Jump to content
Leru

Jaki wybrać telefon? Rady, uwagi, rekomendacje

Recommended Posts

nokia 3310. i wszystko w tym temacie :D

Miałam, aż ktoś mi ukradł, teraz mam 3410. Niezniszczalne obydwie.

3110c - fakt, niezniszczalna ;). A moją poprzednią Nokią wbijałem gwoździe, otwierałem piwo i rzucałem na odległość, to był telefon... (w sumie to jeszcze jest, pożyczyłem go znajomemu).

EDIT: Acha, poprzednio miałem 6030 ;)

Posiadam ten telefon k850i polecam każdemu wspaniałe zdjęcia dobra jakoś mp3 ładny wygląd i jak narazie niemam do niego zastrzezeń

Ja aktualnie nokie odlozylem do szafy, bo ma problem z zasiegiem niestety, a korzystam teraz z Sharpa Gx10i... nawet niezly, wszystko co potrzebne to posiada ;)

prostota obsługi, fajny wygląd, ciekawe opcje to mój W580 :D htc P3300 (czyli spv m650) mam jako palmtop nie mogłem się przyzwyczaić do korzystania jako telefon :(

Ja od kilku tygodni cieszę się nową nokią 6300 i naprawdę świetny telefonik. Że solidny mówić nie muszę;) Jakość zdjęć, aż zaskakuje, przynajmniej mnie, bo po telefonie takiej jakości się nie spodziewałem. Wygodna 'kołyska' do nawigacji. Menu - standard nokii. Wyświetlacz - miód i orzeszki! Dźwięk - bez zastrzeżeń. Bateria? Tutaj różnie bywa, jeśli dobrze się sformatuje, to daje radę. Design? Kwestia gustu, dla mnie bezbłędny;)

Pozdr

Touch tych baterii się nie formatuje chyba, że w nokiach wciąż panuje technologia z lat '90.

yyy... no nie wiem, jak dla mnie to każdą baterię trzeba sformatować 0_o

Ja korzystam z SE W580i i uważam że jest super. Nie drogi, odtwarzacz super, zdjęcia robi :) imho bardzo fany design, licznik kroków i opcja shake it :) jako bajer dla pochwalenia się przed kumplami :D

baterie sie nie formatuje i nie formatowalo od pewnego czasu to co sie robi z pelnym wyladowaniem i zaladowaniem to poprostu formowanie bateri :)

pozdro !

wyładowanie baterii (całkowite do wyłączenia telefonu) w początkowym okresie użytkowania powoduje spadek wydajności baterii... :D informacje uzyskane od producenta telefonu a nie panienki w salonie

dzisiaj padl mi kom i musze sobie kupic nowy. Jak juz bede kupowac to chcialbym cos z nokii (chyba ze macie inne propozycje) i teraz nie wiem co dalej...jaki jest wybor?

chce przeznaczyc okolo 500-800 zl. Co najlepiej wziac za ta cene?

6300 rzeczywiscie fajna i chyba sie zdecyduje :D

iphone jest super, ale ja chce 'zwykly' telefon :D a poza tym za duzo innych wydatkow teraz mam :)

Edit: juz zamowilem 6300, dalbym repa ale nie moge :)

pzdr

Edited by thud

to się nazywa szybka decyzja;p

Sam też mam ten telefonik, trochę już go używam i zero problemów, bardzo sobie chwalę;)

Pozdrawiam

nie nie iphone nie, lipa, nie ma super gie, bajerow, latarek hibernetycznych dzwonkow z piosenkami michala wisniewskiego i nie wydaje 1000 dB z siebie jak na techno party :D

A i nie pasuje do spodni z ``paskami`` ;)

Nie nie, oczywiscie zartuje iPhone byl jest i bedzie the best

dozbieraj na niego:D

pozdro ! :)

wyładowanie baterii (całkowite do wyłączenia telefonu) w początkowym okresie użytkowania powoduje spadek wydajności baterii... :D informacje uzyskane od producenta telefonu a nie panienki w salonie

Cholera...a mi zawsze mówiono, ze na początku lepiej jest rozładowawywać telefon do cna...o_O

siostra ma niezla komorke 6m2 wielofunkcyjna , w stanie dobrym tani abonament niestety bez podsiwetlenia ale bardzo intuicyjna, latwa obsluga i blokada, na chwile obecna ma zainstalowane soft deski znaczy regaly :D pojemnosc do 600 sloikow...

Na powaznie podpinam sie pod osoby ktore radza ci iphona widzialem ten telefon w akcji naprawde kawal fajnej technologi warty swojej ceny. :) co prawda nie wiem jak z jej wytrzymaloscia ja na chwile obecna mam wysluzonego siemensa c60 i w chwilach slabosci i wscieklosci rzucam sobie nim do woli o wszystko :D poza tym ze rozlatuje sie obudowa komorka tytan :).

Jesli mialbym wymieniac na jakis telefon to wlasnie na iphona tyle ze juz niemoglbym wyladowywac na nim zlosci :D.

Edited by Predator

na iphona raczej szybko sie nie zdecyduje :)

za to ogladam sobie stronki i tak z ciekawosci pytam: czy na serii N nokii mozna wgrac jakies IDE dla Javy zeby w wolnych chwilach mozna bylo np. sobie programowac? czy moze pomylilem urzadzenia??? :D (nie moge znalezc info na necie)

oraz czy wogole Waszym zdaniem godna uwagi jest Nokia N73? no i czym tak ogolnie poza ekranem dotykowym rozni sie ten iPhon od takiej nokii? :D

tym ze nie ma wifi, pamiecia wlasna, rozdzialka ekranu, nie ma youtube, ale oczywiscie ma kilka rzeczy ktorych iphone nie ma np. :)

Ja bym polecił Nokie E51 (ma wifi :) ) i jak narazie sprawuje się bez zarzutu, cena tez w granicach 600-800.