Skocz do zawartości

Crysis SP demo


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gierka po prostu....brak słów...U mnie na win XP, detale wszystko na high (bez AA, w rozdziałce 1024/768) chodzi dość płynnie (średnio około 25-35 fps). Czasem coś zetnie ale to nie przeszkadza.. Detale powalają.. Mój sprzęt to Athlon X2 4200+, Radeon 2600xt , 2gb ram ddr3. Na Viście na very high pokaz slajdów (jakieś 3-5 fps). Czyli nie jest tak strasznie jak miało być :D Tylko czekać na pełną.. Mam nadzieje że pełna będzie działać jeszcze lepiej niż demo (tak jak było przy DIRT). Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu umarłem. Akurat kiedy wyszedłem z dżungli to ztoki był wschód słońca. Stałem i patrzałem jak prostak na mesiawkę. Na Viście gram ze wszystkimi ustawieniami medium i AA x4 bajeczka. Trochę mnie denerwowały łodzie patrolowe w zatoce ale po zatym tylko grać. Końcówka w wąwozie powala. Normalnie bałem się postawić natępny krok, wrażnie potęgował ten ciężki metalizny oddech. JUż wiem jką grę na pewno kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak... do czasu zakupu nowej maszyny raczej sobie nie pogram...;)

 

zasilacz mi nie wytrzymuje, mam 350W, kiedys wszystko bylo dobrze, teraz widocznie sie zużyl bo w stresie odcina zasilanie komputera... ale z tego co pograłem przez chwilkę, sam początek misji:

 

gra super, napewno warta polecenia, na standardowych ustawieniach (nic nie zmieniałem, ale gra jeszcze nie analizowała komputera) się zacinało, ale bardzo bardzo sporadycznie czyli ogolnie chodziło płynnie;)

 

P4 3,06ghz

1024 mb

asus p4c800

geforce 7800gs + forceware 169

 

pozdrawiam i życze dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, grafa powala na high ale u mnie to pokaz slajdów :(. Ustawiłem all na medium i 1024x768 z AA 2x i da się grać spokojnie teraz. Jak bede miał chwile czasu moze poustawiam cos na high jeszcze tak, abym mogł sobie pograć. Mój spec.

 

AMD Athlon 64 x2 3800

1GB Ram ddr2

GeForce 7600 GT

 

Polecam tym którym ładnie chodzi na wysokich ustawieniach. Takiej grafy nawet nie osiąga silnik UT3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaldas nawet nieźle wyciągasz na tym sprzęcie, proc masz kręcony?? pytama bo mam taki sam :P

 

już ponad 10 miesięcy w nic nie grałem nie licząc kilku rundek sapera;) ale chyba dla tej gierki skończe celibat :D

 

poczekam aż w jakiejś gazetce dodadzą chyba że ktoś bardzo chce mi pocztą wysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaaaaaa... jeno super :) Rewolucja pod wieloma względami, naprawdę tak zaawansowanej graficznie gry jeszcze nie było i czuje ze póki co nie będzie jeszcze. Mogę sie podzielić z wami jednym screenem jaki zrobiłem :D co do ustawień to pełne na tyle ile demo pozwala :)

 

11111xxxnc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo, no widzicie praca naszego Ziomka :) szczerze to chodząc po świecie tam i oglądając to wszystko patrzy sie jak na wysokiej klasy film prerenerowany, a gdy już sobie uświadomisz ze to jednak jest gra i możesz zrobić co chcesz (tak jak np. Jeepem wjechać w dom i go doszczętnie rozwalić) to dopiero się zaczyna. W maxie wytrzaskanie rendera na takim poziomie graficznym to nie lada wyczyn 0_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tryb Dx10 jest bardziej wymagający od Dx9, ale za to jak wygląda! Nie mam pojęcia jak oni to zrobili, ale oświetlenie po prostu powala, nie ma chamskiego ambienta, światło jest bardzo subtelne, po prostu śliczne. U mnie śmiga na high, choć parę fpsów więcej by się przydało. Dla tych którzy lubią podłubać, w demie można doinstalować edytor i pooglądać level od środka ;) Edytor jest folderze z grą w katalogu Sandbox2 Installer.

 

Szkoda tylko, że demo jest takie krótkie, no i że akcję zawiesili w takim momencie :(

 

Kombinezon jest świetnym pomysłem, dodaje rozgrywce takiego taktycznego smaczku. Czekam na pełną wersję, to będzie pierwszy FPS którego kupię od czasów Chrome ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pozwole sobie screena wrzucic. 3/4 rzeczy na high, reszta (typu, sound, water) na medium,bez AA, 1280x1024. Chodzi bez problemu, niezly fps, nie tnie.

P4 3,4ghz, 2gb ram, X2600XT

crysisrf6.jpg

Ten wschod slonca jest u kazdego. niby mial byc dynamiczny day&night, zaraz odpale giercownie i poczekam troszeczke po wyjsciu z wody...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już skończyłem rozwałkę w jednej z wiosek rybackich, to poznosiłem wszystko co można było podnieś i ułożyłem sobie ładny kurchanik na cześć swojego zwycięstwa. Rada na łodzie patrolowe zdobyć jedną z nich i rozwalic resztę, są bez szans. Acha Samochodzy podwodą nie chcą jezdzić ;). I jeszcze jeden bajerek. Rybitwy latające na morzem można zestrzelić. No i nie radzę podpływać do okrętów cumujących zalinią przyboju. Jak juz się wypłynie za rafę otwierają ogień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaldas nawet nieźle wyciągasz na tym sprzęcie, proc masz kręcony?? pytama bo mam taki sam :P

 

już ponad 10 miesięcy w nic nie grałem nie licząc kilku rundek sapera;) ale chyba dla tej gierki skończe celibat :D

 

poczekam aż w jakiejś gazetce dodadzą chyba że ktoś bardzo chce mi pocztą wysłać ;)

 

Czasami też się dziwie że na takim sprzecie tak dobrze mi gry chodzą ;). Nic nie podkręcałem, jak do tej pory. Medal of Honor Airbone chodzi młynnie na maksymalach, demo Unreala III chodzi na high, bo w demie nie mozna maksymalnej ustawić, Bioshock też na maksymlach. Daje jeszcze rady ale bez dx10 i shaderów 4.0 :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obu directach jest zmieniająca się pora dnia (tylko, że chyba reżyserowana)... W multiplayerze tego nie będzie w dx9 tak jak koszenia drzew rozwalania, budyneczków i innych takich bajerów... W każdym razie muszę powiedzieć, że detale na high ,a very high nie wiele się różnia;p Naprawdę prawie w ogole różnicy nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lapciaku (Core 2 Duo 7300, 2 GB ram, gf 8600M GT 256) spokojnie sobie pogrywam w 1280 x 800, z detalami na medium (tylko shadows dałem na high), bez AA (gram pod XP). Niezła optymalizacja jak na takie efekty, myślałem że będzie gorzej.

 

BTW, zassałem też demo Hellgate: London, i trochę się rozczarowałem - wygląda o wiele gorzej niż UT3, a tnie się na otwartej przestrzeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obu directach jest zmieniająca się pora dnia (tylko, że chyba reżyserowana)... W multiplayerze tego nie będzie w dx9 tak jak koszenia drzew rozwalania, budyneczków i innych takich bajerów... W każdym razie muszę powiedzieć, że detale na high ,a very high nie wiele się różnia;p Naprawdę prawie w ogole różnicy nie ma...

 

Polecam spojrzec jeszcze raz. Różnice pomiędzy High, a Very High są i to bardzo duże IMHO.

 

Po lewej Dx9, ustawienia high (wyżej pod Dx9 się nie da), po prawej Dx10, ustawienia very high.

 

dx901uh5.th.jpg dx1001hn4.th.jpg

 

dx902wh8.th.jpg dx1002av2.th.jpg

 

dx903jw0.th.jpg dx1003bu5.th.jpg

 

Woda, 'zakurzona' atmosfera, parallax, ogólne oświetlenie, to najbardziej rzucające się w oczy różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur....de!!! :( Ściągnąłem, zainstalowałem, włączyłem, mapa się załadowała i mnie wywala do pulpitu :( Kto wie co może być tego przyczyną? :(

Jak coś, to mam: c2d e6700, gf8800gts 320mb, 4gb ram, 80gb wolnego miejsca na dysku i windowsa xp 64 bit... buuu, ja chcę sobie pograć! :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam viste 64bit. i na moim x1950pro, 5200+ i 2gb ram śmigał na medium (oczywiście dx 9 :p) Na high niestety ok 16 fps'ów :(. Fajoska gra. I można zginąc dziwnymi sposobami. Raz bieglem (w speed mode) przez las i walnąłem w drzewo..., tylko się trzeba przyzwyczaic zeby uzywac różne opcje kombinezonu, bo inaczej to lipa (no chyba ze ktos gra na easy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności