Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość i-riss

fajne rzeczy Mayk! cały czas idziesz do przodu. Budujesz portfolio pod przyszłą pracę w branży, czy już działasz komercyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie miazga... pomidorowa miazga ;] Tym bardziej ze calkiem skomplikowana scena.

Ale jakos nie ogarniam przeslania obrazka... ze chlapnal przypadkiem na producenta sosem pomidorowym? I tyle? Moze marudze ale forma jest tak rewelacyjna ze straszna przepasc miedzy trescia razi mnie okrutnie

 

Ale zeby nie bylo - pod wzgledem wykonania po porstu sie ciebie boje :] Masa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o oddanie klimatów low budget workflow ;)

mnie niestety bedzie sie kojarzyc z filmikiem jaki przeslal mi znajomy o pewnym operatorze filmow X ktory dostal kumszota od aktora prosto w twarz. Ale czego sie nie robi dla dobrego ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny obrazek - nieco trudno wszystko ogarnąć ale ten chaos pasuje mi do klimatu sceny jaką przedstawia. Jakbym miał się czepiać to może prawa ręka typka wrzucającego pomidory jest jakaś przydługa - a może i nie bo w sumie widać że gość pręży się maksymalnie by wszystko wysypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna jest ta praca na B-Movie! Technicznie gnieciesz! Choc nie za bardzo ja kumam. Dlaczego VIP idzie na klauna skoro ten grzdyl od rzucarki pomidorowej papki jest winowajca? Intrygujaca jest ta blondyne, ktora wydaje sie byc tak durniutka, ze nawet w tym galimatiasie sie pindrzy do nas;p Niektore postacie pachna Leyendeckerem i za to masz u mnie piwko!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie miazga... pomidorowa miazga ;] Tym bardziej ze calkiem skomplikowana scena.

Ale jakos nie ogarniam przeslania obrazka... ze chlapnal przypadkiem na producenta sosem pomidorowym? I tyle? Moze marudze ale forma jest tak rewelacyjna ze straszna przepasc miedzy trescia razi mnie okrutnie

 

Ale zeby nie bylo - pod wzgledem wykonania po porstu sie ciebie boje :] Masa!

 

Ojtam ojtam, poprostu ekipa na planie mało rozgarnięta ot filozofia ;) Historia jak i film jest B ;)

 

.. o pewnym operatorze filmow X ktory dostal kumszota od aktora prosto w twarz.

 

Inspiracje mozna znaleźć wszędzie ;)

 

Dzieki wszystkim za odzew, pracka mnie skatowała deczko i była robiona troszke z doskoku i na kolanie szczególnie w 1 fazie produkcji. Jest jak jest i musze z tym żyć ;)

 

Pozdron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam , przesadzacie. Robione na szybkiego, nisko budżetowe, w chaosie poczęte .... O! Panowie! Mam pomysł, robimy film! Pomidory są? No to do dzieła! Skoro błacha scena upaprania reżysera czy tam sponsora sosem z pomidorów znalazła zapotrzebowanie na tego miodnego arta więc to samo z siebie podkreśla otoczkę zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, że w Twojej teczce jest nowy stuff to aż mnie ciarki po plecach przechodzą. :D Widać u Ciebie zmianę stylu, wydaje się być dużo bardziej lśniący, oszczędny. Te 2 pierwsze pracki jakby inspirowane pracami Syda Meada, szczególnie pierwsza. W przed ostatniej jedyny crap to ten samochód najbliżej nas wygląda jakby mu na masce słoń usiadł, ale cała reszta pierwsza klasa, aż się nie chce uwierzyć, że to "gdzieś na kolanie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności