Skocz do zawartości

Model 3D: zbiór modeli[uwaga golizna!;)]


mafida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobre ale ... kapkę ubogie w detal. Oglądałem dzisiaj DW III... i chyba teraz wszystko będzie mi się wydawało ubogie w detal ;) mam nadzieję że mi przejdzie. (A więc bardzo subiektywne odczucia nie przejmuj się)

Nie wiem czemu od razu skojarzyło mi się z "Return to Castle of Wolfenstein". Fajny pomysł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie wygląda kurtka, ta klapka z guzikami zamiast się nakładać na dolną część, jest jakby w nią wciśnięta.

Twarz fajna, może by było jeszcze lepiej gdybyś się pozbył symetrii z podbródka.

Kilka małych fałdek zbiegających się przy guzikach by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirian-dzięki,wiem że płaszczyk taki sobie ale zabrakło mi poligonów a zbrush powiedział not enough memory jak chciałem zagęścić siatke:)(ale już zamówiłem nowy komputer-czekam na paczke -najwyższy czas pozegnać mojego athlona xp2500+;p)

Oleksiak-dzięki.Reszty postaci nie ma bo to na konkurs i miało być tylko popiersie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis-dzięki:)ile dłubałem dokładnie to nie wiem ładnych kilka wieczorów napewno bo to tak na raty robione...

Tomala-dzięki:)

gawel72-dzięki , a co cię na 3dtotal tak nie widać ostatnio?

Kirian-dzięki

ReflectVision-dzięki z palcami były problemy bo poligonów brakło(nie tylko tam)baza raczej taka kwadratowa była;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bies daje radę:)

On robi kupę? Ma taki spięty wyraz twarzy... :)

 

Morda spoko, ale proporcje Ciała chyba coś nie teges, albo rzuty takie..

Wyobraź sobie, że on wstaje, nie wydaje Ci się, że z miednicą/biodrami i okolicą jest coś nie tak?

 

Nie podoba mi się jeszcze jedna rzecz, mianowicie sposób w jaki wykonałeś głowę jest okej (raczej dość realistycznie i detalicznie, idąc do obojczyków widać, że się przykladałeś, bardzo ładnie to gra, tak samo klatka piersiowa jest okej)

 

ale reszta już gorzej (wygląda jak wyciosana z drewna, mocne żłobienia, miejscami nieprzemyślane, brzuch wbity, przedramię niekształtne, tak samo jak nadgarstek). Dłonie i stopy nawet spoczko ale brakuje im do tego co pokazałeś na twarzy.

 

Plecy to samo, im wyżej tym lepiej, kręgosłupik fajny, szyja też (choć mogłoby być lepiej), ale zjeżdżając w dół do pupy i ogonka już się robi klopsik lekki, pojawiają się żłobienia nie wiadomo skąd i po co.

 

Ogólnie wydaje mi się, że się śpieszyłeś niepotrzebnie, zacząłeś ładnie od góry i nagle idąc w dół model zaczyna walić wyciosanym z drewna ludowym Chrystysem Frasobliwym.. więc albo jedno albo drugie, lecisz w realizm i pochodne, czy rzeźbę artystyczną?

 

Cóż, wytrwałości w dalszych pracach!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę mam bolączkę z twoimi sculptami... są mocne technicznie ale dla mnie w odbiorze strasznie ciężkostrawne. To samo tyczy sie dziadzia, choć w mniejszym stopniu.

Co do uwag to:

-super wyszedł garnitur, choć prawe przedramie chyba jednak zbyt pofałdowane.

-Nozdrza i oczy wielkie(w sensie ja zrobił bym mniejsze.) W dodatku te pierwsze wyglądają jakoś tak podwójnie. Dziwnie tam detalem zagrałeś.

-Dłoń super swietna!

Pokaż siaty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indian-dzięki!

khatake-dzięki!Co do renderu to całkiem możliwe.

Nvidia-dzięki!

WilL-Dzziękki.Ile czasu zajmuje to ciężko stwierdzić bo na raty robię,jak mi się jeden znudzi to drugi zaczynam a potem znowu wracam:)W dziadzie napewno najbardziej namęczyłem sie z marynarką,eksperymentowałem z brushami itp....

Morte-chi,chi chyba mamy inne gusty bo mi się lewe przedramie nie podoba a oczy wydają mi się za małe...Dłonie w ogóle mi nie pasują.Co do nosa to się zgadzam jak teraz patrzę.O dziwo twoje sculpty mi się podobają...:)

Siaty:

user40567pic75031250080.jpg

 

 

wiredziad.jpg

I wcześniejszy dziwak:

japa.jpg

 

 

wireo.jpg

 

POzDr...

Edytowane przez mafida
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż gusta gusciki:) Nie mniej zdziwiłeś mnie z tą dłonią i oczyma...

Ale też nie generalizuj ze nic mi sie od Ciebie nie podoba diabełek na klopie jest super!

A siaty zacne bardzo. oj zacne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzys!3k-Dzięki!Kciuk może nie tyle jest za krótki co żle wygiety,dłoń robiłem w maxie ze zdjęcia więc wymiary się zgadzają-ale masz rację że coś jest z nią nie tak:)

Morte-Dzięki,dobrze że chociaż siaty się podobają;)

Szczery-ja ci odpowiadam tak samo jak Morte w poście wyżej pierwsze 3 wyrazy;))...Acha i krzys!3k ma rację z dłonią...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności