Skocz do zawartości

Wiz: drzwi / szafy - teczka


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pilka jajowata i poduszki bleee. Koldry tez jakies takie papierowe.

Do materialu firanki/zaslon tez mialbym zastrzezenia ale jakos okolica okna mi sie strasznie podoba, fajnie wyszla.

Chyba nie do konca fair jest nazywanie tego wizkami? Tzn ze takie okreslenie chyba umniejsza wasz wklad w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do konca fair jest nazywanie tego wizkami? Tzn ze takie okreslenie chyba umniejsza wasz wklad w to.

 

no raczej nazwa jest trafna - produktem są szafy wnękowe oraz drzwi przejściowe, reszta to tylko otoczka. Mam dużo swobody w tym zleceniu i często przechodzą proponowane pomysły. W tym dziecięcym pokoiku było tylko motania, klientowi nie spodobała się wersja MaGuulcowa, trzeba bylo zmieniać sporo elementów.

Dodatkowo każda z wizualizacji ma swoje 2 inne wersje (np. Wstawiona inna szafa, zmienione ujecie i kolorystyka), większości nie pokazuje bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dyskusyjna kwestia...

Rzeczywiscie nie pomyslalem ze przeciez chodzi o to zeby ukazac szafy - to fakt, projekt wnetrza ma troszke mniejsze znaczenie. Ale tez skoro pomieszczenia mieliscie zaprojektowac/wymyslec sami to wymaga to troszke wiecej i nie nazwalbym tego wizualizacja sensu stricte.

Zwał jak zwał, nie ma co sie rozwodzic nad tym, fajne, niektore bardzo fajne ale te poduszki mnie straszliwie rażą:)

Pozdrawiam

 

edit: jesli mozna to mam jedno pytanie:

http://img407.imageshack.us/img407/9812/0303oy3.jpg

To sie nazywa poduszka! Jak robiona? Recznie rysowana mapa bump? Czy displ? Czy to nie twoj model w ogole?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoj wyglada ok ale dziecku bym takiego pokoju nie dal zrobic zabardzo oczojebne te kolory i ten zielony bleee tymbardziej jezeli reklama szafy to odwraca wzrok i skutecznie nawet sam kubus puchatek krzyczy popatrz na mnie na mnie @ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności