Skocz do zawartości

Wiz: mieszkaniowka w gorach.


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh dzieki chlopaki - ostatni renderek faktycznie mi nie wyszedl, na skarpie krzaki daja prawie wogole cienia - cos ten disp dziwnie zadzialal. wogole troche swiatlo nie takie- mimo ze wsedzie inndziej jest to samo... hmm zagadka..

 

a drzewka to oczywiscie onyx i to te same co stosuje wszedzie, jedyne co musze poprawic to brzozy troszke ciezsze-wiecej lisci.

 

Bobby - drzewka mam gotowe, auto przygotowane ludzi juz tez, okina mam gotowce dachowke etc, wiec idzie calkiem sprawie :) w sumie ino model dommu i teren a potem juz poukladac reszte tak ze jakis tydzien :)

 

skoro wam sie podoba znaczy ze moze byc. Domki powstana w bielsku - na jednym ujeciu wydac nawet pseudo szczyrk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze staram sie jak moge, choc nieraz kosztuje mnie to troche nerwow:)

a co do balkonu - coz, nie do konca przemyslany projekt, musili to jak najbardiej obsypac zeby dostac pozwolenie, a z roznych powodow nie mogli sobie pozwolic na jakies ciekawe rozwiazania... dlatego takie niektore miejsca sa :)

 

Dzieki za komentarze - ale powytykalibyscie jakies bledy, bo napewno sa, a ja jeszcze nie mam na tyle trzezwego spojdzenia... ale napewno 4 ujecie jest kiepskie mam wrazenie ze sie to wali w lewo - no i to drzewo z lewej tak jakso samotnie stoi... hmm brak cienia od krzakow i drzew na skarpie - rowniez ujecie 4. wie ktos jak przy dispie to kontrolowac zeby ten cien sie zachowywal normlanie? :)

 

ps. nastepna postaram sie zrobic lepsza! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle niezle.. :D trawka piekna...łeee a te krzaczory to 3d... nie masz problemuz liczeniem czy to jakies proxy cos... mi na dzisiejszym poziomie wiedzy troceh ciezko skuac wszystkie tricki, znowu doool mam przez Was...ide do roboty.

Gratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Zielen rozna jest w zaleznosci od pory roku, pory dnia, i czy sucho czy lalo pre godzin temu. Mi taka siadla nie za sucho nie za slodko :) zobaczy sie jak wyjdzie na bilbordzie.

Marek G - dzieki za zielen, sam robilem w onyxie, a co do ludzi - jacy maja byc :) wygladaja jak kartony bo sa low 3d.. nie mam hig 3d, nie wiemc zy wogol sa do zdobycia, a 2d musze sobie dopiro porobic... musialem jakichs wstawic bo klient chcial by na ty bylo "zycie" aczkolwiek i tak smieszne troche bo co... na takiej skarpie ludzie sie bawia? to juz poza obszarem budowy.. czyjas dzialka.. no ale coz.

 

lashco - full 3d, ludzie niestety tez. tlo 2d.. to wiadomo.

 

lukos86, material trawy kupilem na turbosqidzie, ale szczerze mowiac tam glownie disp powoduje taki efekt, a to jest zwyczaje namalowane w shopie - mrowie kropek, w takie pasy i tyle :) mozna lepiej.

 

ps.

lashco nie przejmuj sie, ja zaczynalem od robienia modeli i pojecia nie mialem jak renderowac, jakich materialow uzywac - experymentuj sam i dojdzies do wprawy, duzo pytaj i tyle ;) wszystko przyjdzie z czasem :D niektorym sie moja robota podoba, innym nie... osobiscie nie udalomi sie jesce zrobic nic FOTOreal... i jakso cos kuleje z tym... ;) moze brak talentu.

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności