Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

miami-vice-poster-1.jpg

 

Hymm...pierwsze 20 minut się nudziłem , później akcja się rozwijała i w miarę upływu czasu było spoko.kręcone kamerą stylizowaną na amatorską (lekko chaotyczny ruch) , najlepsze były dźwięki strzelanin , bronie były tak dobrze nagrane że jak koleś strzelał z 'grubej tuby' to w kinie mi się oczy zamykały jak przy huku gdy się trzaska młotkiem.Dla mnie jeszcze lepszych dźwięków broni w żadnym filmie nie było, w domu nie będzie takiego efektu chyba że masz drogi sprzęt surround ;] Momenty cichej akcji (skradanie) też na szczęście nie były takie jak w innych filmach, a mianowicie nie było zagłuszone rockową muzą ale wogóle bez niej , tylko oddechy postaci , dźwięki nocy takie jak psy...szelest liści. później takie dramatyczne zakończenie :) Ogólnie gdyby nie początek to by mi się całkiem podobał, oczywiście są gusta i guściki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film dobry i mi się podobał. Generalnie lubie filmy Manna począwszy od Łowcy.

Jest to pierwszy film od czasu Tigerland z Colinem Farrelem który jest dobry. W końcu. Jednak jedną rzecz trzeba powiedzieć, Colin na twardziela się nie nadaje, nie z tymi krowimi oczyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Historia Przemocy" poczatek i srodek filmu naprawde super ale potem robi sie amerykanisko czyli bron hitman itd:/ szkoda film chyba mial ambicje ale cos poszlo nie tak;(

"Snajper W Waszyngtonie - 23 Dni Grozy" fajny film oparty na faktach i co najwazniejsze naprawde fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O Miami Vice - dobry film ? Dla mnie to najgorszy film ostatnich lat. Słaba fabuła, słaby Farrell, muzyka kompletnie nie pasująca do 90% filmu, słaba praca kamery i wreszcie słaby montaż. Technicznie naprawde b.słabo jak na kino amerykańskie. Jedyny plus to za fajne zastrzelenie łysego.

 

Zabójczy numer - dla mnie w przeciwienstwie do MV najlepszy film tego roku. Gorąco polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lake House - przewidywalny jak **** ale przyjemny w gruncie rzeczy 5/10

Superman - 3/10 max i chyba tylko za efekty miejscami, nie dosc ze zenadka to jeszcze nuuuda

Lucky Number Slevin - hehe jakies 3-4 miesiace temu wam tu polecalem ostro ten film juz:)

 

memento pokrecone? ,... to najpierw zapoznaj sie z lynchem a potem jescze raz wrzuc memento... ..kiedys wlasnie slyszalem ze 21 gram mocno zakrecone, przeceiz tam tylko montaz pomyslowo zrobiony a historia gdize jest zakrecona? mylicie zakrecone przedstawienie filmu z zakreconymi historiami...

 

Elephant - nie polecam nikomu, chyba, ze ktos ma problem ze snem...

 

a teraz ide wrzucic Lot nad kukulczym gniazdem w koncu, pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memento

ziomek sorry wlasnie nawet fabula nie jest normalna tak naprawde nie wiadomo

czy Lenny czy Sammi to nie jedna i ta sama osoba wedlug mnie nie!.

nie wiadomo czy Lenny nie zabil przypadkiem zony przez insuline, czy Sammy mial zone(przypuszczalnie NIE!)

film nie jest taki prosty jak ci sie wydaje;)...obejrzyj jeszcze raz w wersji chronologicznej(sam musisz ja spreparowac:P)...pozdro;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Jacket - w sumie to mam już troche dośc filmów o podrózy w czasie ale za to dwócg fajnych aktorów było a film taki sobie 6.5/10

 

lot nad kukułczym gniazdem - fajny film, aktorzy fajnie grają i mozna zobaczyc "mlodego" de vito :D pozatym dostał te 5 oscarów w końcu :d poolecam 8,5/10

bo w sumie film jest jakis dziwny ale to pewnie przez to ze jest juz dosc stary... nie dlugo bede ogladał psychoze hitchcocka ciekaw jestem jak to bedzie wygladało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anapolis całkiem fajny przyjemnie mi sie oglądało

 

Moroki pamięci i ten to dopiero zryty chyba ktoś zgubił scenariusz i złorzył go na bierząco z pamięci nie mogłem ścierpieć do końca ;(

i jeszce po nim miałem koszmar nie mogłem wyjść z pokoju z kompem :) zrozumiałem że to sen i zaczołem sie budzić i budziłem sie ze 6 razy aż obudziłem sie naprawde a nie w śnie ;) zryty jestem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

436 mieszkańców - Population 436 fajny klimat,ciekawe zakończenie

 

Agent XXL 2 - Big Momma's House 2 pierwszej części nie oglądałem ale ta podobała mi sie bardzo, można sie pośmiać ;)

 

System 2.0 nudny można przewidzieć na kilometr co sie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alibi - The Alibi ciekawy troche skomplikowany nie wszystko można przewidzieć nie nudziłem sie podczas oglądania polecam

 

Tajemnica przeszłości - The Legend Of Lucy Keyes kiepski bez pomysłu, nic ciekawego ;((

 

Zastępca - Second in Command z Jane Clodem Vandamem prawdziwa nędza zmarnowany czas na oglądanie tego szitu;( nie polecam nikomu

 

Jazda na maxa - Going the distance nawet niezłe komedia 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspa - Island dużo ciekawych pomysłów cały czas coś sie dzieje nie można sie nudzić polecam

 

Kumple - Buddy - przeciętny film o miłości nic niezwykłego

 

Historia przemocy - A History of Violence całkiem fajny, początek troche śmieszny potem juz nie, nie nudziłm sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio dziewczyna wyciagnela na maraton filmow tanecznych(a co:))

W sklad maratonu wchodzily:

Step up(premiera)- calkiem zjadliwe w klimatach hip-hop;)

Dirty dancig 2- mi sie podobalo, dosc ciekawe. No i ten boski Patric Swayze:]

Zatancz ze mna- slaby, nudny i wogole lipny. Zaczal sie o 3.00 i strasznie mnie zmeczyl. Omijac szerokim lukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Padrino długa (2h) średniej jakości historia bosa narkotykowego

 

Poznaj moich rodziców - Meet the Fockers pare ciekawych pomysłów ale w sumie nic specjalnego

 

Hooligans dobry film pokazujący m.in. jak popaprani sa kibole (ale to wiedziałem juz wcześniej ;) )choć nie tylko coś głębszego też jest ;)

 

Ty i ja i wszyscy, których znamy - Me and You and Everyone We Know - troche dziwne klimaty momenami nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na sukces - Raise Your Voice takich filmów było wiele troche ratuje Hilary Duff ale i tak przeciętne

 

Lot 93 - Flight 93 troche mnie na początku nie wciągnęło gra aktorów i może scenariusz trochę drętwy ale pod koniec mnie wzięło aż prawie się wzruszyłem ;P tylko czemu w tej dziurze po samolocie nie było samoloty teleportowli się do innego wymiaru czy jak ? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk przeznaczenia - The Gift całkiem niezły nie najwyższych lotów ale nudą nie wiało ;)

 

Wykiwać Klawisza - The Longest Yard bardzo fajna komedia, więźniowie kontra stażnicy w meczu footballowym niektórzy wiźniowe fajnie wyglądają jak 2 metrowy mało rozgarnięty meksykańki wielkolud ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście - niezly film, lepiej go ogladac w nocy, bo w dzien nic nie widac, fabula juz stara jak swiat (wchodza do jaskini znajduja tam bebakow a oni ich zjadaja), ale zakonczenie oryginalne, hlehle.. 7+/10

 

Trylogia Władcy Pierścieni (rezyserska) - no co tu duzo mowic, na dobrym kinie domowym jest mega wypas! 9/10

 

The Lizzie McGuire - komedio-romantyk dla nastolatkow ktorzy czytaja bravo:p 3+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Plaque" ...slyszac imie Clive'a Barker'a rzucilem sie na film jak dziecko na masło orzechowe...no i.........sie troszke rozczarowalem..poczatek swietny a potem juz troszke gorzej...

No ale przynajmniej nie usnołem przed koncem..a to znaczy ze nie bylo tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan doskonały - Inside Man ciekawy, troche zaskakujący, całkiem przyjemnie sie oglądało

 

Tristan and Isolde - Tristan i Izolda - spodziewałem sie czegoś gorszego na początku nawet ciekawie całkiem fajna dynamiczna walka na turnieju potem troche nudzenia z ich miłością itd :) i końcówka też ok oblężenie, zjednoczenie i w końcu śmierć Tristana żeby nie było za różowo ;) ogólnie całkiem niezły

 

Team America World Police wygląda jak bajka dla dzieci ale dla dzieci na pewno nie jest ;) pokrecone dziwne i śmieszne troche, da sie obejżeć ;))

fajna scena uprawiania seksu przez te kukiełki albo koncowa mowa tego aktora hehe

scenarzyta miał zryty łeb ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszedł mnie pomysł, żeby założyć wątek, gdzie ludzie będą wrzucali godne polecenia trailery gier/filmów/animacji.

Coś na zasadzie rzeczy interesujące, ale z trailerami - jak post to tylko z linkiem :)

Tak więc zakładam taki wątek i wrzucam pierwsze linki (otwierają się bezpośrednio na stronce :)

 

WARHAMMER ONLINE: http://www.warhammeronline.com/english/media/video/easterEggs/WAR_Promo_081606.html

i stronka, gdzie jest więcej takiego stuffu: http://www.warhammeronline.com/english/media/video/

 

Zacząłem też wysyłać na serwer teaser Wiedźmina w rezyserii Tomasza B., ale net mi coś słabo zasysa, a właściwie dmucha ;), więc może wrzucę wieczorem :)

Postujcie panowie :) Z chęcią pooglądam dobre trailerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max3d przeistacza sie w portal o grach, no ale dobra przeciez 3d z grami maja cos wspolnego :p

a mnie ostatnio zmiazdzyl trailer Soul of the Ultimate Nation (ten co leci 2:22)

http://www.youtube.com/watch?v=YzRUY2e0s68&mode=related&search=

http://media.pc.gamespy.com/media/743/743360/vids_1.html

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1904

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba nie sqmaliście przesłania :) Chodzi mi o trailer jako formę użytkową - nie o produkt, który ma reklamować. Chciałbym, żeby tutaj ukazywały się linki do wybranych wybitnych trailerów (które są sztuką same w sobie), a nie kiepskie trailerki do wybitnych produktów :)

 

Obiecany Wiedźmin:

http://student.agh.edu.pl/~mati/The_Witcher_Teaser_HD_PL_14_08.mov

Pochodzi z płytki CDA - przyznaję się bez bicia.. nie wiem, czy mogę go tutaj zamieszczać, bo to chyba wersja exclusive, ale mam nadzieję, ze nikt mnie za to sądził nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Hell straszna nędza 2/10 ma 2 plusy całkiem ładną aktorke pierwszoplanowa i fajne zacieki na ścianie ;) a poztym nędza aż piszczy ;)

a pozostali aktorzy to jakby z łapanki do tego filmu trafili ;) film byłby dobry gdyby autorem scenariusza było 2 letnie dziecko a wykonaniem zajeli sie chłopaki z podwórka ;))

 

Egzorcyzmy Emily Rose - The Exorcism of Emily Rose całkiem fane , trzyma w napięciu ;) może ta rozprawa sądowa troche klimat niszczy ale i tak mi sie podobało, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark City - film nie najnowszy (z 1998), tematycznie nieco zbieżny z kierunkami "matrixowymi", ale stylistyką zbliżony raczej do "city of lost children". Bardzo mi przypadł do gustu, głównie ze względu na klimat - polecam (pikanterii może dodać fakt, że niektórzy twierdzą jakoby to wachowscy ściągnęli bardzo dużo z "dark city" - inspiracje są zauważalne).

 

off-topic: WHOAA! 333 post! To taki jakby... tego... pół-szatan? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów 2 - mióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóód w czystej postaci, rewelacyjne kino akcji z fajowym humorem, wspaniałym OSTem Hansa Zimmera, ciekawą grą aktorską, wartką akcją i tymi niesamowitymi efektami rodem z ILM.

Davy Jones jest zrobiony przewspaniale!!

 

Polecam każdemu i proszę, drodzy użytkownicy max3d, nie róbcie sobie krzywdy oglądając DivX`a. Warto iść do kina, poprostu warto!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejście - The Descent bardzo fajny, niezbyt orginalny ale całkiem przyjemny, jak wchodziły przez te wąziutkie tunele to aż czułem jak tam ciasno :) no i końcówka inna niż wszystkie nie ma czegoś że wszyscy sie godzą a główna bohatera jednak nie wariuje ;) jest wręcz przeciwnie ;)

 

V jak Vendetta - V for Vendetta świetny film 10/10, fajny orginalny klimat, teksty z szekspira trzeba sie ostro skoncentrować żeby nadążyć chwilami za nimi ;)

 

Underworld Evolution dobry film wszystko na przyzwoitym poziomie, podobał mi sie

 

Silent Hill 10/10 super klimat, muzyka, efekty super, w gierke nie miałem okazji grać ale film podoba mi sie bardzo! polecam

 

Gladiator w spódnicy - Gladiatress całkiem niezła komedia, nic nadzwyczajnego ale nie spałem na nim

 

Nieustraszeni bracia Grimm - The Brothers Grimm fajny, zmiksowno kilka baśni.bajek i legend całkiem fajnie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności