Skocz do zawartości

Model 3D: zbiór modeli[uwaga golizna!;)]


mafida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chetnie zobacze final render, popracuj jeszcze nad ekspresją twarzy i desymetrią :)

Hej dzięki,popracuje ale finalnego rendera to sie raczej nie spodziewaj,podejrzewam że zdążę się znudzić dużo wcześniej;)

Dłonie fajnie wyszły. Czy ta poza to efekt strachu?

Dzieki:)Chyba strachu,nie wiem znalazłem gdzieś taką fotkę i mi sie spodobała,aczkolwiek nie do końca jeszcze wyszło tak jak powinno:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne grubsze nogi, zrezygnowalbym jednak calkowicie z zaznaczania miesni, troche to odbiera kobiecosci, a rozumiem ze to zwykla turystka ;) twarz, rece i nogi no calosc troche malo kobieca, glownie twarz, troche chyba owal twarzy nie siedzi, ale grymas piekny ! powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba stopy są ciut za duże? Wydaje mi się również, że czoło jest zbyt guzowate, troszeczkę bym wygładził jego kształty, może dziewczyna nabrała by kobiecości. Ta maska trochę mnie rozczarowała, liczyłem na ciekawsze rozwinięcie postaci. Technicznie super, tutaj mogę tylko podpisać się pod wyrazami uznania poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarzy trochę jak chłopak, tylko trudno mi określić na czym to polega. Za to wyraz twarzy dobrze wyszedł.

Koszulka zbyt gumiasta (pasowałaby taka mokra, lepiąca się do ciała), spodenki fajne.

Dojdzie coś obleśnego czego się boi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne nóżki ;)

hmm może trochę kobiecości nadałoby zmniejszenie delikatnie barków tak żeby miednica była od nich szersza, no i ten bic też minimalnie mniejszy.

Z drugiej strony to już kwestia gustu, nie wiem jakia jest twoja koncepcja co do jej wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rzeczywiście ona nie musi być ładna, ale z drugiej trochę za bardzo przypomina facetów których Ci się zdarza rzeźbić. A to już źle. Robiłeś ją z jakiejś refki?

Zdecydowanie powinieneś poprawić tył nóg na wysokości kolan, zwłaszcza na zgiętej nodze. Ten wałeczek tam jest raczej nieanatomiczny.

2 refki, dzieci nie zaglądać:

http://www.luki3d.com/duperele/refki/1.jpg

http://www.luki3d.com/duperele/refki/2.jpg

 

Bardzo mi się za to podoba jej wyraz twarzy i dłonie. Bardzo dobrze odwzorowałeś emocje, chociaż do tej przerażonej i zastygłej pozy pasowałby albo jakiś naprawdę duży potwór, albo jakaś drobnostka wielkości myszy;).

I w ogóle być może ona odbiega od "przyjętego" kanonu urody, ale model jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze:)

Wiem że umięśniona wyszła ale niestety miałem tylko jedną refkę 200X300pix z ujęciem głowy i dłoni.Akurat nie miałem żadnej chętnej modelki więc pstryknąłem fotkę swojej ręki jako refkę i wyszła zawodniczka rzutu młotem z barami jak enerdowska pływaczka:)

Ale co tam ,mi się podoba przynajmniej zabawnie wygląda,taki lajtowy freestyle;)

Luki Luki-dizęki za refki poprawię jej tego tłuszczaka na nodze:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach,ona jest poskładana z różnych póz,ale w wypadku samej ręki i dłoni musiałem je mieć w odpowiednim położeniu.Dłoń i przedramię są trudne,w takiej pozycji jak u mojej panny nie umiałbym ich tak sobie z głowy czy z refek z ręką w innej pozycji wyrzeżbić.Za cieńki jestem jeszcze na takie zabawy z anatomią:)

 

Stopa jest z refki kobiety:)Może miała męskie akurat:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności