Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki takashmen. Ah nie, co do face jamu, to sobie taki wymyszliłam by wyćwiczyć twarze i narzucić tempo ;) Staram się dobić do setki, już nie daleko ćwierć mety hehe. No ale może być, że na jakimś forum coś takiego istnieje, wcale nie zdziwiłabym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

-hpx-, Pamiętaj też o planach. U ciebie wydmy na drugim, trzecim planie są nawet bardziej kontrastowe niż na pierwszym! To co dalej "zazwyczaj" jest mniej kontrastowe, niż to co jest blisko.

Dużo by dało dodanie czegoś do rysunku. Albo jakaś karawana zmagająca się z pustynnym wiatrem na pierwszym planie albo, jak nie czujesz się na siłach to chociaż kontur wielbłądów gdzieś daleko na horyzoncie.

Nie olewaj nieba. Ono też ma swoją głębię i kolory.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolsga, bardzo podoba mi się twój sposób rysowania. Poszczególne elementy są super (np. nos). Ale zebrane razem nie zawsze są one na swoim miejscu (ja też mam z tym problem). Tym razem głowa wydaje mi się zbyt pociągła. Twarz bardziej bym doświetlił i pogłębił cienie, to moim zdaniem poprawiłoby czytelność odbioru.

Rysujesz ze zdjęć?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petreo - dzięki za rady, wybrałem troche cienką fotę i jak zacząłem szybko mazać to zupełnie na te plany nie zwróciłem uwagi, poprawie się :D

A tu coś co zacząłem wczoraj, zupełnie nie wiem jak sobie poradzić z dachem

housecopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że kombinujesz z cieniami na elewacji i dachu. Szkoda, że roślinki całe są ulepione brushami z listkami. Ja tego nie kupuję. Kompozycja byłaby na pewno ciekawsza, gdyby istniał trzeci plan. Po prawej stronie od domku w oddali jezioro, góry czy coś. Dachu nie ma, więc ciężko coś doradzić. Najpierw coś narysuj. Gont, albo pionowe deski będą pasować najbardziej i są w miarę łatwe do narysowania. Podpatrz jak jest na innych pracach. Samemu z głowy ciężko jest. (Nie używaj ctrl jak rysujesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, jak tu się jeszcze moderatorzy kręcili ;p, to posty musiały zawierać obrazek.

nie to że się czepiam czy coś, tak tylko zauważyłem że się zrobiło bardziej liberalnie hehe.

 

-hxp-

domek przedni, Fajnie z tymi brushami kombinujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liście palmy są bardzo fajne. Dobrze, że ciemniejszymi kolorami wydobywasz te jaśniejsze. Wygląda jak potargana przez wiatr morski palma. (szkoda, że korzeń w lewym dolnym rogu nie ma już kontrastu mimo, że jest najbliżej nas). Według mnie poświata z zachodzącego słońca powinna rozlewać się na całym niebie, a nie tylko za palmami. Choć bardzo fajnie kombinujesz, bo słońce wydobywa krzaki. Co do kompozycji... przysłoń sobie dłonią prawą część pracy. Obrazek i to co w nim przekazujesz zawiera dokładnie tyle samo treści. Przysłoń sobie teraz lewą część obrazka. Pozostaje nudne morze. Albo utnij pracę w połowie, albo wyjedź z całą plażą mocno w prawo i narysuj tam jakiś ludzi spacerujących albo kraba jakiegoś... Pamiętaj, że ty tworzysz kompozycję. Możesz narysować lepiej niż jest na zdjęciu z którego rysujesz.

pzdr.

może wrzucaj swoje prace do działu "teczki" albo gdzieś, bo niektórym przeszkadza, że są tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pisania bez malowania! Staramy się tu wstawiać posty z obrazkami :cool:

Nikomu nie przeszkadzają tutaj prace z teczki, tylko gadanina ;)

 

Selfu świetnie działasz z tym brushami !

Teraz dopiero odczytałem - dziękuję no i wzajemne Kölsga :p

 

A wip leci dalej..

 

khic_a96_u8w64.jpg

Edytowane przez Dann.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności