Skocz do zawartości

Scena 3D: Miasto


Ebor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mini up.

 

Dzieki za komentarze no i wiecej nastepnym razem ;) bo nie wiem czy dobra droga ide...

 

Zamieszczalem juz figurki ale w trakcie pracy postanowilem poprawic kilka modeli i textur. Jezusa poprawilem bo on bedzie odgrywal duzą role w filmie ;).

 

WIP_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin: yyyyy lol ?:> hmmmm... Figurka Jezusa ma 602 Faces'ów

 

kozioo : masz racje ale celowo nie robie tego z wiekszą iloscia poly bo jak zaczne to animowac... no wlasnie chce oszczedzic troche komp. przeliczen i mam nadzieje ze w ruchu nie bedzie to takie widoczne ;) Ale mimo wszystko dales mi do myslenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baardzo zgrabne wszystko

tekstury jak dla mnie super

miejscami rzeczywiście chyba troche za "low poly" ale myśle że w ruchu to sie bedzie mniej czuło

co do człowieka do zdecydowanie najsłabiej to na arzie wygląda. Tekstury ok ale to jak ktos napisał człowiek guma, kolanka itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prace trwają bo to ma być podono miasto a ty masz dopiero jedną porządną chałupe i slums ;) Jak wkręcisz w to obsadę to będzie efekt... Nie mogę się doczekać!!! Jestem pod wrazeniem Twojej pracy - kibicuje Ci! Masz to dokończyć bo chce mieć coś ciekawego na tapecie - bo ciągle te samochody... ;) Niektóre screeny przypominają mi miasta w Polsce... Hmmm... Ciekawe czemu...? A postacie też są super - jak przysłowiowy "hydraulik Pan Edek" :)))

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie :)

 

To bedzie filmik nie obrazek. Cały scenariusz mam juz napisany :D tylko do konca nie chce zdradzac jak i co ... To musi byc owiane lekką tajemnicą. Ciagne ten wątek juz rok a i przed umieszczeniem na forum pracowałem nad tym tez okolo roku :) Na początku przed przebudową forum ( to inf. dla nowych uzytkownikow) bylo wiecej renderow.

 

Tak dla przypomnienia :

 

WIP_8.jpg

 

LordSith dzieki za gwiazdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBOR !!słuchaj ... fajny ten Twoj projekt , nawet bardzo ... Ale powiedz mi tylko jedną rzecz ... jak to jest i w sumie dlaczego, a mianowicie:

 

Dlaczego , bo rozumiem że robisz Polskie miasto , dlaczego wszystko jest szare i smutne?? nawet czapka tego goscia jest szara .. choc sklada się z 3 kolorow :| , wszystko wyglada szaro ... Ten gość wygląda jakby wyszedł spod mostu :|. No offence Dude , ale znajdz , ZNAJDZMY jakieś kolory w tym rzyciu . Nie mowię aby budynki były lime color , ale... yadi yadi yada.

;) naprawde fajny projekt . Mam w planach zrobienie czegoś podobnego z Poznaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności