Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow, czadowe te szkice :D Zawsze lubiłem prace rysowane w tym stylu... Powiedz, czy rysujesz z wyobraźni czy z refek jakichś ?

BTW - te ostatnie małpki także nieźle dają radę... ogólnie respekt :D

Popodziwiać chyba mogę, chociaż poziom dla mnie nieosiąglny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje szkice są naprawdę dobre. Takie świeże, lekkie i nie zamęczone. Ten z kogutem mnie rozwalił :D ładne operowanie plamą, jednak w takich eksperymentach "traditional + digital" chyba można wyciągnąć nieco więcej, a takie płaskie traktowanie niektórych partii chyba lepiej i "prawdziwiej" wyglądałoby, gdyby je zrobić ręcznie, np. akwarelkami.

Aczkolwiek kreska: cud miód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do zadnej teczki nie wracam tak czesto jak do Twojej :) (w zasadzie obu). Sadze ze pod wzgledem pomyslow zajmuja czolowe miejsca na 3dmaksie i traktuje je jako swego rodzaju punkt odniesienia. Kogut mnie absolutnie urzekl! Szczegolnie podobaja mi sie wlasnie pracki w technikach tradycyjnych, ale digitale tez kopia tylek! Wrzucaj tego jak najwiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, nie wiem czy bede kolorować, może jak bedzie chwila, ale predzej posmaruje coś innego w ołówku.

 

Miałem troszke wolniejszych chwil w pracy, narysowałem sobie coś takiego..

i znikam bo robota sie znowu pojawiła ;)

carcopy41000.jpg

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopara opada

ale jak maciekG napisał małe ciap z lewej chyba by coś poprawiło, albo wstawić tam filar?

no i może troszkę szczegółów na pustyni, ale na tyle żeby nie stracić tej przestrzeni po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo - tak to moja wersja lotosa bo ta wasza jest beee ;)

 

Panowie dzięki wszystkim, widze ze pojawiaja się jakieś głosy o waleniu tego ze zdjecia..otoz scena jest z bańki, najpierw sklekociłem sobie w maxie plan i wszystko :) szukałem fotek, ale nie znalazłem fajnego ujęcia ;)

 

car1w.jpg

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio jest moda na psychozę pt. "on to jechał ze zdjęcia" ;)

 

Dobra robota, światło się świetnie czyta - i bardzo dobrze uzupełnia brak detalu. To swoją drogą interesujące - ile wyrazu pracy może dać dobrze skonstruowane światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim jeszcze raz,

dzis w sumie tez troche luzu mialem wiec spreparowałem coś takiego, w sumie mozna jeszcze to podlubać, moze ktos cos zasugeruje mądrego to pociągne jeszcze..

 

edit: poprawilem drzwi i szkiełko ;)

 

prevcar2d.jpg

 

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności