Skocz do zawartości

Wiz: osiedle


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam takie oto osiedle. Od strony architektonicznej nic ciekawego, gdyz warunki zabudowy byly tak restrykcyjne, ze niewiele wiecej bylo mozna, szkoda. Nie wiedziale czy topokazywac cyz nie, ale co mi tam...

 

1s.jpg

 

wkladam 2 wersje ostra i z dofem

 

2as.jpg

 

2ds.jpg

 

4s.jpg

 

5s.jpg

 

7s.jpg

 

7Ns.jpg

 

8s.jpg

 

8Ns.jpg

 

10s.jpg

 

10Ns.jpg

 

14s.jpg

 

15s.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Technicznie rewelacja. Dbałość o szczegóły powala. Zieleń rewelacyjna. Taka refleksja mi się tylko nasówa że budynek ginie w mnogości bajerów i detali otoczenia, schodzi na 2 plan ale możliwe że to moje subiektywne odczucie.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w dzisiejszych czasach marzą o mieszkaniu w powodzi zieleni tak też nadmiar flory jest tutaj zdecydowanym plusem.

 

Całość przedstawia się imponująco. Tylko radzę na przyszłość poprawić okna połaciowe, bo szyba jest zdecydowanie za głęboko i w jednej wizce prześwituje światło pomiędzy kołnierzem okna połaciowego a pokryciem dachu.

 

to oczywiście detal, bo całość to masterclass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :D nie sadzilem, ze tak pozytywnie zostanie to odebrane.

Co do slow krytyki :

- fakt architektora niknie w zieleni, ale ze architektora taka se, a domy sa faktycznie w szczerym, srednio ciekawym polu, no to cos trzeba bylo zaproponowac..., trawa to nie jest proxy - ani tez nie scater (czyli klosy nie sa instance), musialem to skladac osobno bo za ciezkie to bylo... fajne na zblizenia, ale do szerokich kadrow zdalo by sie wiecej ramu, + ze mozna wyswietlc to w sklai 1-100% co przyspiesza odswiezanie, to taki plugin ktory kiedys znalazlem na necie, do starych maxow, ale do 9.0 tez styknol, do 2008 i 2009 juz go nie ma, ale onyx wypuscil cos do traw wiec pewnie tym sie bede teraz bawic :D:D

- nocne wizki to moj debiut, wiec pewne uchybiania mogly sie zdazyc, jak i przenikajace swiatlo, badz jakis bugi w postcie..

- listki zdechle to taki art dodatek, wiadomo ze na takim osiedlu ktos sprzata, i mimo ze lato i zdarza sie ze liscie opadaja, to pewnie ich tam nie bedzie ;) ale fajnie wyglada, jakeis urozmaicenie dla kostki.

- kostka faktycznie ma za duze odstepy, ale pracuje ciagle nad takimi detalami, wiec predzej czy pozniej to tez poprawie :D

- ujecie z dofem to byl experyment debiutancki tez.... dalem wcesniej do probnych ujec, i skoro pozytywnie odebrany zostal to dodalem, ale osobiscie nie jestem z niego zadowolony, technicznie jest slaby, ale klientowi sie spodobal :)

- nie powstanie to w bielsku, a kolo krakowa, w zielonkach.( w bielsku to chyba dlugo nie powstanie nic "mocnego" - kryzys, mali developerzy zwijaja mantki :( )

- czas pracy , nie pamietam, gdyz klient poporsil mnie ( choc nie jestem architektem) o przeprojektowanie orginalu, moge wrzucic dla zainteresowanych wersje orginalna, i wersje ktora mi udalo sie zarpoponowac, a ktora z powoduw zag. terenu, nie przeszla.

Takie otoczenia byly dla mnie wyzwaniem, bo robilem je w sumie 1 raz... wiec zeszlo, dzies by mi to zajelo mmajac proj bud. od A do Z z renderowaniem pewnie z 3 tyg. ( ujec bylo sporo, i skladania - 5 dni samo renderowanie 24h/dobe.)

 

ps. jescze powstana 2 filmiki do tego, jak wyjdzie to na jakims tam poziomie to rowniez pokaze, nie robilem wczesniej za wiele filmow ( 1 amatosko:) ), a montazu wcale.. wiec nie wiem jak to bedzie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*****

Totalny wypas. Dopieszczone prawie w każdym detalu. Elementy zieleni przyprawiły mnie o opad szczęki :)

Co mnie jedynie się nie podoba to drewno. Jakoś odstaje od reszty.

pozdrawiam

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawa jest fenomenalna!!!! Super kompozycja z tymi kwiatami itp.!! super!!! No, ale poza nią… mm to jest to, co widzieliśmy wcześniej, i jeszcze torcie wczesnej..Jedno ujecie wydaje się jak by tylko domki były podmienione a ta sama, co kiedyś wizualizacja, nocne nawet ładnie wyszły wiesz dbasz mocno o detal a już panów z ogrodu nie usunąłeś w nocnej wersji chyba ze ma bardzo długa pogawetkę, czepiam się o jedne z kilkunastu detali gdzie jest gafa, ale jak już zwracasz uwagę na takie detale to też o nich rozmawiajmy i bądź konsekwentny w nich:), sumując wielki progres, jeżeli chodzi o trawę, ale reszta bez zmian:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności