Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Dodge Challenger SRT8 (2008)


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe atko, nowa scenka iiiii troszke nowych umiejetnosci ;)Max 2008, Vray, troche Ps. Podziekowania dla:

MR-a

Qby :D xD

Klimenta

Freedoma

za cenne rady i:

Damusa i Wiktora za umilanie czasu podczas modelowania :D

Jak kogos pominalem to pisac ;)

Pozdrawiam

45884804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie pytam jak Ci ten czas umilali :D Świetna robota;) Trochę mi klimatu brakuje. Otoczenie nice, ale samochód, aż się prosi o kurz i trochę brudu. Wszyscy te samochody takie nówki nieśmigane robią, tutaj można by coś więcej zdziałać. Modeling... coż, za krótki jestem, żeby się wypowiadać;p Geniusz;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :) Przyczepię się tylko do dwóch drobnostek:

1 - zielska po lewej są bardzo nienaturalne, jeśli porównać je z boskimi teksturami na ścianach budynków;

2 - jasne i gładkie odbicie na samochodzie kłóci się trochę z brudną okolicą jaką sugeruje tło.

Ale i tak full wypas. Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ho

przód najbardziej mi się podoba, lampy robią wrażenie imo

szkoda, że na boku samochodu odbija się nic - strasznie razi

pokusiłeś się o dodanie tynku, który jeszcze nie odpadł - strasznie sztucznie wyszedł przez te regularne pocięcia - wg mnie lepiej żeby go nie było wcale

i też co mi się rzuciło w oczy to ta rynna ucięta jak nożyczkami - ale to już czepialstwo

ogólnie, autko tak, scena średnio

nou ofenz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzia za gwiazdy :D Roslinki to xfrog i nie mialem juz checi ani ochoty teggo poprawiac ale chyba faktycznie powinny byc chociaz ciemniejsze. Bok moze i powinien obbijac cos wiecej, ale dodanie zwyklego boxa do sceny powodowalo juz nie wywalke maxa, a restet kompa :/ Jeszcze raz dzia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd przekozacki, ale otoczenie... drażni strasznie. mięciutkie oświetlenie, zupełnie gładki wóz i takie parszywie wyraźne cegły w tle. człowiek patrzy na nie, potem na to czarne wiszące, ciężko się skupić na detalach samochodu. teksturki śliczne, ale moim zdaniem za bardzo się wybija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie bardzo fajnie zwlaszcza otoczenie za :) bo przed samochodem pustka ktora straszy ;/ taka moja rada... zaznacz całą fure, zgrupuj i daj ją na proxy. Od razu zauwazysz ze scena jest leciutka jak by z 3ech boxow zrobiona i w takim ukladzie mozesz dorobic cos do tych odbic bo az sie prosi -powaznie. no chyba ze sie nie chce ;P ale jak sproxujesz tego czelendzera to lajt robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie daje rade, otoczenie fajne choc ci niektore blachy wygaldaja jak z kawalka papieru, co do samego modelu smaochodu... to chyba leza proporcje, przypatrywalem sie zdjeciom z neta i dochodze do wniosku ze Twoja furka jest stanowczo za niska i szeroka, jakby ktos ja podeptal :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ustawienia kamery tak dzialaja chyba ;] Chociaz moze to prze printy ktore ktos ta mrobil z jakiegos modelu to po pierwsze po drugi to mialem preinty do zwyklej wersji a to co ma srt dorabialem ze zdjec wiec calkiem mozliwe ze cos sie pokaszanilo.

Co do proxy i lekkosci sceny to.................... mam zrobionego 3bd switcha czy jak to sie tma zwie i jak odpale winde na tym to moge renderowac nawet bez proxy, tyle ze juz nic nie wymodeluje bo jak nawet zaznacze jais obiekt to wywala mi sterownik od grafy.... :/ Znowu jak odpale wnde normalnie to nie ma opcji zebym to wyrenderowal :/ Nawet jak cale autko wwwale na proxy to itak cos mu nie pasuej nie wiem ocb moze cos ogolnie w scenie jest spaprane. A takie lawirowanie z przejsciami raz tu raz tu nie wchodzi w gre bo przeciez bym nerwicy dostal jak po dodaniu czegos tam chcialbym sobie podgladowy render zrobic.....pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności