Skocz do zawartości

Teczka 2d - Koniu Sketchbook


Koniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja wlasnie kombinuje co sprzedac, zeby sobie taki strzelic ;) Tez bym go kochal...

 

 

monitor można...stary tablet i powinno się co nieco uzbierać :D

Ta poprzednia wersja cintiqa 21ux oparta na intuos3 kosztuje już koło 6tki wiec nie tak najgorzej. Ta w linku to już najnowsze dzieło = najnowszej serii intuosa. Piękna rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z domu bardzo przypominają mi prace CreatureBox'a ale to chyba na plus :)

 

Tak, ostatnio się podjarałem ich prackami :) i staram się coś podpatrzyć z ich stylistyki.

Patrząc wstecz, miałem manię idealnie równej i prostej kreski, ale znudziła mi się i szukam czegoś nowego. Zresztą popadam w jakieś dziwne stany...raz zajawki na jakies wektorowe proste postaci, które może wkrótce wrzuce...raz digital...raz tuszowanie...wariuje ;)...nie mogę znaleźć czegoś dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te domowe to az za bardzo kriczerboksowe, chlopaki wypracowali swoje stajlo przez lata i niech maja, bo jest swietne, niefajnie to tak az mocno podbierac, zwlaszcza, ze masz swoje, wcale przeciez nie jakies dretwe. Te z pracki rzeczy za to bardzo spokok

Edytowane przez Mocnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete
Zresztą popadam w jakieś dziwne stany...raz zajawki na jakies wektorowe proste postaci, które może wkrótce wrzuce...raz digital...raz tuszowanie...wariuje ;)...nie mogę znaleźć czegoś dla siebie...

 

I bardzo dobrze, takie rzucanie się w różne style może się okazać bardzo inspirujące. Często mam podobne odczucia i często towarzyszy temu takie ...hm... rozdrażnienie, frustracja. Jednak z jednej strony coś takiego bardzo rozwija a z drugiej hamuje trochę wyrobienie sobie niejako rozpoznawalnej i określonej kreski.

 

A graficzki wszystkie bardzo miodne. Moim zdaniem tej inspiracji CreatureBoxem jakoś bardzo nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw sobie jakies przypomnienie by co najmniej raz w tygdniu cos wrzucac. piekny staf.

 

Jakbym był taki płodny...i tyle czasu mi nie zajmował freelance i praca na etacie to pewnie bym wrzucał częściej ;). Taki lajf ;).

Dziękuję za wszystkie miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas trochę odświeżyć zakurzony temat. Ogólnie to zaczynam pracę nad swoim digitalem bo widzę, że w koło same progresy a u mnie kicha...tylko pokemony, którymi zacznę tą aktualizacje, a na koniec próbki z malowaniem.

hS55z.jpg

xEWij.jpg

VDhme.jpg

ScbZJ.jpg

RR4f7.jpg

 

i zapowiedziane próbki

PfAnQ.jpg

 

 

Chętnie wysłucham uwag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki... takie teki jednocześnie motywują do działania i demotywują, kiedy patrzysz i widzisz ile roboty jeszcze przed Tobą, chcąc wspiąć się na taki poziom wtajemniczenia xD

Super wrzuta :)

Więcej uwag nie ma :P Pozostaje paczać i podziwiać. Przez te banany aż zgłodniałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zająca mroku w jednej albo dwóch grach i jakąś kartkę dla play'a robiłem z Twoimi artworkami. Coś tam było z tego w ich reelu z tamtego okresu, ciężko teraz powiedzieć, bo obsługiwałem kilka firm robiących dla playa w tamtym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności