Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję, że tą firankę namalowałeś na warstwie, żebyś mógł ją wymazać;P Lewa strona rysunku bardzo mi się podoba, ta butelka z woda wymiata (to ustronianka?:D), wszystko fajnie gdyby nie ta jakże kontrowersyjna zasłona, ale jak na kacu, to takie rzeczy się wybacza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z tymi gałami zawsze jest problem wystarczy chwila nieuwagi i rozłażą sie na boki jak starej kureeie ..heheh nogi ..ale ja te bledy widze tylko jak zwykle za poozno i niechce mi sie poprawiac..jak mozna namaznąc cos innego..

 

tcwik-sz33.jpg

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra ten ostatni, tak przejrzalem twoje pracki i zauwazylem jak cudnie i miodnie wychodzi ci metal od razu z gierkami IDsoftare typu doom3 czy quake 4 mi sie kojarzy ;] narysuj kiedys jakis koncept potworka-cyborga to na pewno bedzie miazdzyl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie miałem na myśli czerwonego kolesia, ale zawsze można zdyskredytować moją wypowiedź stwierdzeniem, że to jakiś mutant. Jeśli chodzi o tego na dole, to poza marginalnymi wręcz dysproporcjami tylko głowa zdaje się być za duża i rączki wydają się być za krótkie. Oczywiście nie odbieraj tego jako atak Sick, po prostu chciałem podzielić się spostrzeżeniami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowa za duza bo ma cos na glowie ..wiec chcąc nie chcąc sie mu łeb powiększa a jesli proporcje mierzysz oldskoolowo "na glowy" to i cala koncpecja sie posypie zresztąąąou coraz lepiej mi to idzie..nie ma to jak samo krytyka hehe

 

szk02s.jpg

 

::jedyny blod jaki zauwazylem w poprzednim i mnie wkur .. odleglosci od biodra do kolana...ale nie mozna miec wszystkiego heh

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak na moje to wszystkie twoje ostatnie prace [ poprzednich nie widziałem] mają jedną wadę - problemy z proporcjami i jest to krytyka 100% poprawna, bo bryła wygląda ciekawie. A więc czekam na więcej prac, ale nastawionych obecnie na proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu Sick nie rozumiem twoich pretensji, na następny raz jak wrzucisz kolejną doskonałą pracę, to proszę uprzedź dopiskiem: Nie komentować - w pracy nie ma błędów.

Chcesz, to się może jeszcze doczepię, że łamiesz regulamin swoją wypowiedzią. Dziękuję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek sie uczy cale zycie ..a karłowatosc to uwielbienie karykatury w malunkach jakoas idalne anatomicznie malunki mnie nudzą..ale widze ze sie powtarzam w temacie dlatego rysuje coraz wiecej i zastanawiam sie czy nie kupic cintiq 12 male to ale jednak cghyba bardziej naturalne tylko widze ze na tym są lagii opooznienia jakies w ruchu ...miał ktos stycznosc z tym urzadzeniem?

Chcesz, to się może jeszcze doczepię, że łamiesz regulamin swoją wypowiedzią
hehehaah zawsze w wszedzie p j b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy cintiq chyba 7 i trzy zera ..około; ten z 2048 czułością czy jakos tak wsumie tez bym sie uparl to, bym sobie sprawił zawsze to jakies nowe doswiadczenie.. ale wydadkoow ostatnio mam wchu.. wiec sie zastanawiam czy na tą chwile jest mi to wogule potrzebne..bo kieds bankowo sobie kupie..nawet dla samej zasdy..

 

Urbanboogie to nie kurczak !!to jest GOŁĄB krejizi On raczej na kanony to robi kupkee heeheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności