Skocz do zawartości

Scena 3D: Himeji Castle


Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj.

Wrzucam właśnie ukończoną scenę mojego autorstwa przeznaczoną do Archexteriors 3. Płytka z całą kolekcją jest już na ukończeniu.

 

Screna przedstawia japoński zamek, znajdujący się w mieście Himeji. Jedna z najstarszych istniejących do dziś budowli średniowiecznej Japonii.

 

Cas pracy : 56 godzin.

Soft: 3ds max8 + Vray 1.5

Obrazek bez postprodukcji. tak jak wyszedł z vraya.

 

08naforumis2.jpg

 

Mirrory:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd1e94bf8755dc08

http://xs215.xs.to/xs215/07223/08_na_forum.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

japońska architektura też ładna, pokażesz wiecej ujęć? dach mógłby być ciemniejszy a tak to super:)

 

ujecie w ogóle jest takie jakby robił zdjecie jakiś mały paparazzi ktory chciałby zobaczyć co jest w środku a nie mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten materiał wygląda jak standardowy szary........ale i tak bardzo ładnie. może pokaż referke

 

edit: pooglądałem kilka referek i dach powinien byćzdecydowanie ciemniejszy. i coś ten mur z kamienia jest nie taki jak powinien

 

Pomysł na wykorzystanie poprzednich exteriorów jeszcze jakoś mogłem wymyśleć, ale jak można wykorzystać średniowieczny zamek, z takim kadrem, to nie mam pojęcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

widze ze w pracy nie dają ci odetchnąć? ciśniesz prace, model budynku pierwsza klasa, o reszcie juz napisali

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zrobiłem wielki płat powierzchni dachowej, Zmapowałem itp itd.

Dalej dokładnie w środku tej powierzchni stworzyłem Path 4x4 czy ile mi tam było w danym momencie potrzebne.

 

Na dachówki nałożyłem modyfikator skin wrap path.

Poukładałem dach, przyciąłem modyfikatorem slice. Później jeszcze jakieś drobne poprawki.

Ogólnie sporo pracy z tym było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam czepiacie sie;D Mi sie bardzo podoba tylko ta roślina (wiśnia or wtf?) jest rozmazana aż za bardzo. Wiem ze mialo to dać wrazenie perspektywy ale wygląda troche sztucznie. Ogólnie budynek mi się podoba:) gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem na tym forum dlugo i nie orientuje sie jeszcze za bardzo w prawach ktorymi sie rzadzi, ale jestem ciekaw czy zrobiles to dla evermotion? skoro tak to czy ladnie tak umieszczac tu zawodowo wykonana prace? :P:P:P Znalazlem ten palacyk i pare innych renderow, ktore sa na tym forum na stronce:

http://www.trinity3d.com/store/Archexteriors-Vol-3-VRay-Architectural-Exteriors-p-1250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privateer, RK, nielot007 -> 3 ostatnie przedstawione prze zemnie prace były przeznaczone do archexteriors3. Całkowitą pracę nad nimi prowadziłem w studio Evermotion w normalnych godzinach pracy.

 

Jest coś takiego jak prawa autorskie i prawa majątkowe. Prawa majątkowe posiada moje studio. To studio zarabia na tym produkcie. Lecz prawa autorskie są niezbywalnymi prawami chronionymi przez prawo i konstytucję. 100% pracy widocznej na pokazanych prze zemnie renderach jest mojego autorstwa tak więc jestem autorem tych prac i mogę się nimi chwalić wszem i wobec do woli.

Druga sprawa to fakt że uzyskałem od przełożonych pozwolenie na publiczne pokazywanie sowich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności