Skocz do zawartości

teczka 2d __:: littleninja ::__


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

leander konkurs polegał na tym że się wybierało jeden z wielu radiowych odcinków zamieszczonych w necie wiec jak gdyby scenar był ich z założenia, więc sami siebie by musieli zdyskfalifikować jeśli im scenariusz nie pasował heheh ... luuuz to była robota poboczna, mam to w pompie trudno :)

 

dzięki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs autobiografia wyróżnienie, organizowany przez Gutek Film i Wysokie Obcasy:

Publikowany w ostatnią sobotę:

 

ow.jpg

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

05.jpg

 

ps. jakościowo może pozostawia niedosyt ale co tu dużo gadać nie było czasu na szlify.

psII. inne prace znajdziecie na /motywdrogi/ http://motywdrogi.pl/2008/05/21/konkurs-na-komiks-autobiograficzny/

 

i coś z innej beczki żeby nie było :)

oo.jpg

 

poz

Edytowane przez little-ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jeszcze raz

 

Cały czas próbuję z francuzami i jeśli nic do lutego przyszłego roku z tego nie wyjdzie będę pchał w Polsce. Kłopot w tym jest największy że nie mam na koncie żadnych albumów więc trudno się przebić na tym i tak zapchanym rynku, więc liczę na fuksa po prostu :)

 

Pracuję nad 3 projektami mówię że w bólach bo z czegoś trzeba żyć a każda fucha wybija z klimatu.

 

1 album 46 plansz założenie seria- odcinkowa w stylu cygana tyle że po polsku :)

2 łan szot na 96 plansz

i 3 ze scenarzystą z fr jesteśmy na etapie bardzo wyjściowym. wrzucam przykładowe plansze b&w

 

2tw.jpg

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię martyrologii, ale weszliśmy z Tomkiem w ten konkurs i wyszło nam jak widać poniżej. załapaliśmy się na antologię, ponoć poziom był wysoki ale to wyjdzie w praniu

pozdrówka

 

ps.więcej info znajdziecie tutaj

 

1w.jpg

 

2w.jpg

 

3w.jpg

 

4w.jpg

 

5w.jpg

 

6w.jpg

 

7w.jpg

 

8w.jpg

 

9w.jpg

Edytowane przez little-ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tam widze wulgaryzmy na scianach? Ze wzgledu na regulamin forum zastanawiam sie jak to teraz wykropkowac ;)

 

Jakos ostatnio musze ze trzy razy wczytac sie w Twoj komiks, zeby go w pelni zrozumiec/poczuc. Tutaj jeszcze sprawe utrudniaja takie waskie kadry. Ale mysle, ze warto sie wczytac, ma to swoj glebszy nastroj. Troche to o poezje zahacza, a ja do poezji jak do jeża. Ale jak juz podejme wysilek i sie wczytam w jakis wiersz to zwykle odlot.

 

No a wracajac do wulgaryzmow, gdzies miedzy kadrami buduje sie pewien suspens, kwestia otwarta - czy Anka zadzwoni czy nie? :)

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrocker,breja, misiekhc, len_art, DonJakub, CzAk1: dzięki wielkie ludziska trochę się nad tym nasiedziałem więc dobrze jest usłyszeć coś miłego, git :)

 

kolegaalek: no taka była koncepcja od początku, żeby nie było jak zwykle, ale jak słusznie leander zauważył trochę to patetyczno poetyzujące wyszło i nie trafiło z grubej rury heh ...tak czy siak dzięki, dzięki kolego ;)

 

leander: co tu mówić, strzeliłeś w dychę w to trzeba się wpatrzyć to nie praca na strzała i jeb, co nie znaczy że po wpatrzeniu nadal się załapie :D

Co do wulgaryzmów, cholera jak chcesz mogę zrobić cenzurę hehe, a Anka..hmm no cóż, wszystkie postaci oraz zbieżność imion przypadkowa ;)

 

Bacry: jeee słuszna uwaga :) no właśnie myślę że koniec z tymi pompatycznymi koncepcjami(konkursy są mało opłacalne heh), jak dobrze pójdzie to pod koniec września wyjdzie albumik: 3 rysowników, 3 style, historie normalniejsze, mam na myśli z przejrzystą narracją, moja 17 stronicówka to lata 20 w stanach, czas prohibicji i te sprawy, więc postaram się tam jakieś biuściste baby wrzucić :)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności