Skocz do zawartości

Evermotion Communicator 2.0


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zainstalowalem i na drugi dzien odinstalowalem. mialem maly problem i zapytalem w watku na Evermotion dlaczego tak jest, odpowiedz brzmiala "bo tak jest zaprogramowany" nic o planowanych poprawkach. Po co pytac o komentarze skoro nie chce sie ich brac pod uwage.

 

A jesli kogos interesuje problem to chodzilo o to, ze jesli kopia EC bedzie dzialac na jednym kompie to na drugim nie mozna bedzie sie zalogowac (konkretnie GG) mi sie czesto zdarza zostawic GG wlaczone w pracy i pozniej w domu przy logowaniu jestem automatycznie wylogowywany z tego ktory dziala w pracy. EC na to nie pozwala.

 

i jeszcze jedno, jesli chcecie uzywac Skype przez EC to najpierw trzeba zainstalowac Skype w systemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lepszy od gg to na 100%. podoba mi sie że ma skype w sobie. Ale korzystam z aqq i nigdy tego nie zmienie ;)

 

z resztą dobrzez vórek napisał że bardzo przypomina apple.

 

Fajnie też sie przesyła pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mamba nie ma skype'a w sobie :) ma tylko wtyczke ktora korzysta z juz zainstalowanego skype'a wiec jesli nie ma go w systemie to instalowanie samego EC nie da mozliwosci korzystania z dobrodziejstw skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lepszy od gg to na 100%. podoba mi sie że ma skype w sobie. Ale korzystam z aqq i nigdy tego nie zmienie ;)

 

z resztą dobrzez vórek napisał że bardzo przypomina apple.

 

Fajnie też sie przesyła pliki.

 

 

 

 

Yep, AQQ rox!:)

 

A EC 1.0 mialem, probowalem, fajne, ale po co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie moge...... nie powinienm..... walcz, do cholery!..... ARGH....... wez sie w garsc..... nieee........AAAAA!!....

 

 

no powiedz ! jak sie wszyscy domyslalmy to pewnie bedzie cos w stylu 'jeeeeest wrescie jest, tak dlugo czekalem ! ' ; D

 

edit:

 

http://www.apple.com/

http://ec.evermotion.org/

 

'THE WORLD HAS CHANGED' XD cizas

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności