Skocz do zawartości

Teczka 2D II: skeczbuk


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

swietny styl masz. Wszystko wyglada jakby bylo pociosane zajebiscie ostrym narzedziem, nastepnie polakierowane... W klimatach sci-fi/future jestes kozak, nie wiem jak taki styl sprawdzilby sie w innych klimatach, ale w sumie nie obchodzi mnie to- w tym co robisz jestes guru;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwszy fajnie zalatuje syd meadem. Prace mają bezbłędne kolory. Nie marnujesz pociągnieć pędzla, arty wyglądają świeżo i na nie przkombinowane. Fajne pomysły.Niektóre twarze czarnych ziomów troszke mi nie podchodzą, ale to może tylko mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMoże się nie sprawdzać we wszystkich tematykach ale tutaj gra idealnie.

 

Natomiast miejskie-gangsta klimaty chyba szczególnie Ci podchodzą.

 

W klimatach sci-fi/future jestes kozak, nie wiem jak taki styl sprawdzilby sie w innych klimatach

 

Nie wiem jak by to szło ale nie jest tajemnicą, szczególnie dla ludzi którzy mnie znają ze nie pod drodze mi szczególnie z trollami upozażonymi w topory itp. smoki. Wręcz wydaje mi sie że ludzie od digitalpantingu z urzędu są przyszufladkowani w taki temat, nie zarzekam sie ze tego nie tkne, ale jesli mam smarować coś dla siebie to raczej nie siekiery i topory.

 

 

czyja koncepcja w tych bomboxach?

 

moja.

 

Dzięki za komenty ogólnie, fajnie ze sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne te sceny. Syd'owy obrazek bomba. Fantastyczna paleta kolorów, której nie mogę się napatrzeć i czystość sceny. Bardzo ładnie maźnięta pani a'la zakonnica.

 

Klimaty urban i future niesamowicie dobrze wychodzą w Twoim stylu. Z pewnością warto się temu przyjrzeć i przeanalizować.

 

Natomiast gangsta raperzy ciekawi graficznie ale odpychający dla mnie ze względu na ideę. Kilka źle rozwiązanych miejsc w anatomii (zwłaszcza ramię i twarz gościa po prawej w białej koszulce).

 

Całościowo dajesz czadu, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w swoich pracach dużo machasz lassem? Z tego co widzę po idealnych krawędziach trochę tego jest. Zastanawiam się też czy pracujesz na warstwach (dużo/mało?) bo ponowne zaznaczanie lassem drobnych elementów jest męczące. Chyba że zapisujesz zaznaczenia. Hm? Jak by nie było efekt wart przetrenowania. Super dla oka i bez smoków i bez toporów =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lassa troszke jest pewnie, jakoś tego nie rejestruję, poprostu sie dzieje, sporo rzeczy na różnych warstwach, jakoś nie mam nawyku spłaszczania. Warstw wychodzi mi zazwyczaj coś koło tego:

 

layers1.jpg

 

Jeszcze coś wygrzebałem takiego

 

mazdalisu5cut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moze troche pomarudze, bo i tak bedzie zaraz masa ochow i achów;]

 

troche skrót piersi-biodra siadł- zbiegi tu szaleją...I taki jeszcze jeden drobiazg-szyja nie 'wcina sie' w klatke piersiową. I na sam koniec- nie podobają sie te ludziki z tylu- wygladają jakos tak przypadkowo;/

 

a pozatym to pro,ochy i achy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayk, mały cichy głosik w mojej głowie mówi mi, że tym razem wiele więcej się narobiłeś malarsko niż zwykle - znaczy mniej CG, bardziej digital painting.

Ale ten cichy głosik często gada od rzeczy, więc może i tym razem nie ma racji ;) Co do pracy - ja tam nie mam zastrzeżeń, wszystko jako wzięte razem do kupy gra w jednym teamie i jest co trzeba... Story, kompo itd.

Że można czegoś tam szukać - no... zawsze można na upartego. Ostatnio jakoś bardziej całościowo na prace patrzę, myślę że jest w tym jakiś głębszy sens niż szukanie pryszczy na tyłku u gościa na drugim planie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie dranie, wrzuce non-published personal stuff na wstepne podsumowanie 2010, koniec przekazu ;) Sa to rzeczy dziabane gdziestam po godzinach przez ostatnie 2 miechy.

 

pirate680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

landzone680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

buso680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ass680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

gang680.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sleepinghellboys950.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim, fajnie że ma to taki pozytywny odbiór.

 

miażdży jak zwykle :)

Z ciekawości ... ile czasu potrzebujesz na taką prackę w takim stylu... ?

 

Naprawde ciezko mi to ocenić bo tak jak pisałem powstawało to raczej z doskoku. Łatwiej mi oceniać timing rzeczy które robie komercyjnie bo tam pojawiają się konkretne terminy i jest spinka. Oceniając mieści sie to w jakieś normie (nie 2h ale i nie 20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności