Skocz do zawartości

Teczka 2D: vrocker


vrocker

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem powoli dzielić sie moimi pracami. Na razie same wektory jako, że ostatnio w nich cały czas siedzę.

 

alllegsgotoheavenbyvrocbs0.jpg

 

Tutaj całość nie wykadrowana jak wyżej:

alllegsgotoheavenv2byvrrt8.jpg

 

i kolejne już bez komentarza:

cansbyvrockerkt9.jpg

 

springinmyheadbyvrockergx6.jpg

onionscebulakibyvrockerst0.jpg

Edytowane przez vrocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki chveti, ale o cierpliwości będziemy mogli pogadać wtedy gdy wrzucę pierwszy model jaki dokończę w majce:)

Wrzucam mały autoportrecik i to co zaprzątało mi głowę na studiach czyli etnologia Oceanii i Afryki hehe.

jatotemqo0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcesz sprawdzić przydatność brushy, skoro nie wiesz co miałyby "imitować", to trochę dziwny pomysł, podobnie z kolorami, jak niczego nie masz w zamyśle przy tworzeniu, to skąd chcesz wiedzieć, że dobre kolory dobrałeś?

 

Można zawsze pobawić się brushem i zobaczyć co z tego wyjdzie. Czasami działa, jak się nie ma pomysłu od razu w głowie. Ot tak, just for fun ;)

 

Bardzo dobre wektorki tak w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależny, proste z bani, przy nieco bardziej skomplikowanych biorę zdjęcie i tak liczy się efekt końcowy.

Kolejny speed - ćwiczonko kolorów.

speedpainting5byvrockerrp1.jpg

Nie mam siły już tego wykończyć, zostawiam to tak jak jest i zabieram się do innych rzeczy ;)

finlh4.jpg

 

Ps. jak się zmienia ta miniaturkę, która widnieje przy poście?

Edytowane przez vrocker
ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy sie efekt koncowy- to prawda, ale i tak widac, ktore bylo wspomoagane fotka..kwestia gustu, kogo to drazni, a kogo nie ;] (nie bede ukrywal, ze mnie owszem, ale nie w tym rzecz)..

ciekawe te dwie ostatnie prace-w pierwszej szczegolnie kolory mi sie podobaja-moze warto by bylo bardziej komplikowac jakos te ksztalty tego "sfumato"...

p.s.miniaturke sie zmienia edytujac pierwszy post w temacie, wyślij(zaawansowane) i zarzadzaj załącznikami- wywalasz stary i upload' ujesz nowy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Selfu z tym załącznikiem :D Jeśli chodzi o wektory nigdy nie urywałem wspomagania, chodziło mi bardziej o wypracowanie nie lubie tego słowa "workflow" projektowania do druku itp. ale w tej chwili chce od nich odpocząć i zająć się enviro przez jakiś czas, sprawia mi to więcej radochy niż wektorowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy prac nad sobą: dwa szybkie ćwiczebne spidy i jeden bardziej wykończony. Ostatnio popadam w monochromy, nie jestem z tego powodu zadowolony.

brama1jr0.jpg

 

 

 

lasekyb8.jpg

 

robociarekacopytz2.jpg

 

Krytyka mile widziana. To by było na tyle, wracam katować perspektywę :)

Edytowane przez vrocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Farvus. Postaci zaczną się wkrótce pojawiać. Kolejne ćwiczenia.

Pierwsza wprawka: nie jestem z niej zadowolony, ale każdy obrazek to krok dalej. :)

 

dokivo8.jpg

 

Druga wprawka:

pustyninagu8.jpg

 

wdoczekwx5.jpg

 

Szybki szkic czegoś co mam nadzieje skończyć kiedyś.

lsek2fy6.jpg

 

lab3copycopygi9.jpg

 

ten poniżej powstał na bazie jednego obrazka, który mi przepadł na skutek zapaści systemu oryginalny ocalał jedynie na print screenie.

hangqj8.jpg

 

no i ten print screen: http://img4.imageshack.us/img4/5691/dlllwq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_f: Hehe dzięki za miłe słowa, ale wiesz mistrzów to mamy kilku na forum, a ja sie uczę, ciężka praca + trochę frustracji i mase cierpliwości i może będą w przyszłości jakieś rezultatu, ale narazie praca praca praca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę "vector skilla" :D

naprawdę świetne operowanie tą cholerną i sztywną materią. aż się człowiek drapie w głowę i duma: "to jednak TAK się DA?! WEKTORAMI?"

 

co do innych prac: bardzo fajnie pod względem doboru kolorów environmenty. potrafisz barwami zbudować klimat. jednak mam czasem wrażenie, że nie zastanawiasz się zawsze nad kompozycją tych envirów, a szkoda, bo czasem kompozycja to źródło sukcesu

no nic, będę obserwować i czychać na Twoje postępy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona: nie musisz niczego zazdrościć, wekory to tylko narzędzie +cierpliwość, prawdziwa zabawa zaczyna przy paintingu ;) I masz racje kompozycja to coś z czym muszę powalczyć, ale jeśli chodzi o coś ćwiczebnego to rzadko przykładam wagę do niej.

 

 

53180191.jpg

 

88223201.jpg

No i tyle, wracam do enviro. :)

Edytowane przez vrocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie szkice bardzo fajne (szczegolnie drugi swietny!). Wydaje mi sie, ze powinienes glownie popracowac nad kolorem, bo strasznie masz "wyprane" te prace... Moze warto by bylo pocwiczyc troche martwa naturke z obserwacji, skomponowana tak, zeby byly nasycone kolorki i skupic sie wlasnie na obserwacji koloru...? Zdaje sie, ze to mogloby znacznie podniesc jakosc Twoich prac.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera :D

główki przyjemne i takie bezkonfliktowe, ale te szkice do enviro... coś czuję że fajne pracki się zapowiadają :> kurdę, jak się widzi taki dopieszczony szkic, to już sie "widzi" efekt końcowy; i samemu człowiek jest w stanie wyobrazić sobie, jaki będzie efekt końcowy ;) a mózg sam podpowiada jakie kolory i jakie atmosfery z tego wyjdą... kurcze, ja już przeczuwam, jakie kolory uzyjesz.. ale nic nie powiem, żeby niczego nie sugerować, z resztą jestem w 100% pewna, że cokolwiek z nimi zrobisz, będą świetne; w końcu z kolorami to Ty problemów nie masz :D

 

generalnie widać że fajne pracki z tego będą :>

PS: a ja zawsze myslałam, że enviro robi sie bez szkiców xD

 

PS2: lordbiernac mówi o kolorach. kurde, to kwestia preferencji. ja tam lubie Twoje kolory; chodź jak to się mówi, wszystko też zależy od kalibracji monitora xD i tak każdy widzi każdą prace inaczej, z powodu niedoskonałości sprzętu XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordbiernac, telthona: z kwestią kolorów i palety ciągle walczę, ostatnio zauważyłem, że na różnych monitorach prace są ciemniejsze i jak to powiedział Szymon "wyprane" (słyszałem to od kilku osób, które "żyją" kolorem na codzień:) ) więc ustaliłem średnią na kilku monitorach sie przekalibrowałem hehe.

Ps. telthona: nie zawsze, ja lubie czyste szkice, przepatrz sobie tutoriale Feng Zhu odnosnie kolorowania szkiców koncepcyjnych;)

 

Jak już o szkicach mowa to tutaj trochę podczyszczony szkic na digartową bitwę:

 

dacabszkic800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo dobra w twojej teczce , ale wiecej jazdy jak w tych ostatnich packach,,,, jak dla mnie lepiej.... pozdr

Edytowane przez piofoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd pokazywać zwłaszcza, że ostatnio szalejecie z poziomem prac, ale z kronikarskiego obowiązku, kilka wprawek-głupawek ;)

 

practicebyvrocker.jpg

 

enviroibyvrocker.jpg

 

taki szybki szkic, pod kolor który niedługo nałożę:

maskawbagnie.jpg

 

Wektorki robione na prośbę koleżanek. Nie moglem odmówić ;)

 

fobeeabyvrocker.jpg

 

arnesbyvrocker.jpg

 

I coś co pociągnę w cykl:

metroibyvrocker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

 

Ciągle mam parcie na enviro tylko warsztat nie ten. hehe

 

Coyote: dzięki za refkę, nie znałem tego przyda się na pewno do kolejnych, pandy tłukłem w ilustratorze są kilkoma przypadkowymi plamami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandy luxius. Mi się tam zdecydowanie bardziej podobają wektory, od enviro niestety wieje nudą. Niektóre całkiem si, te z architekturą. Szkic z małpiogłowymi głazami też obiecująco się zapowiada, w ogóle szkice fajne. Malarstwo takie jakieś nieostre, zresztą sam mam z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Dzięki Jonasz (toś ty z Koziego Grodu? ;) ), nie ukrywam, że więcej satysfakcji daje mi mazanie, ale jestem na początku tej drogi.

 

Ostatni wektor z pandami, chwilowo nie mam siły do illustratora.

 

metroiibyvrocker.jpg

 

i całość:

 

ibyvrocker.jpg

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podobają Twoje szkice i wektory! na pierwszej stronie dziewczyna w trampkach i rudych włosach super, pandy też wypas... szczególnie te drugie w serii... w speedach trochę za mało wejścia w detal i "bryłowatości" jak dla mnie ale to już sam stwierdziłeś ;) fajne rzeczy robisz pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności