Skocz do zawartości

Objekt 3D: OCC Chopper splitback


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecałem, praca skończona. Cały obrazek rendrował się trochę długo, bo dokładnie 1:30:42. Ale dotrwałem do końca i teraz prezentuję wam swoje najnowszedziecko. Mam nadzieję, ze podoba się wam tak samo jak podoba się mi, czyli bardzo :)

Pozdro.

Acha tutaj znajduję się highres (2000*1500).

Drugi pikczer

Dobra chveti usunąłem tę czerń z rogu. Niech będzie po twojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model super, materiały niezłe a co najważniejsze - wreszcie dobry render.

Zawsze model tracił na renderach , teraz jest całkiem przyjemnie, AA trochę szwankuje.

Jeśli chodzi o studio to czerń i biel jest mało atrakcyjna ale jak już jest to imo za dużo czerni w rogu. :)

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Wprowadziłem dość znaczące zmiany w renderku i ustawieniach materiałów, a render ze zmianami dałem w pierwszym poście.ale to już koniec zmian bo się z tego wip zrobi.

Jak znajdę czas (jutro) to zrobię rendry innych ujęć.

Pozdro i dzięki za komenty.

OUT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca ładna jako concept :) bo wg mnie motorek nie nadawałby się do jazdy po ulicach. Po pierwsze kierowca pojazdu straciłby słuch ze względu na (prawie) brak wydechu. Po dugie kierowca siedziałby na tym jak na krześle a nie jak na Chopperze

poza tym dla mnie bomba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze no i za front page. A teraz jeśli idze o unkcjonalności tego modelu, o której wspomniał stic3110. Zmartwię cię może ale ten motocykl jest w produkcji seryjnej. Mało tego powstał nowy model, który ma jeszcze mniej wydechu. Zresztą całosc można zobaczyć na stronie http://www.orangecountychoppers.com.

Pozdrwiam, i jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorek super, ale mam 2 uwagi: tylna zębatka ma zęby proste a nie wycięte półkoliście jak to jest w zębatkach łańcuchowych. Dźwignia hamulca nożnego i jej machanizm wystaje za bardzo do dołu, jak się trafi jakiś wybój czy studzienke to będzie po nim. Ogólnie bardzo mi się podoba sam sprzęt jak i renderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model... jako początkujący modelarz zaduzo powiedzieć nie moge moim zdaniem 10/10 :)

 

...ale jako srednio zaawansowany motocyklista do się doczepie... przedni chamulec jest w prawej ręce, a sprzęgło w lewej :P No chyba ze te motory tak mają.... choć wątpie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło ale ja amator w grafice jestem więc moje zdanie jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to przewody. Dziwię się że są na zewnątrz. Aż z ciekawości spojrzałem na stronę OCC czy jest tak w oryginale i rzeczywiście. Moim zdaniem przewody powinny być pochowane w rurkach szkieletu motocykla, tak aby nie było ich widać, bo zwyczajowo szpecą trochę pojazd. ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małe Indirect Ilumination - widać, że o renderek, a model jest całkiem dobry, więc chyba warto jeszcze trochę pomajstrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Simple_man gratki za fronta! mi się bardzo podoba, ale warto zwrócić uwagę na to co napisali wczesniej, nie będę powtarzać!

świetny czoperek!

;ozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności