Skocz do zawartości

Diablo III


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiłą się zapowiedź jednej z najbardziej oczekiwanych gier Blizzarda - Diablo III. Po szczegóły odsyłam na oficjalną stronę gry gdzie można obejrzeć pierwsze screeny z nowej wersji Diablo oraz dwa filmy: Gameplay Video oraz Cinematic Teaser.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=226

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Kuba1994

To będzie gra . Wiadomo , że super bo jest to moja ulubiona kompania , którzy wiedza jak zakręcić człowiekiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay rewelacja? błagam... nic się nie zmienia praktycznie?

"po końcu czegośtam zawsze jest początek" - świetne uzasadnienie taśemcowej fabuły.. w gameplayu rażą odgłosy mam nadzieje że je zmienią 50% z wara3 50% z diablo2:) przyzwyczaiłem się do nich jak cholera:). Ale oczywiście będzie podniecenie jak przed Hell Gate London

 

..

Trailer jak zwykle fajny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r -> tasiemcowa fabuła? Blizzard zawsze kończy swoje gry tak, że aż prosi się o kolejną część. A dźwięki z WarCrafta3 są na pewno dla tego, że to dopiero demko ;) Podobnie w demku StarCrafta2 wszyscy protosi mieli portret Zealota.

 

Mam nadzieję, że 100% portretów Zealota zmienią finalnej wersji na 100% różnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej widze ze jak ktos robi dobre rzeczy to z zadrosci trzeba sie doczepic :/ blizzard zawsze byl dobry w tym co robi i robia swe produkcje perfekcyjnie pod kazdym wzgledem a ze komus sie dane cos nie podoba to juz wyniki z takiego gatunku rozrywki i tyle. Gierki blizzarda nie sa niedopracowane bo sa zawsze takie jak zalozenia a ze ktos np nie lubi hack n slasch to juz inna sprawa. Diablo nigdy nie mialbyc czystym rpg tylko gra w ktorej siekamy z elementami rpg i tyle. Nie jestem fanem diablo ba nawet nie lubie takich gier ale nie powiem jak gralem sobie np w diablo 2 to mialem wieksza frajde niz z gier podobnego gatunku tutaj jest chociaz jakas dynamika a w innych grach to zasnac mozna.

 

BTW i tak bardziej czekam na SC2 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, arev te obrazki poprawione duze lepsze, bardziej w klimacie diablo 1, czyli in plus jak dla mnie. kiedys gralem w jedyneczke namietnie, ale juz w dwojeczke nie bardzo, jakies takie zbyt cukierkowe mi sie wydawalo. teraz pewnie i tak bym nie zagral w 3 neizaleznie od palety barw, ale duzo fajniesze te monohromy, maja po prostu mega klimacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol Leru !

 

pomykałem w D2 namiętnie na BN, wciągało, mase projektów zawalałem przez to :D No ale Amazonka z Eni, Wigorem, Okiem Gryfa, Tytanami, skillerami i innymi dobrymi przedmiotami się uzbierała. Ball na hellu to kwestia sekund :p

 

Info o d3 mnie przeraża - znowu terminy w plecy będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Trailerek rewelka :) Wiem, że to odważna teza, ale momentami niektóre ujęcia wyglądają jak zżyna z Katedry.. hmm.. miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzh3r - nic sie nie zmiania praktycznie? A grales w Diablo w ogole? LOL

Pokaz mi gdzie w 1 czy 2 masz wykorzystanie elementow otoczenia do walki, taka interakcje z otoczeniem jaka pokazali tutaj (jak na filmiku barbarzynca macha swoja maczuga ( LOL ) to az sie kurtyna na scianie rusza), w ktorej czesci poza profesjami jest wybor plci, w ktorej czesci masz bossow tej wielkosci (size MATTERS!) w koncu przyjrzyj sie tej grafie - jest tak sliczna ze rzeczywistosc przestala mi sie podobac :D

 

To tylko hack'n'slash ale niech mnie diablo! Genialnie sie zapowiada.

Az mi sie lezka w oku kreci bo dla diablo przesiadlem sie z Amigi na PC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt z kolorkami to cos blizz ostatnio przesadza wszystko jest takie WoWate :/ wsumie na diablo mi nie zalezy wiec moga nawet tego nie wydawac ale SC mogliby z klimatem zrobic a nie kolorowa basn :( jakas moda na te oczojebne kolory jeszcze ci od fallouta zrobia takie cos i bedziemy mieli swoj nuklearny klimat xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w falloucie wlasnie to jest dobre ze w tej grze jest 256 kolorow a zobacz jak to genialne i klimatycznie wyglada (oczywiscie teraz takie cos nie rusza ale w tamtych czasach to naprawde wyciagnieta grafa przy takich mozliwosciach byla na maxa patrz nawet ta fejkowana przezroczystosc :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojara....Masaaakra. Czy to już Film Czy jeszcze CG? ;)

 

O grze sie nie wypowiadam. w D2 grałem raz w demo...i nawet tego za bardzo nie pamiętam. Trójka wygląda fajnie...Taką rozpierduche mozna zrobić i to mi sie podoba ;)

 

btw. O co w tej grze chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że:

Dawno temu zaczęła się wojna między piekłem a niebiem - Wielki Konflikt. W piekle rządził Diablo, Mephisto i Baal. Nazywali się Primie Evils (Zła Pierwotne? ;) ). W piekle również istniały Mniejsze Zła (czyli Andariel, Duriel, Belial i Azmodan). Skumały się te mniejsze zła i wygnały z piekła większe zła.

 

Większe zła zaczęły sobie chodzić w duchowej postaci po świecie zwanym Sanktuarium więc i ludzie zaczęli się mieszać do wojny między piekłem, a niebem. Ta wojna nazywa się Wojną Grzechu.

 

Potem ludzie się skumali i postanowili uwięzić wielką trójcę w kamieniach dusz. Kamienie te dał archanioł Tyrael zakonowi Horadrimów. Horadrimowie uwięzili trójcę w trzech kamieniach i ukryli je w 3 miejscach. Diablo został ukryty pod katedrą w Tristram, Baal pod piaskami pustyni wschodu, a Mephisto w świątyni w Kurast.

 

Po latach Diablo się obudził i swoim terrorem zaczął zakażać ludzi mieszkających w Tristram. Przybrał materialną formę w czym pomógł mu arcybiskup Lazarus przyprowadzając mu syna króla Leorica - Albrechta.

 

Potem przyszedł do miasta Tristram nieznany wędrowiec(tzn znany bo tam mieszkał wcześniej ale się wyprowadził widocznie :) ), zszedł pod katedrę, zabił Diablo ale kamień duszy, w którym była zaklęta dusza Diablo, wbił sobie w czoło. Tym samym Diablo dalej żył i dalej miał ciało ale jego ludzką formę. Diablo uwolnił Baala, Mephista. Potem Diablo i Mephisto zostali zabici, a ich kamienie dusz zniszczone.

 

Baal jednak dostał się do krainy Barbarzyńców żeby zniszczyć tzw Kamień Światów (?), który był barierą między światem piekieł, a światem Sanktuarium. Baal również poległ ale jego destruktywny wpływ zaczął niszczyć Kamień Światów. Jego destrukcję przyspieszył tylko archanioł Tyrael niszcząc go i tym samym niszcząc granicę między piekłem a światem Sanktuarium.

 

3ka dzieje się 20 lat po zniszczeniu tego kamienia ;)

 

Proste ajt? ;)

Edytowane przez Leru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arev: wyslij to do blizza, powaznie :)

sc2 jakos specjalenie sie nie interesuje, ale podobno gdy go zapowiadali, bylo za cukierkowo i od tego czasu nieco poprawili na prosbe fanow a beda poprawiac jeszcze dalej.

Z diablo moze byc podobnie, tym bardziej ze do premiey pewnie 1.5-2 lata.

 

bo sama rozgrywka wydaje sie byc lepsza niz w d2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmeN -> niestety nie ;) Za dużo się pokiełbasiła fabuła w BroodWarze ;)

Ale jako prawdziwy fan gier Blizzarda powinienem to znać, wstydź się Leru, wstydź się!

 

Ale #2 na stronie StarCrafta 2 można całą historię sobie przeczytać.

Jedyne co pamiętam to to, że Xel'Naga stworzyła Zergów a potem Protosów. Zergowie im nie wyszli i osiedlili się na Char, Protosi na Aiur.

 

Terranie pochodzą z ziemii ale to kryminaliści proszę księdza. ;)

 

StarCraft kończy się śmiercią nowego overminda, jego rolę przejmuje Queen of Blades czyli Kerrigan. Protosi wypierają Zergów z Aiur, a Terranie mają pokój po bratobójczej wojnie.

 

Czyli jak to bywa w grach Blizzarda - Zergowie (ta zła rasa ;) ) wychodzą najlepiej na tym.

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airmoss: ludzie z Blizzarda to widzieli. Znalazłem ten obrazek na forum battle.net w temacie z sugestiami fanów. Oby tylko wzięli sobie to do serca.

 

p.s. Idę świętować z okazji 1K posta :p

 

edit: Petycja do Blizzarda o mroczniejszą grafikę: http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html

Edytowane przez arev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinematic jest swietny, jak zawsze zreszta, blizz robi genialne animacje, caly czas mam nadzieje ze kiedys sie zdecyduja na dlugometrazowa animke :P

 

gameplay tez wyglada spoko, powiem ze z wielka checia w to pogram, i na bank zamowie jak tylko ruszy przedpremierowa sprzedaz :P

 

mam nadzieje ze blizz wezmie sobie do serca ta petycje o mroczniejsza grafe, chociaz i tak to wyglada o niebo lepiej niz D2... dla mnie jedynka jest niedoscignionym wzorem, ponadczasowa gra! D2 mialo slaby klimat, wlasnie przez ta cukierkowosc, i grafika ogolnie byla gorsza niz w d1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności