Skocz do zawartości

Portfolio : Rafał Brożyniak


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

Yooo Panowie.

 

Dluzszy czas mnie nie bylo ale mam wkoncu necik i moge cos napisac :)

Znalazlem robote jakis czas temu w UK (wypadlo na Liverpool) wiec moge smialo wam pokazac moje portfolio :)

Komentarze mile widziane (moze nie do strony ale do modeli);)

Pozdro

 

http://www.bro3d.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze, ledwo co sie otrząsnołem po modelu Mario'a (nie bede pisał maria bo to babsko brzmi :D hehehe) a tu kolejna załamka

swietnie ci wychodza tekstury z fotek, jak ty to robisz, ja próbowałem i mi tak dobrze nie wyszło w sumie to nawet dobrze mi to nie wyszło heh no nic zawsze moge zwalic na mój stary komputer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kipścizna i brak pro.......boże, co ja wygaduje, learn me master!!!!!

 

 

pees:czy mi sie wydaje czy stacji benzynowej nie masz tam?!

 

Predzio widze w trakcie robienia....brrrr...juz sie boje!:)

 

Czy my przypadkiem nie kończylismy tej samej szkoły i tego samego kierunku?!..tzn keirunku chyba nei bardzo....bo ..chociaz kto wie!:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

pracki świetne, najbardziej podobały mi się autka, szczególnie kampingi i cabrio, po prostu śliczne, moze jedynie textura wersji zniszcoznej kabrio taka nie bardzo za to w wersji czystej miodzik :), budynki tez świetne choć na archi nie bardzo sie znam , a no i murzyenk w najku fajowaśny , widze Bro że juz masz troche stazu przy grach, dodam jeszcze że storna mi się podoba nie lubie krzykliwych przekombinowanych itp stron, wole proste i treściwe a taką jest Twoja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam wcale nie takie zdolne ;) Mnie jakos nie bardzo idzie.

Anyway, i co z weekendem baranie jeden ??:P

ciesze sie ze ci sie wreszcie po tylu latach udalo postawic stronke.

Powodzenia w pracy ;)

PS. cos mi nie dziala site :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

Ciesze sie ze sie podoba - oczywiscie nie strona bo z tego jestem lama zreszta z grafy tez z tego co widze co robia inne osoby w robocie. :)

 

...swietnie ci wychodza tekstury z fotek, jak ty to robisz, ja próbowałem i mi tak dobrze nie wyszło ... :D

Hmmm - moze tak w skrocie ... http://www.bro3d.pl/_personal_work/BlackHawk/BlackHawk_MO.htm

na dole stronki jest przyklad txt - wiec najpierw pale sobie LM ktora potem pomaga mi w cieniowaniu pierwszej warstwy ktora sobie skladam z kilkunastu zdjec albo sobie cos podmaluje. na koncu zazwyczaj dodaje tylko kolorek i juz jest gotowa.

 

....Predzio widze w trakcie robienia....brrrr...juz sie boje!:)

Czy my przypadkiem nie kończylismy tej samej szkoły i tego samego kierunku?!..tzn keirunku chyba nei bardzo....bo ..chociaz kto wie!:>

Predatora raczej nie skoncze bo jakos postacie to nie moja "brozka" moze kiedys jak sie przekonam do interfejsu w zbrushu :)

Co do szkoly to nie wiem co ty konczyles - ale ja zaoczne w bydzi.

 

...a no i murzyenk w najku fajowaśny , widze Bro że juz masz troche stazu przy grach...

Murzynek byl jedna z pierwszych postaci jakie zrobilem i powiedzmy szcerze jedna z ostatnich na dana chwile

Staz hmmm.... czy ja wiem. Nie wiem czy mozna to tak nazwac znajac moja poprzednia firme - poraszka bedziesz wiedziec co mam na mysli :) Praca zdalna duzo mi dala - zarowno doswiadczenia jak i checi realizacji

 

qrcze te wszystkie Rafały to zdolne bestie szkoda ze mama mi nie dała na imie Rafał ;)

folio super:)

No co ty - zobacz na poraszke :))))))))))) Poraszka wiesz ze zartuje - mam nadzieje ze nocleg nadal aktualny po tej obeldze :)))))

 

E tam wcale nie takie zdolne ;) Mnie jakos nie bardzo idzie.

Anyway, i co z weekendem baranie jeden ??:P

ciesze sie ze ci sie wreszcie po tylu latach udalo postawic stronke.

Powodzenia w pracy ;)

PS. cos mi nie dziala site :?

Weekend hmmmm - dzwonilem do kusanagiego ze wpadne za tydzien raczej bo pociagi tutaj strasznie drogie i maja przesiadki - jeszcze zle wysiade i pojade do szkocji :))))))

 

świetna sprawa!

Widzę, że teraz jest masowa emigracja grafików do UK :)

a mam pytanie co do gry MAFIOSO nad którą pracowałeś... to wyjdzie na świat? :)

Szczerze mowiac jakby moja stara firma nie walila w ch... z wyplatami to pewnie bym sie nie wynosil do UK ale jak mialem do wyboru wyjechac do innego miasta w polsce (i zarabiac nazwijmy to "grosze" bo to co mi w pl oferowali bylo smieszne!) wolalem wyjechac zagranice i pracowac za rozsadne pieniadze i miec satysfakcje ze swojej roboty - moze i w polsce tez bym mial satysfakcje ale wspomnienia z mojej poprzedniej firmy nie sa za ciekawe bo nigdy nie wiedzielismy czy gre jaka robimy ujzymy kiedys na polkach w sklepie - tak tez bylo z Mafioso ktore po 2/3 latach robienia skonczylo sie wersja demo i kasacja projektu.

 

Ps. CHYBA NIGDY TAK DLUGIEJ ODPOWIEDZI NIE UDZIELILEM

POZDRO

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro, mamy bardzo podobne doswiadczenia z poprzednich firm, moze dlatego ze przez pare lat razem pracowalismy :D

Anyway, z jednym sie nie zgodze ... mafioso bylo chyba robione 5 lat :D Chyba ze liczysz wszystkie "prace od zera" to wtedy na kazda rzeczywiscie po dwa lata zejdzie :D

Nocleg aktualny jak najbardziej. Koma mojego masz, wiec jakby co dzwon.

3maj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal ;)

 

Co do roboty to chyba lepiej nie moglem trafic - na chwile obecna malo roboty, pelen luzik, 7,5h dziennie - nadgodziny super platne, fajny projekcik - tylko anglia do du...

W porownaniu do mojej poprzedniej firmy to tak jak ziemia a niebo (Poraszka i r2d2 napewno wiecie o czym mowie :)

 

teraz widze tam tuff enuff :D hehe, to byly czasy XD

 

Noooo - do teraz nie wiem co sie dzieje z tym projektem - wyjdzie to wogole kiedys ? :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Bro jestem w podobnej sytuacji co Ty. Niebo a ziemia, bez porownania. R2d2 ma jeszcze przeje** ale mam nadzieje ze niedlugo sie zmieni. Ciesze sie ze jestes zadowolony. A anglia, jak anglia kazdy kraj inny. Mnie wkurzylo dzisiaj to ze jak sie zarejestrowalem u lekarza musze czekac 48h na weryfikacje moich danych zanim mnie przyjmie. Nosz w pupcie jeza.

 

BTW - Bro , ten projekt nad ktorym siedze okazal sie bardzo fajny wbrew temu co na poczatku myslelismy. Daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - Bro , ten projekt nad ktorym siedze okazal sie bardzo fajny wbrew temu co na poczatku myslelismy. Daje rade :)

 

Pewnie :) slyszalem ze masz tyle roboty ze sie ledwo wyrabiasz :) - wyslij mi na priva jeszce raz kom - to zadzwonie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W personal works coś nie gra, może po lewej powinny być najstarsze a po prawej najmłodsze, albo wip po prostu przenieść na lewą stronę, bo w chwili obecnej to dosyć myląco sugeruje chronologię. Ogólnie layout nie przeszkadza więc jest ok :).

 

Prace- super i do tego wielu wcześniej (chyba) nie pokazywałeś :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności