Skocz do zawartości

Scena 3d: Bahai Temple


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

render w tej chwili nie ma dla mnie znaczenia,nie zmienialem tam chyba nic od miesiacy,skupiam sie tylko na modelu,jak juz wczesniej pisalem,renderem bede sie bawil dopiero na koncu,taka moim zdaniem kolejnosc jest prawidlowa,a w tej chwili ustawienia sa takie aby render byl w miare dobry do upow ,render 1800x1500 renderowal sie jakies 50 min wiec chyba nie najgorzej,teraz czeka mnie modelowanie ogrodu,ciary mnie przechodza na sama mysl, dzieki wielkie za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunablaster ,sprawdzilem twoje ustawienia liczy,duzo wolniej,to sa przeciez lepsze ustawienia te co podales,to jak moze liczyc szybciej,w kazdym razie dzieki:)

 

Byłem tak przeświadczony o jakości ustawień, jak chciałem spróbować klasowej jakości rendzika interioru na minibitwę - zaskoczyła mnie szybkość wyliczenia się tego w 30-50 minut.

(na Corku 2 Kładce Q9300 @ 3.15 GHz...)

 

Pozdrawiam, i co gorsza, nie będę wprowadzał więcej w błąd, a dawał rady dopiero, kiedy to zostanie przetestowane "laboratoryjnie"

 

Pozdrawiam i dzięki za pocieszenia :)

 

EDIT: Co z Twoim prockiem? :P

Twój podpis jest dla mnie tak samo dobry, że mentorstwo duchowe wzbudza :D

 

EDIT2: Co do ogrodu - jak Ci się w RAMie zmieści? Ile masz? Proxy się przyda... Do viewportu - łoptymalizacja wyświetlania :D

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck... jak dla mnie to już jest złota galeria i powinieneś automatycznie wygrać z 5 bitew na przód. "Niezrealizowana Idea" - z perspektywy moich umiejętności to jest niezrealizowana Idea! :p

niezrealizowana idea: Raj dla grafików :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, aż odechciewa się nauki maxa jak widze coś takiego i pomyśle ile nauki jeszcze przedemna... detal masakra jak juz 1000 razy to mowili przedmówcy. kozak praca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,to nie jest ten up co bym chcial dac ,ale obiecalem to wrzucam render starszy z testow,mam juz problemy pamieci mi brakuje :(( musze kabinowac, drzewo bede od nowa robil,pozdro

144hsz.jpg

145sca.jpg

Edytowane przez Eden-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam proxy :(

 

szkoda :( w takim razie weź się za compositing. To drzewo leży przed całą sceną, to można potem pododawac w fotosklepie co jest zza tyłu, zza przodu. Trochę trudna sprawa ale podążaj za swoim sloganem który wypisujesz jako swój podpis ;)

A aberrację i vignetting można póżniej dodać w PS'ie.

 

Propozycja:

Cały biały budyń masz za ogrodem- niech będzie to główny render.

Ogród-dodany jako inna warstwa z compositingiem

Woda w basenie- pokombinuj aby odbijała ten budynek i coś tam, a nie weszła w konflikt z ogrodem. Ja tu jakieś możliwości widzę, tak mi się wydaje, zresztą nie wiem zbyt wiele :p ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwie sie, że ci pamieci brakuje... Ale powiedz mi jedno. Chcesz mi tak wspaniały detal chaszczem zasłonić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześwietlone to okropnie, i aberracje sobie daruj. Zieleń na pierwszym planie gryzie po oczach, a budynek się zlewa z niebem. Przepraszam że to mówię, ale niszczysz model takim renderem. Render i oświetlenie w poście #111 szło w dużo lepszym kierunku, świetnie wydobywało detal z modelu. Teraz to taka biała miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,dziekuje za odzew i krytyke ktora mnie mobilizuje,,abberacji oczywiscie nie bedzie,nad renderem bede pracowal na koncu tak na powaznie na spokojnie ,wybiore takie ujecia aby swiatynia nie byla mocno zakryta.

Junior- to jest jedna z opcji ktora bralem pod uwage, chyba zrobie to ujecie teraz nawet..

do zobaczenia przy nastepnym upie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności