Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Ferrari Modena 360


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O cholera. Na śmierć zapomnialem o kierowcy:/ heh jutro nad tym popracuje.

Dziekuje za komentarze. SansSerif- strzal w dziesiatke;) Hmm tylko nie bardzo rozumiem co miales na mysli piszac ze go przycialem za mocno po bokach? Moglbys rozwinac? Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakas godzinke wrzuce poprawiony render (bedzie kierowca w koncu:] )

Marcin - nie zamiescilem info o stronce bo wlasnie zaczynamy prace nad jej nowa wersja - ruszy kolo pazdziernika (heh moj biedny czlowiek ma zapierdziel w pracy:]). I tak nie bylo zadnego update'a od niemal roku:/ (niestety sam nie potraie pisac skryptow jestem uzalezniony od dyspozycji kolegi). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni - ale mnie bez kierowcy bardziej sie podoba:) Przynajmniej w takiej formie "na odwal sie" jak go tam przedstawiles. Wrazenie jest takie jakby biedak nie widzial nic przez maske i ten kask i nerwowo probuje wychylac glowe - takie wrazenie to sprawia w wieczornych (czyli najlepszych) warunkach ogladania Twojej pracy - stosowne swiatlo i konstrast.

Poza tym znakomicie! Te kominy - co za fantastyczny pomysl - Tylko ze w porownaniu z pierwszym renderem - na drugim calkowicie wypaliła sie maska i dach, ja bym to przygasił nieco w PSie.

To tyle mojej opinii

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ze tak opwiem ten blur, robiony chyba w adobie, wygloda tak ze nie wiadomo w sumie w ktora strone to auto tak naprawde jedzie, bo kola niby sie kreca a auto sprawia wrazenie przybetonowanego do podloza, zrob motion blura raczej w jedna strone, bedzie git, i otoczenie, przy syzbkich ujeciach raczej tak nie wygloda O_o ale ja sie tam nie znam , poza tym git;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle - a jak wyglada przy szybkich ? efekt motion jest dobry ... ja nie mam takiego wrazenia a co do motiona na evoirment to jest ok skoro trawa na poboczu jest z motionem a kominy jak i drzewa sa dosyc ostre ... nie weim po oc ise czepiasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czepiam sie, tylko wdl moich danych, albo w moim malutkim wszechswiecie, obiekt ktory sie porusza z duza predkoscia, i jest aktualnie zlapany na kliszy zostawia slady rozmazane ZA soba , anie PRZED I ZA soba, podobnie z tlem jak zdjecie jest robione z nieduzej odleglosci od pojazdu to otoczenie takze sie dosc rozmywa..

 

ne znalazlem nic lepszego..

 

http://www.nascar-info.net/pictures/benson_johnny_car01.jpg

 

http://www.motorsport.com/photos/f1/2004/auz/f1-2004-auz-tm-0312.jpg

 

a moze sie czepiam jednak?

im bardziej sie przypatruje to to wygloda na glow lakieru.. O_o nie wiem juz sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moim zdaniem otoczenie wyglada tak jak powinno, jakis czas temu robiem fotke otoczenia jadac samochodem, im dany obiekt byl dalej tym byl ostrzejszy, te kominy sa kilkaset metrow od samochodu wiec nie powinno Cie dziwic ze sa bardzo wyrazne, nie ma co porownywac do tych fotek ktore zalaczyles - nie byly robione w otwartej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo mi się podoba pracka naprawdę zawalista,ale sugerował bym Ci poprawić teksturki w okolicach przedniego błotnika, bo tak naprawdę przecież Sam wiesz że takie równomierne zachapanie jest bardzo mało realne (no chyba że samochód się zakopał i kółeczko boksóje w miejscu), przeanalizuj to sobie, ja bym Ci doradził z przedniej części błotnika ściągnąć troszku błotka, na górze może zostawić to co jest ale lekko pochylić zachlapania a z tyłu napewno wydłużyć bardziej (przecież samochód pędzi a zabrudzenia podążają za ruchem powietrza) jak możesz to popraw to będzie naprawdę bardziej realniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Ładne, nawet bardzo:), 2 rzeczy mi sie nie podobaja, 1: przyciecie obrazka, nie da rady troche dolozyc tla z lewej i prawej? 2: Ta biala otoczka wokól samochodu, chodzi mi o ten (chyba) ps motion blure, szczegolnie w okolicach maski widoczny. Tło rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardzo mi się podoba kompozycja tak ładnie to wszystko do siebie pasuje. Niestety nie jest idealnie ale wszystko da się porawić. Np. nie ma kierowcy, maska jakaś taka za czysta, błoto to wygląda jak namalowane a te przy przednim zderzaku jak jusz mówił mujas wygląda jak ramka. Acha i jeszcze jedna zagadka z kąd tam sie wzięło błoto skoro wygląda jak by samochód jechał po jakimś asfalcie.

 

Ale jest very najs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności