Skocz do zawartości

2012 ( czas wciąż płynie )


_Arti_

Rekomendowane odpowiedzi

Tu dla pewnego wyjaśnienia;

beztytuuoz2.png

A na poważnie.... Co około 12tyś. czy 12mln. lat następuje odwrócenie się biegunów, czyli zmiana pola magnetycznego ziemi. Ziemia jest jak wielka elektroda, z biegunem dodatnim i ujemnym. Wyobraźcie sobie, że ziemia porusza się z prędkością 1666 km/h. Przebiegunowanie ma trwać kilka godzin. Gwałtowne zahamowanie wywoła tsunami wysokości 3km. Do tego dojdą erupcje wulkanów, nakładanie się na sibie płyt tektonicznych i ogólnie popękanie ziemi w szwach.

 

Podobno na ziemię na ''fali'' mają przybyć obcy, by nas ocalić. Istnieją gęstości lub inaczej zwane poziomy. Ludzie żyją na 3-cim poziomie, buddyści osiągają 4-ty poziom ( pokemony?? ) . Są to poziomy rozwoju duchowego. Tylko osoby, które mają na tyle dużą wolę, by móc dostać się do 4-tej gęstości, dokonają tego w 2012, ponad 90% ludzi będzie miało ''zgon na majnie'' xD.

 

Jest jeszcze inna teoria, Majowie, nie napisali dalej kalendarza bo... Przybyli Hiszpanie i Portugalczycy, zaczęło się masowe polowanie na tubylców, biali ludzie ze strzelbami wygrali, oni nie zdążyli dalej napisać kalendarza i.... i bum.

(...)

A w 2012 NIBY to się ma zdarzyć http://hotnews.pl/artnauka-221.html .Już rok temu o tym czytałem w pewnej gazecie z programem telewizyjnym..

godzina 11.11, data 21 grudnia 2012, bedzie kapa... skoro zmienią sie igły kompasu z pólnocy na południe, to tiry z browarami pomylą drogi !!! w sklepach zabraknie piwa, co pociągnie to za sobą ogromną reakcje łańcuchową, ludzie zaczną strajkować, zaczną wręcz domagać sie piwa !!!,

na początek pójdą słowa...

potem obelgi...

potem zacznie sie agresja...

przemoc, mordy, walki na noże...

ZACZNIE SIE WIELKA ŚWIATOWA PATOLOGIA...

wszyscy będą krzyczeć "PIWA, JA CHCE PIWA PIWA BRONA, KU...... !!!!"...

ludzie zaczną sprzedawać swoje zony, dzieci dziadków za jednego małego browarka 0,3l...

PATOLOGIA NASTĄPI..

 

 

 

---- Z tego nie mogłem :]

czy budujecie już bunkier?? Edytowane przez _Arti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajny wątek :) duzo czytałem w tym kierunku , zwłaszcza czytałem takie cos jak 'Kasjopeanie' polecam :) co do 2012 to czytalem tez o naszym kalendarzu który mozliwe ze sie myli o 4 lata wiec 2012 moze byc juz 2008 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, tez kiedys czytalem co nieco o tym 2012. Istnieja jakies przepowiednie na rok 2013, wiec niestety musze Was zmartwic, konca swiata nie bedzie...hehe;P Z opisow wynikalo, ze raz jeszcze rozpocznie sie epoka lodowcowa i wszystko zacznie sie od nowa. Malo tego, mozliwe ze tym razem Polska stanie sie swiatowym gigantem jak teraz Stany :D Tyle ze to wiaze sie z religia - Polska jako kraj mocno chrzescijanski (zwlaszcza w tych czasach, gdzie wielu na calym swiecie bedzie odchodzic od tej wiary) zostanie wynagrodzona. Jest jedno forum, gdzie ludzie dosyc powaznie o tym rozmawiaja. Podaja nawet wiele dowodow na to, ze w przyszlosci Polska bedzie najwiekszym mocarstwem (maja sie zwiekszyc granice :D ). M.in. opisuja wizje swietych, krolow itp, nawet z innych krajow, ktorzy wroza wlasnym narodom zaglade, a Polsce wielkie zwyciestwo. Wiec panowie, nie wyjezdzajcie na truskawki do Anglii czy Niemiec, bo u nas bedzie najlepiej hehehe;P Jeszcze ze Stanow beda przyjezdzac trawniki nam kosic i w garazach sprzatac;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pls - nareszcie jakaś optymistyczną wizja :P fajnie by było ale jakos tego nie kupuje ( podaj to forum chetnie zerkne :P )

 

hehe leru jak mawial papa :D ' nie lekajcie sie '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dokladnie TUTAJ czytalem, jednak tak czy siak spooooro tutaj pisza o wydarzeniach w 2012r. Temat rozpoczety byl w roku 2004 i ma 354 strony!!:] W koncu go zamkneli.

TUTAJ rozpoczeli rok temu nowy watek, ktory jest kontynuacja poprzedniego. Ogolnie w tematach niektorzy goscie posluguja sie kodem Biblii, w ktorym wyczytuja informacje z przeszlosci i przyszlosci - podajac przy tym dowody w postaci screenow. Powiedzmy wybieraja jakas date i poprzez kod Biblii odnajduja zaszyfrowane slowa rzeczy/osob/wydarzen, ktore mialy miejsce (w postaci pojedynczych slow, typu: 1939 - swiat, wojna, rzydzi, itp). Ja sie tam na tym nie znam, ale dokladnie na screenach omawiaja jak im to wychodzi i inni znachorzy sie z tym zgadzaja.

W TYM temacie trwaja dyskusje na temat III wojny swiatowej. Poza kodem Biblii posluguja sie przepowiedniami i innymi wizjami oraz porownuja je do obecnych wydarzen. Dawniej sledzilem nieco ten temat i trzeba przyznac ze wiele rzeczy im sie zgadza. Ogolnie wynika (albo wtedy wynikalo, nie wiem jak jest teraz bo nie czytam) ze III wojna swiatowa ma sie rozpoczac juz niedlugo.

TUTAJ dyskutuja o mikroczipach, ktore maja byc wszczepiane ludziom i dlaczego sa one tak niebezpieczne. Ogladalem niedawno dokument o tych czipach i jakie beda rzeczywiscie niosly ze soba konsekwencje - akurat w tym przypadku moge sie zgodzic, nie dam sie zaczipowac hehe;) Jesli znajde linka to zarzuce, z pewnoscia wielu z Was po obejrzeniu bedzie miec podobne zdanie.

Dobra, koncze to pranie mozgu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: skąd masz te obliczenia ? xD

Mialo wyjsc 23. Nie wyszlo i juz myslalem, ze jestesmy ocaleni, ale wizz rzucil na obliczenia nowe swiatlo. Biorac pod uwage, ze faktycznie uzylem kalkulatora - sprawa jest przegrana.

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum od PLS:

"Pole magnetyczne wokol ziemi zmieni sie dyrastycznie, a nasza planeta na chwile przestanie sie obracac, by po chwili zaczac obracac sie w druga strone - nastapi przesuniecie biegunow."

 

jeeesu... kto wymysla takie rzeczy? Ojciec Dyrektor? Niezly sposob na ksiazke. Tylko dla czego ludzie wciaz to kupuja? Mam 24 lata a juz przezylem kilka koncow swiata.

 

hmm to moze ustawka na ostatniego browara XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III wojna swiatowa ma sie rozpoczac juz niedlugo.

W końcu zobacze jak wygląda grzyb atomowy na żywo :]

 

A tak naprawde to koniec świata będzie w lipcu albo sierpniu tego roku, w CERNie odpalą LHC - powstanie czarna dziura i nas wszystkich wezsie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum od PLS:

"Pole magnetyczne wokol ziemi zmieni sie dyrastycznie, a nasza planeta na chwile przestanie sie obracac, by po chwili zaczac obracac sie w druga strone - nastapi przesuniecie biegunow."

 

jeeesu... kto wymysla takie rzeczy? Ojciec Dyrektor? Niezly sposob na ksiazke. Tylko dla czego ludzie wciaz to kupuja? Mam 24 lata a juz przezylem kilka koncow swiata.

 

hmm to moze ustawka na ostatniego browara XD

 

Hehe, no z tymi biegunami to nawet jakis dokument tez byl. Podobnie z ufolami, ktore maja do nas zagladnac:P Koncow swiata mialo juz byc kilka, ostatni bodajze w 1997 hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pole magnetyczne wokol ziemi zmieni sie dyrastycznie, a nasza planeta na chwile przestanie sie obracac, by po chwili zaczac obracac sie w druga strone - nastapi przesuniecie biegunow."

 

Jeez.. ciekawe jak z punktu fizyki jest możliwe aby coś się zatrzymało i bez żadnej siły zaczęło się obracać w drugą stronę. To tak samo jak bąk (nie ten o którym myślicie :P ) rozkręcicie, a po zatrzymaniu sam zacznie kręcić się w drugą stronę.. jeez... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koniec świata to ciągle przekładają, ponoć ma nastąpić w dniu premiery duke nukem forever czyli nie w tym stuleciu.

 

A z tym zatrzymaniem ziemi i obracaniem się w przeciwną stronę to po prostu brak słów. Jaka siła sprawi że planeta o masie 5,98 x 10 do 24-tej kg nagle się zatrzyma i zacznie kręcić w drugą stronę? Ruch obrotowy ziemi podobno wydłuża się 2ms na wiek co pewnie nie jest tendencją stałą a jakimś lekkim odchyleniem od normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o ile dobrze ze szkoły pamiętam to bieguny magnetyczne nijak się mają do osi obrotu ziemi. Na dzień dzisiejszy bieguny magnetyczne zarówno północny jak południowy lezą setki kilometrów od biegunów geograficznych wyznaczonych przez oś ziemi. I bieguny magnetyczne są chyba cały czas w ruchu ale żeby się zamieniły pozycjami w tak krótkim czasie to dziwne zjawisko. Pożyjemy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził sięgnąć do jakiegoś źródła zamiast takie dziwne rzeczy wypisywać jakie tu widzę miejscami :).

 

Zanik pola magnetycznego ziemi w momencie zmiany biegunów to nie mit i faktycznie występuje co kilkaset tysięcy/ kilka milionów lat. Ostatnia taka zmiana miała miejsce 740 tyś lat temu, a najbliższa nie nastąpi wcześniej niż za 5 tyś lat. Ze skutkami też pewnie nie będzie tak źle bo wielkie wymierania nie pokrywają się czasowo ze zmianami biegunowości. Bardziej zagraża nam jakiś kosmiczny "okruszek" który może w nas huknąć.

 

źródło:prof. Marek Lewandowski z Zakładu Magnetyzmu Instytutu Geofizyki PAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skacząć po literkach ruchem konika szachowego po 5 rozdziale Apokalipsy, odczytałem "2012 koniec świata!"!!!!

 

"ziema jest jak elektroda".... a moze jak magnes raczej?

 

zderzacz hadronów LHC? gdyby za L podstawić 6 za H podstawić 6 i za C podstawić 6....... siedem siedem siedem minus sto jededynaście to DIABELSKA LICZBA WŁAŚNIE!

 

btw, Newton zajmował się kodem biblii, gdyby nie zajmował się takimi pierdołami to może by i teorie względoności wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to 70% bibli albo jest oszukana albo sa naturalne pomyłki :D

Co do tych biegunów:

Zapiski pozostawione przez Majów czy Egipcjan pozwoliły precyzyjnie określić datę ostatniej hiperaktywności Słońca, a miało to mieć miejsce w roku 9792 p. n. e. Niepokojące jest to, że data ta prawie idealnie pokrywa się z ustaleniami geologów, którzy podejrzewają, że wtedy na Ziemi doszło do gigantycznego potopu. Majowie wiedzieli, że tego typu zjawisko jest czymś normalnym dla gwiazd wielkości naszego Słońca i w dziejach Ziemi powtarza się cyklicznie – właśnie co 11 i pół tysiąca lat. Kolejna faza tego cyklu ma mieć miejsce w najbliższych latach. Podawany jest nawet rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu nie gra, skad w ameryce USA?...przeceiz jak Polska bedize mocarstwem, to po co nam USA?!A latajace spodki....no ze szwagrem po 3ciej flaszce to nie tylko spodki lataja....szklanki butelki...wsio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pole magnetyczne wokol ziemi zmieni sie dyrastycznie, a nasza planeta na chwile przestanie sie obracac, by po chwili zaczac obracac sie w druga strone - nastapi przesuniecie biegunow."

 

Jeez.. ciekawe jak z punktu fizyki jest możliwe aby coś się zatrzymało i bez żadnej siły zaczęło się obracać w drugą stronę. To tak samo jak bąk (nie ten o którym myślicie :P ) rozkręcicie, a po zatrzymaniu sam zacznie kręcić się w drugą stronę.. jeez... :)

 

Ten koniec świata to ciągle przekładają, ponoć ma nastąpić w dniu premiery duke nukem forever czyli nie w tym stuleciu.

 

A z tym zatrzymaniem ziemi i obracaniem się w przeciwną stronę to po prostu brak słów. Jaka siła sprawi że planeta o masie 5,98 x 10 do 24-tej kg nagle się zatrzyma i zacznie kręcić w drugą stronę? Ruch obrotowy ziemi podobno wydłuża się 2ms na wiek co pewnie nie jest tendencją stałą a jakimś lekkim odchyleniem od normy.

 

No tak, ziemia jako jedyna ma własne pole magnetyczne i ona wymiata, jest RLZ i każdy się o nią bije. a tu jakieś człowieczki se mieszkają i ją niszczą.

 

Słońce też oddziałuje na ziemię, co 11 lat są tam wybuchy, ale takie, że gdyby taki dokonać na ziemi, to by z map wszechświata nawet wyparowała o.O.

 

W 2012 pole magnetyczne się załamie pod tymi wybuchami i kaput. wybuchy na słońcu powodują zakłócenia prac satelity, stacji kosmicznych i urządzeń na ziemi.

 

Ja bym radził sięgnąć do jakiegoś źródła zamiast takie dziwne rzeczy wypisywać jakie tu widzę miejscami :).

 

Zanik pola magnetycznego ziemi w momencie zmiany biegunów to nie mit i faktycznie występuje co kilkaset tysięcy/ kilka milionów lat. Ostatnia taka zmiana miała miejsce 740 tyś lat temu, a najbliższa nie nastąpi wcześniej niż za 5 tyś lat. Ze skutkami też pewnie nie będzie tak źle bo wielkie wymierania nie pokrywają się czasowo ze zmianami biegunowości. Bardziej zagraża nam jakiś kosmiczny "okruszek" który może w nas huknąć.

 

źródło:prof. Marek Lewandowski z Zakładu Magnetyzmu Instytutu Geofizyki PAN

 

No, jak narazie okruszek zagraża marsowi, chyba w tym roku ma go pieprznąć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, zamiast w szkołę kamieniami rzucać, to należało do niej chodzić. Ostatnia zmiana kierunku obrotu Ziemi miała miejsce 65 mln lat temu, gdy w ziemię huknął wspomniany przez Hynola "okruszek", po którym dziura nazywa się dziś Zatoką Meksykańską...

A najbliższy znany mi koniec świata nastąpi (przynajmniej dla mnie) wraz z moją śmiercią. Zamierzam żyć długo, wiec na razie się nie martwcie.

Za to w cuda wierzyć można, jak kto chce, więc jak chcecie, to kibicujcie naszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radził sięgnąć do jakiegoś źródła zamiast takie dziwne rzeczy wypisywać jakie tu widzę miejscami :).

 

Zanik pola magnetycznego ziemi w momencie zmiany biegunów to nie mit i faktycznie występuje co kilkaset tysięcy/ kilka milionów lat. Ostatnia taka zmiana miała miejsce 740 tyś lat temu, a najbliższa nie nastąpi wcześniej niż za 5 tyś lat. Ze skutkami też pewnie nie będzie tak źle bo wielkie wymierania nie pokrywają się czasowo ze zmianami biegunowości. Bardziej zagraża nam jakiś kosmiczny "okruszek" który może w nas huknąć.

 

źródło:prof. Marek Lewandowski z Zakładu Magnetyzmu Instytutu Geofizyki PAN

 

To sie tyczy wypowiedzi Tomali i innym podobnym, tak? To posluchaj. Nikt nie neguje tego ze pole magnetyczne sie zmienia i bieguny sie zmieniaja. Kwestionujemy tylko to ze takie zmiany moga spowodowac zmiane kierunku obrotu ziemi.

Po drugie zupelny lub duzy zanik pola magnetycznego ziemi spowodowalby jej zaglade poniewaz chroni nas ono przed oddzialywaniem slonca (wiatr sloneczny).

Po trzecie magnetyzm Ziemi jest wytwarzany w jej jadrze i procesach w nim zachodzacych. Jak wiec ma ustac skoro jadro dalej jest aktywne i ma sie dobrze?

 

Shiogun skad masz takie informacje ze po tej katastrofie zmienil sie kierunek obrotu ziemi? :D Taki kamyczek nie moglby spowodowac zmiany kierunku obrotu, najwyzej odchylenie trajektorii po ktorej porusza sie planeta a i tak musialby byc masywniejszy. To ze powstala w ten sposob zatoka meksykanska nie znaczy ze meteor byl wielkosci tejze zatoki. Wydaje mi sie ze jedyna zmiana obrotu ziemi miala miejsce gdy powstal ksiezyc ale to tez tylko teoria ktorej dokladnie nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie tyczy wypowiedzi Tomali i innym podobnym, tak? To posluchaj. Nikt nie neguje tego ze pole magnetyczne sie zmienia i bieguny sie zmieniaja. Kwestionujemy tylko to ze takie zmiany moga spowodowac zmiane kierunku obrotu ziemi.

Po drugie zupelny lub duzy zanik pola magnetycznego ziemi spowodowalby jej zaglade poniewaz chroni nas ono przed oddzialywaniem slonca (wiatr sloneczny).

Po trzecie magnetyzm Ziemi jest wytwarzany w jej jadrze i procesach w nim zachodzacych. Jak wiec ma ustac skoro jadro dalej jest aktywne i ma sie dobrze?

 

Shiogun skad masz takie informacje ze po tej katastrofie zmienil sie kierunek obrotu ziemi? :D Taki kamyczek nie moglby spowodowac zmiany kierunku obrotu, najwyzej odchylenie trajektorii po ktorej porusza sie planeta a i tak musialby byc masywniejszy. To ze powstala w ten sposob zatoka meksykanska nie znaczy ze meteor byl wielkosci tejze zatoki. Wydaje mi sie ze jedyna zmiana obrotu ziemi miala miejsce gdy powstal ksiezyc ale to tez tylko teoria ktorej dokladnie nie pamietam.

 

Nie do końca twojej wypowiedzi - raczej miłośników wszelkiego rodzaju dat typu 2012. Nigdy nie znalazłem informacji jakoby ziemia była jojem i co jakiś czas zmieniała kierunek obrotu. Co do reszty to:

 

Zanik pola magnetycznego nie koniecznie oznacza zagładę. Już kilka razy w historii gdy ssaki opanowały ziemię takie zjawisko miało miejsce i jakoś nic wielkiego im się nie stało. Inna sprawa to elektronika - tu może sporo nawalić. Radzę kupić brykę z demobilu z pełnym ekranowaniem ;)

 

Pisząc o zaniku pola magnetycznego ziemi mam na myśli jego spadek do minimalnej wartości podczas zmiany biegunowości a nie o kompletnym zaniku. Taki spadek może trwać dość długo.

 

Co do meteorytu który uderzył w zatokę Meksykańską to spowodował on zmianę nachylenia osi ziemi do słońca. O zmianie kierunku obrotowego nie słyszałem. Nawet nie chce mi się myśleć jakiej energii by to wymagało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez dzieki :)

Shogun pisał że dziura po meteorycie który walnął 65mln lat temu to zatoka Meksykańska.

Chyba nie bardzo bo żeby usunąć tyle materii trzeba by było sporo większej energii. Poza tym meteoryt uderzył w północno wschodnią cześć półwyspu Jukatan a półwysep został to dlaczego miała by wyparować zatoka Meksykańska? Na pewno nie spowodował też zmiany kierunku obrotu Ziemi. Pomimo ze energia zderzenia była ogromna to główną przyczyną wymarcia ówczesnych gatunków była wielka ilość pyłu wyrzucona do atmosfery która spowodowała globalną zimę. Samo miejsce zderzenia również sprzyjało katastrofie bo meteoryt uderzył w unikatowe geologicznie obszary półwyspu Jukatan.

Jak miałem 10 lat to trochę się orientowałem w temacie bo chciałem zostać paleontologiem :D ale stwierdziłem że do tego czasu wykopią wszystkie dinozaury.

Ostatnio miałem okazję być beta-testerem książki w której poruszany jest temat znacznie większego zderzenia które rzekomo miało miejsce 30 mln lat temu w miejscu gdzie dzisiaj są Himalaje a sam meteoryt zatrzymał się dopiero w warstwach płynnej magmy pod skorupą ziemską. W książce są poruszane jeszcze inne zaskakujące tematy które w znaczny sposób podważają znana nam historię Ziemi.

W samą część z meteorytem nie wierzę z kilku powodów, po pierwsze nie wskazuje na to topologia terenu a po drugie meteoryt o którym mowa miał przypuszczalną masę 27 razy większą niż ten sprzed 65mln lat co oznacza że spowodowałby katastrofę której nie przeżyłoby chyba nic oprócz bakterii i innych mikroorganizmów... Z tego wynika że życie musiało by zaczynać od nowa a 30 mln lat to za mało żeby powstał człowiek.

O innych szokujących ciekawostkach nawet nie piszę bo to temat do "nie do wiary" zresztą sam to autorowi powiedziałem. Do czego zmierzam, otóż takich niesłychanych opowieści i przepowiedni jest na pęczki. Ludzie się tym fascynują ale bez przesady, jak będzie koniec świata to i tak nikt mu nie zdoła zapobiec więc po co sobie tym zaprzątać głowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na mnie, to te całe 2012 nie jest żadnym przełomowym rokiem, chyba poza Euro w Polsce. Jest zbyt dużo różnych przepowiedni na ten rok. Wszystko to kwestia interpretacji.

Scenariusz na ten rok, jaki już słyszałem:

- obrót biegunowości

- meteoryt

- plaga

- wielka powódź

W 2000 też miał być koniec świata. Jakoś już 2008 i dalej żyjemy xD. Wszystko to kwestia interpretacji i tyle...

 

Po prostu sie ludzie na ten rok uwzięli i tyle... Jak ma być koniec świata to tylko z powodu Euro w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razi91 'obrót biegunowosci' czy zmiana biegunów spowodowałao by nie jedną wielką powodź zapewne , co do plag i meteorytów to nieporozumienie, w tym głównie chodzi o to słońce o czym juz pisalem ze cyklicznie emituje jakies fale które mogą tak wpłynąć na nasze pole magnetyczne ze bieguny sie zamienią. Co do interpretacji przepowiedni to racja , a co do kalendarza majów to nie jest tak ze oni sobie zakonczyli na 2012 bo im sie nie chcialo dalej pisac czy dlaczego bo im brakło borwarów tylko dlatego ze ten kalendarz to zamknięty cykl , nie jest liniowy jak nasz obecny. Duzo móglbym tu pisac ale mi sie nie chce bo jak ktos chce to sam sobie znajdzie :cool:

 

aha a co do 2000 roku to jeszcze nie słyszalem zadnej wiarygodnej przepowiedni a ni niczego co by wskazywalo na koniec swiata :) i dlatego smieszne jest mówic ze sie juz przezylo 10 konców swiata i nic :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności