (i trochę zazdroszczę... sam nie mogę stratować :( )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, jestem pod wrazeniem, gratuluje! mysle ze w koncu wystartuje :) wieksze zainteresowanie, w tym wieksza liczba wymiataczy moze wyjsc tylko na plus tym srednim i poczatkujacym. Tak mysle, wiec nie ma co sie bac ze za duzo miszczow bedzie sie rowniez zmagac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedną uwagę: taka ilość nagród no i szum wokół tego skłoni wszystkich Wymiataczy do brania udziału. Więc my szarzy uczący sie dopiero nie mają czego tu szukać - nie o nagrody mi tu chodzi; (choć myśl ze jest szansa ich zdobycia była by motywująca), ale ilość wątków z bardzo dobrymi pracami spowoduje brak zainteresowania tymi słabszymi - a chodzi chyba o to aby razem z innymi prowadzić prace nad :) "pracą".

 

swietne nagrody ale obawiam sie ze połakomi sie na nie kilku zawodowcow, starych wyjadaczy ktorzy sparwia ze sredniozaawansownia nie beda mieli czegu tu szukac

 

Cere & Shi - na pewno tak sie nie stanie, znam to z poprzednich bitew i wiem jedno kazdy moze wygrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety Ja też chcę wiedzieć dlaczego nie możesz wystartować?

To troche głupie jeśli są jakieś ograniczenia, jeśli chodzi o wzięcie udziału w bitwie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wyjscia trzeba wystartowac bardzo dobrze zorganizowana bitwa duzo nagrod i jeszcze wiecej chetnych, ale liczy sie przeciez zabawa i to zeby czegos sie nauczyc, jesli cos sie wygra to mozna byc tym bardziej z siebie dumnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
tweety- to zrob prace nie na temat :D

dobre ttaaddeekk :]

 

gratuluje organizatorom! daliście niezłą motywację i faktycznie zapowiada sie ogrom emocji,

 

a mam newsa słyszałem pokontnie że u bukmacherów juz można obstawiać na wygranego (chodź nieznamy jeszcze całej listy)

 

powodzonka wszystkim uczestnikom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
Pies ogryzł nagrody- ważne że bitwa jest.

 

wyczułem w twojej wypowiedzi że ostrzysz zęby na I nagrodę! ;-))) no motywacja niezła, co nie?!

RK życzę powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TomekP

A ja wystartuje, bo mam nadzieje ze upoluje autograf Tomka. Wow ! Ale tylko 8 plyt z autografem. Moze sie zalapie. Wooow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to akurat jestem w tej komfortowej sytuacji że soft którego potrzebuję tak czy tak zapewnia mi firma. Wystartuję bo po prostu lubię bitwy na maxie i tyle :). A czy chciałbym wygrać ? Powiem tak: raczej chciałbym dać radę zrobić pracę która zasłużyłaby na wygraną- wygrać nie musi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności