Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość dekiel

mnie sie baaardzo podoba jak kolorami i forma operujesz - tak jakbyc lepił cos z plastelinym kształtował cos . super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, RaVirr - no własnie sie dowiaduje dopiero o tym spocie, rozwalił mnie pacjent który wpadł na betoniarkę :D

 

Wrzucam ostateczny fin, poprzedni wyrzuciłem, bo zmany są czysto kosmetyczne + kilka faktur.

 

pozdr!

wipeuro6fin1000gr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy speedzik rewelka. Fajne bryły i światełka. I oczywista ostatnia ilustracja. Te ornamenta i cyjanowe mgiełki fajne. Podoba mi się też zróżnicowanie tekstur. Ogółem fajosko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks gajs ;) BTW Nubb gratuluję DD ;)

 

Jako że mam urlop i full wolnego czasu trzepnalem taki oto koncepcik (Do bitwy na DA której tytułu nie za bardzo pamietam, w sumie temat mi przypasował - coś o żywiołach a szukałem jakieś inspiracji..)

 

edit:

volkan2oq2.jpg

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazenie fajne, tylko nie wiadomo o co chodzi. on tym mlotem w ziemie uderzyl czy jak...jesli tak to jak on to zrobil jedna reka? bo przeciez jeszcze z tego mlotka ognie krag zataczaja, wiec znaczy, ze przed chwila uderzyl...a jesli uderzyl to dlaczego mlot wrasta idealnie w podloze...mieszane odczucie, mimo, ze atmosfera super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow teraz to jeszcze lepiej wygląda, rzeczywiście wykopanie budy i dodanie łańcucha z siatką poprawiło klimacik ;) Widzę, że poprawiłeś to lewe kolano, które jak ktoś powiedział wychodziło do przodu i mocniejsze światło z prawej. Świetna praca, naprawdę świetna.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda niesamowicie :D ale nie widzę oka nawet nie widzę wgłębienia w czaszce gdzie mogło by się znajdować. Patrząc na głowę pod tym kątem powinno być widać oczodół i kącik oka lub jego cień. Przynajmniej takie mam odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak teraz duuużo lepiej:) wygląda wiele bardziej naturalnie.

 

Powiedz mi mayk, jak uzyskujesz te fajne przejścia tonalne chodzi mi o światło i cień (w ostatniej ilustracji widoczne na skórze psa)... najpierw malujesz w szarościach, potem na warstwach (overlay, soft light itd) kolory wstawiasz, czy może masz jakąś inną metodę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, oko jest, ale głowa psa nie jest rysowana z profilu tylko takie 3/4 w sumie.

 

Thalion - chyba kwestia wyczucia i majstrowanie warstwami (overlay, multiply) i blurem. Kiedyś robiłem model w greyscale i potem go kolorowałem, ale jest to pierońsko mozolne (możliwe że w moim wykonaniu jest takie) i sprowadza się do tego, ze trzeba później tak czy inaczej walić konkretny overpaint na to wszystko. Miałem też problem z wyciśnięciem soczystych kolorków z samego narzucania różnych warstw na takie coś.

 

PS. co do pracki z piesiem to jeszcze jest kilka faz które mnie denerwują, poskrobię jeszcze dziś troszke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny piesek !! ale ... nie miem czy taka centralna kompozycja sie trzyma może jakiś znaczek na plocie by poratował :) no i ten plotek jest chyba zbyt jasny wypycha sie przez to na pierwszy plan przynajmniej jak dla mnie :D ale i tak jest fajnie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oczko! :D takie śliczne i czerwone z początku nie zauważyłem bo jest małe :)

 

Piesiunio w mordę ^^ bardzo mi się podoba.

 

maciekazazel14 jak dla mnie kompozycja pasuje do tej pracy i nie do końca wydaje mi się że jest centralna, oko wędruje mi do głowy która wcale nie znajduje się w centrum.

Siatka też się nie wypycha na przód ponieważ jest drobna a wzór się powtarza, piesek jest jednolity i również bardzo jasny, ogólnie tworzy to fajny efekt. Kiedy w obrazie jest tyle światła uwagę przykuwają ciemne kontrastujące elementy.

 

Jest super, sam chciałbym tak malować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności