Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda 2


patry

Rekomendowane odpowiedzi

ELo! :)

Tak więc skończyłem! :D Od razu chcę podziękować osobom, które bardzo mi pomagały w tworzeniu tej furki, czyli: pecet, javor, bubu i mrkrzysiek :) Big thx masterzy :D

Ale wracając do pracy :) Render, który zrobiłem osobiście bardzo mi się podoba w przeciwieństwie do tych z poprzednich prac, więc proszę bez takich "znowu pośpieszony render" ;P Po prostu mi się podoba, a czy Wam też, to się okaże :)

Narazie render samego przodu

 

mazda2przodpsre3.th.jpg

 

Za kilka dni powinien pojawić się render tyłka :]

No to komentujcie! :D

 

EDIT

 

No i obiecany, niestety nie do końca dopracowany (dlaczego na str. 3) renderek tyłka

 

mazda2tylpsqj6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:O Nie spodziewałem się :O Moje pierwsze w życiu 4 gwiazdki :D

trosiek - dzięki :) Co konkretnie Ci się w kadrze nie podoba? Studio daję na sam dół posta :)

pecet - dzięki :) Hm... dlaczego twierdzisz, że zapomniałem tam materiału dać? Przecież tam ma być taki białe, nijakie szkło...

FAlcom - co ze światłem przednim? :D dzięki :)

Black Mamba aka Tomuś - dzięki stary :D

Kimmi - ... ale co konkretnie? dzięki :)

Georgas - hehe, dzięki :) No mam nadzieję, że następne będą lepsze ;)

hcpiter - dzięki :)

D4D4L - dzięki :D

Dawcio_m - lol, to Ty mnie ucz :D dzięki :)

ReflectVision - heh, nie ma to jak wymienić, ale nie przedstawić szczegółów... Co jest nie tak z tylnym kołem i światłem? Lusterko nie jest w powietrzu, tylko jest przymocowane do szyby. Możliwe, że powinien tam być jakiś dodatkowy element, ale ja się nie znam na "anatomii" aut i nie wiem :) dzięki :)

Nvidia - dzięki :) Wszystkich się da ;)

mrkrzysiek - hehe, dzięki master :)

JohnZi - ... konkret? Dlaczego zrypany? Kola - możliwe, ale chyba max. cm ;) dzięki :)

 

I studio dla troska :)

51032480ya2.th.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odemnie przede wszystkim respekt za to że nie jesteś kolejnym dzieckiem neo/pokemonem lansującym swój ryjek na fotce tylko dążysz do jakiegoś celu. Swoją drogą to "dążenie" idzie Ci naprawdę dobrze. W takim wieku, taki skill ? Czekamy na następne samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L - aaa tam szalone :P Targety to mr :) Nigdy nie używam standardów :)

makbol - hehe, dzięki :)

ReflectVision - ok, co nieco już wiem, ale nadal nie wytłumaczyliście mi, co jest nie tak z kadrem... :/

Bubu - hehe, nieświadomie mi pomogłeś przy Mazdzie :) Pamiętasz rozmowę na gg o tych softboxach? ;) dzięki :)

Homa - dzięki :)

keraj37 - dzięki :)

 

Uh... boję się, ponieważ prawdopodobnie będziecie chcieli mnie zabić... ale muszę Wam dać niedopracowany renderek tyłu :/ Ostatnio mam okropne problemy z maxem i mentalem... nie chce renderować, wywala errory czasami w środku kilkugodzinnego renderingu i robi jakieś plamy, a ja nie mam pojęcia dlaczego :(

Więc za chyba 7 razem udało mi się wyrenderować całość i próbowałem troszkę popoprawiać w PS'ie, no ale ciężko cokolwiek zrobić :/

Może się kiedyś jeszcze zbiorę do renderka tyłka, ale narazie niech będzie taki

 

mazda2tylpsqj6.th.jpg

 

Ten sam render dodałem też w 1 poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek - dzięki :)

trosiek - hm... po prostu ja nie lubię takich kadrów i robię takie, jakie mi się podobają :)

Xiz0r - tam nie ma buga jeśli chodzi o modeling, lecz syf, który powstał na etapie renderingu :/

Dawcio_m - hahahahahah hehehehe :D Jaki będzie następny jeszcze niewiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności