Skocz do zawartości

Silver Award :Rozpad


Amok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oraz mały making of

 

zaczynałem od pojedynczej zwartej bryły , następnie wyprowadzałem w miarę anatomiczne kształty

na koniec wyżyłem sie do końca robiąc destrukcje modelu , pęknięcia deformacje złuszczenia itp...

finalny model 281 mil Poli

Edytowane przez Amok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rendery, im większe, im więcej widać tego szaleństwa drobnych form tym ładniej i bardziej przekonująco to wygląda. Tylko... im mniejsze, im bardziej do ogółu się przechodzi tym gorzej, niedopracowana poza, brakuje większych dopracowanych kształtów, mas, struktur...

 

Ale tak ogólnie to za to klimatyczne, całkiem romantyczne r2.jpg jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

hmmm czy tylko ja widze, ze modele sa bardzo slabe ? dziwie sie, ze wszyscy tak to chwala, ze rewelka itp. renderki spoko wygladaja ale modele (jak dla mnie) porazka

krztalty nie dopracowane wygladajace jak zabawa poczatkujacego w zbrushu ktory napchal sto milionow poligonow tylko po to zeby bylo a krztalty czli podstawy sa slabiutkie detal troche to maskuje ale tez (wedlug mnie) nie jest za dobry

 

ogolnie jak dla mnie to slabo choc render wyglada fajnie gdyby tylko model byl lepszy...

 

Hynnol--> takie prace awarda, za co ? bo nie kumam...

 

choc moze ja sie myle...

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007

 

Zgadzam się w 100 %

 

Moim zdaniem tu dużo działa specyficzna estetyka naszego forum, trochę wyczucia z fakturą i kojarzenie z pewnym malarzem góru.

 

na Avarda nigdy!

 

Tylko niech autor nie zaraża się do krytyki, takowa zawsze musi być.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności