Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

Te dwie ostatnie prace to juz zupelnie kopia tylek ;O Nie wiem czy robiles to znowu na modelu 3d, ale jedna rzecz mi tylko nie gra troche, ta boczna sciana bydynku gdzie sa drzwi wydaje sie miec cos nie tak z perspektywa, ale moze mam zwidy, albo zwyczajnie taka jest jego architektura. Jest jeszcze kilka miejsc co do ktorych nie mam pewnosci, ale wole sie nie wypowiadac, bo mozliwe ze to moje braki wiedzy o temacie sie ujawniaja po prostu ;) I stluczona szyba w dachu mi sie nie podoba, odbiega jakby stopniem realizmu od reszty rysunku. Wieelki rispekt ogolnie ;)

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piękne rzeczy, w tym ostatnim rzeczywiście miejscami coś nie gra z perspektywą, budynek sprawia wrażenie że ma trzeci punkt zbiegu i trochę dziwnie to wygląda, ale zakładam że to dlatego że zwęża się u góry, ale w takim razie dlaczego tablica reklamowa nie jest prostopadle do ziemi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perspektywa, piony każdego z budynków schodzą się chyba do różnych punktów, tak mi się wydaje i chyba cień pod szybami nie odpowiada temu co się w nich dzieje =]

 

poprzedni jak dla mnie bardziejszy, ale i tak robi wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak Tiger1313 zrobil podobna pracke, z jakas stacja benzynowa. Niedlugo po tym uprowadzili go Niemcy. Strzez sie, nie znasz dnia ni godziny.

 

Spoko, spoko zywcem mnie nie wezmą ;)

 

Stacja super i postepy ogomniaste, bedzie z ciebie konkurencja jak nic ;]

 

Na razie miała byc kooperacja, ale nie miałeś terminów ;)

 

Dzięki wszystkim za komentowanie, pomocne niezmiernie jak zwykle. W poprzedniej pracce chyba pojechałem faktycznie ze stylistyką, z czasem widzi się co jest nie tak, ale chyba nie jestem zwolennikiem rozdłubywania strupów, wiec popełniłem coś nowego w wolnych chwilach. Jak coś nie siedzi to oczywiście czekam na sygnały.

pozdr!

 

prevcarg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo lampy są krzywo, albo ściana w tle się zaraz przewróci (najbardziej widać na szafce). Coś tam z nią jest nie tak chyba. Ale to taka pierdółka.. musiałem się dłużej przyglądać, aby zauważyć. Najważniejsze jest ogólne doznanie, a tu wszytko jest ok. I trzeba mieć naprawdę skilla, żeby taki temat jak zakład samochodowy, czy garaż namazać w taki fajny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziegz wszystkim, jakoś ostatnio w pracy względny luz stąd taki miniserial ;)

 

Bardzo ładnie. Tez na modelu? Pokazesz? :)

 

bite:

car3aw.jpg

 

Albo lampy są krzywo, albo ściana w tle się zaraz przewróci (najbardziej widać na szafce). Coś tam z nią jest nie tak chyba.

 

mejbi masz rację, ale w myśl zasady koko dżambo i do przodu zostawiam to jak jest :)

 

a to tak dla jaj taka seria z furami, czy sie szykujesz do jakiejs roboty w takich klimatach??

 

nic z tych rzeczy, nie chciałbyś widzieć tego co ostatnio zmajstrowałem, niedługo jak Wielki Sardyn pozwoli zarzuce na forum ;)

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy widać znaczny postęp. Potrafisz się z tego wytłumaczyć? Czy jedziesz na zwykłej bułce i bananie jak niegdyś Małysz?

 

Bułka i banany, i taka będzie moja linia obrony w Norymberdze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne masz te prace do tego ciekawe pomysły, gratuluje postępów.

 

- osobiście mnie trochę razi taka spłaszczona perspektywa

- albo mi się wydaje albo w garażu ten lewy kontener jakoś leży inaczej niż w ref3d, tył samochodu też jakoś chyba ucieka.

- w pracy z 171, brzuch dziewczyny a szczególnie pępek wydaje się nie taki jak powinien

- ta ciemnowłosa Pani bardzo mi przypomina kogoś :D

 

Musze chyba się zabrać z budowanie referek w 3D bo efekt o kilka poziomów lepszy.

 

Pozdrawiam - świetne prace...

Edytowane przez Designer79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze :)

 

widze, ze i jakas akwariela sie pojawila w tlach ;)

ty sie ze mnie nie smiej tylko jakiś aqua-videotutorial nagrywaj ;)

 

Tchnąłbyś w nie życie jakąś historią, komiksem, albo jeszcze lepiej filmem animowanym. Nie kusi Cię?

 

Gdyby rzeczywistość przekładała się na takie "pyk i mam" byłoby pieknie, życie depcze wyobraźnię ;) Odpowiedzieć naTwój komentarz nie dam rady teraz, bo mógłbym nasmarować esej w tym temacie...

 

 

a tu taki owoc dzisiejszej nudy w robocie :)

80450667.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :D swietna teczka. pierwszy raz widze rysowanie na modelach i widze ze przynosci to calkiem ciekawe efekty. jest to w sumie znaczne ulatwienie i w plenerze moze sie taka technika nie przydac :)) ale zawsze jakis warsztat i chyba lepiej tak niz wogole nie rysowac :)) dla mnie bomba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności