Skocz do zawartości

emmilius


emmilius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki noiprox - chociaż niektórzy mają dwa razy tyle co ja :P

 

E-kartka na święta dla znajomych w robocie :P

MERRY_XMASSS_smalllllll.jpg

 

kolejny portret sweetaśnej dziewuszki...

Matylda.jpg

refa...

refa.jpg

 

i jakaś karykaturka Pana Mecenasa - niestety mało czasu miałem i wyszło nieco poniżej moich oczekiwań. Gość w realu wygląda jakby pomieszać Rowana Atkinsona z Seanem Connery :P

mecenas_karykatura_color_small.jpg

 

pozdro i wesołych wam świąt....

 

p.s. fotki do karykatury nie wklejam, jak ktoś chce można wpisać w googlach to co jest na kołderce i powinno wyszukać zdjęcia.

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejścia gradientowe na skórze dziewczynki wyglądają super. Szczególnie dłoń robi wrażenie no i twarz a kolory masz ostre i soczyste. Jedynie co bym chciał zobaczyć na tym etapie to ciekawszą tematykę i pomysł stojący za stroną techniczną. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie mówi o mikołaju i reniferach? Ta kartka jest naprawdę niezła. U dziewczynki nie pasuje mi strój, bo w cieniu i w świetle jest tak samo fioletowy, tylko, że jaśniejszy. A te jasne miejsca są za jasne, trochę to popraw walorowo i podziałaj z kolorem a będzie super.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju, ta truskawka mnie powaliła; takie klimatyyyyyyyy xD ale kurde muszę Ci powiedzieć Emillius, że gdybyś miał tyle cierpliwości do swoich digitali co do tego dzieciaka z truskawką, to robiłbyś przecudne digitale: ten z truskawką jest super w wykonaniu, naprawde mi sie podoba wykończenie; ale tematyka... no cóż :D za to ciekawa jest sprawa że nie zrobiłeś z tego totalnego kiczu. :P także gratulacje :D

 

co do innych prac: ekartka bardzo mi się podoba :D no nie wiem co o tym powiedzieć xD super pomysł po prostu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polka, kazziu, resh, Adaś - dzięki.

serio - w opowiadaniu historyjek obrazkiem to raczej dobry nie jestem, plus to że docelowo miał być portret więc temat pomysłu skończył się na koncepcie portretowanej postaci =]. Druga rzecz jakbym zasadził ją na forum mógłbym w głowie mieć lekki mętlik a przecież czasem trzeba samemu podjąć decyzję.

Joel - na szczęście przy wydruku kolory lekko pozytywnie zwariowały i fiolet od strony pleców bardziej wszedł w niebieski. Nie pomogły nic tuty o CMYK, ani "Ctrl+Y" ani machanie suwakami. Kolory wariowały i koniec, ale to temat na inną rozmowę.

Telcia - z tą cierpliwością to chyba raczej wolę nie=]. Imo pracka troszkę wylizana i ciężko mi się tego pozbyć, plus jeszcze że malowałem nie dla siebie więc jeszcze bardziej spięte poślady :S

yarosh - nie wiem o czym dokładnie piszesz, ale jeżeli o tym co ja myślę to staram się tak przed samym sobą tłumaczyć że jej prawe przedramię jest prostopadłe do obserwatora, a lewe lekko pod skosem :S czyli bardziej zgięte.

Thx za komenty i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też podoba się wszystko, poza kobietą i kwiatkami :) IMO poszerz kard z prawej, ulokuj go przy krawędzi urwiska, a niżej zrób rzut na miasto/dolinę. Tzn. zrobisz, co zechcesz, tak tylko luźno rzucam propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o pokazanie babeczki która prosi o pomoc i wskazuje ręką w kierunku questa =]. No pisałem że z historyjkami to u mnie średnio, puki co warsztat i technika priorytet.

Pracki raczej nie będę ciągnąć dalej, wolę coś innego namalować. Kwiatki faktycznie niezbyt pasują i jeszcze np skało-góry bardziej wydetalowane/ostrzejsze niż sama kobieta przed nimi. Dzięki za odwiedziny. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, koniec opierdzielania się. Czas odkopać tekę...

Jak widzicie warlocka co psy na spacer wyprowadza to dobrze widzicie... =]

wizard_dogs.jpg

 

jakiś smok

Copy-of-dragon_resize.jpg

 

Czyż nie trzeba wykonać stu ilustracji aby sto pierwsza w miarę poprawna była?

kolejna...

crow.jpg

 

speed

beach.jpg

 

horse_lol.jpg

 

kilka ołówków...

IMG.jpg

 

IMG_0011.jpg

 

IMG_0013.jpg

 

IMG_0014.jpg

 

IMG_0015.jpg

 

IMG_0019.jpg

 

IMG_0020.jpg

 

 

i koncept

barb_fanart_all.jpg

 

wodniaki

IMG_0005_small.jpg

 

IMG_0008-small.jpg

 

 

Burdel mam straszny. Zapomniałem co już ostatnio malowałem i gdzie to mam. Jak się ogarnę/poskanuję/znajdę to powrzucam. Pzdr.

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progres jest ( ale ołówek masz okrutny ;) )

 

w ilustracjach brak luzu.

 

koncept na najwiekszy plus. (minus gumiaste ręce)

 

kobietka w akwareli idzie w dobrą stronę. (chodzi mi o upraszczanie, tylko jeszcze plamki nie siedzą dokładnie tam gdzie powinny, ale to kwestia ćwiczeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... milius !

1. fajnie od góry do koloana modelowany potem sie urywa panienka troche połamana.

2. oświetlenie mi nie dokonca bangla(szyja ma taką ostrą krawędz) i perspektywa pysku.

3. 2i 3 plan super. na pierwszym jak dla mnie trochę za czarno.

4. Moim zdaniem przydał by się ingerencja w te wylassowane góry. Ja zawsze staram sie trochę ręcznie pomalować po krawędzi. Dla mnie to sie troche za ostre robi. Czyściej działaj z perspektywą powietrzną.

5.Ołówki dużo lepsze niż ostatnio ale nadal nie bardzo to cieniowanie. Może spróbuj kredką(taką jak używają animatorzy) lepiej się nią modeluje bryłe(przynajmniej mi), lub sangwiną, albo może węgiel?

 

koncepty spoko

akwarelka babka jak dla mnie te wszystkie plamy jasne na ciele powinny być jedną plamą przy jednym uderzeniu tak samo tło było by owiele czysciej i lżej..

 

pozdro :)

 

Ależ wszyscy tu ostatnio progres trzaskają aż miło popatrzeć, ale i smutno bo widzę jak ja w miejscu stoję. :(

 

zamiast stać i biadolić bierz sie za dzieciaka z chc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej emmilius :D duży up!

 

bardzo mi się podobają te akwarele, wychodzą Ci coraz lepiej, naprawdę, aż miło popatrzeć.

fajnie się też prezentuje ten koncept wikinga. naprawdę profesjonalnie to wygląda :)

co do ilustrtacji, najbardziej podoba mi się ta z kobietą na ślepych psach, ale muszę tu powiedzieć że mordy psów Ci nie wyszły i totalnie psują efekt :/ ciało i kobieta mają świetny design, ale psy wydają sie nieporadne. to kwestia głównie zebów.

 

lecący smok by mi się nawet podobał gdyby kolory tła były ciekawsze

 

laguna wyszła świetnie. ja chce wakacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa.

Florian - sądząc po Twojej ostatniej ilustracji na ChC z dzieciakiem nie uważam żebyś stał w miejscu

Chudek - czy chociaż przez chwilę pomyślałeś jak się poczułem pisząc że moje ołówki są okrutne? Za karę będę rysował więcej i wysyłał Ci na maila =]

Kojotu - koncepty jakoś mi idą - ok, ale jak mam dodać kawałek tła z którym się ma postać zintegrować to jeszcze leży, coś tam może do przodu idzie ale to jeszcze nie to.

Tela - akwarelki... dużo akwarelek oglądam u Mullinsa, baja jak dla mnie i jeszcze fajnie ołówek szkicowy spod spodu wystaje ale ile plam Craig postawił to chyba tyle mam pytań.

Swiezy - no barb był inspirowany D3, trochę to taki fanartowy koncept - zapomniałem dopisać

 

tymczasem leśna baba, prawie o niej zapomniałem

forest-witch_concept1.jpg

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no najpierw przezywa moje ołówki a teraz mi tu profanację robi na oczach internautów!

A poważnie to, wiem o co Ci chodzi, fajny over. Czasem celowo np nie dodaję światła odbitego albo rimlighta bo... szukam czegoś innego/eksperymentuję, fakt też że nie zawsze. Mam tego świadomość że jakbym dodał w/w efekty praca mogła by zyskać na osadzeniu w przestrzeni i czytelności. Możliwe też że na szukanie czegoś innego to jest jeszcze za wcześnie i powinienem przemycać zdobytą i podpatrzoną wiedzę i ją zgłębiać za razem. Smoliste cienie - niestety nieudolna próba szukania czegoś innego =]. Thx i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca coraz bardziej PRO . Emmiliusa cienie jakos bardziej mi pasuja u chudka to wyglada jak by sie pani od czasu jakiegos myc zapomniala , troche swiatelka odbitego faktycznie tylko by dodalo tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem fanem twoich digitali, doceniam w nich przede wszystkim ich pewną odrębność od obecnego mainstreamu. Raczej mają coś ze starszych autorów, mnie to się to bardziej z Frazettą kojarzy.

Moje prywatne odczucie, ktoś powie że kompletnie bzdurne. Nevermind.

Pracuj dalej a garb ci sam wyrośnie, czy coś w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo kolorów w centrum obrazka. Jak wszystko utrzymujesz w takim ładnym monochromie, to jeśli chcesz przykuć uwagę widza, to zastosuj w jednym miejscu jakiś jeden inny kolor i jego wariacje. A tutaj jest czerwony, żółty i biały, a dookoła oczu sie lekko zielono zrobiło.

 

W ogóle świetny kadr i klimat obrazka, ładnie wszystko namalowane, tylko smok mi sie zdecydowanie nie podoba. Coś dziwnego jest w jego designie, że na początku myslałam że jest to taki blaszany smok

szczerze, to żeby nie psuć tak dobrej ilustracji, radziłabym Ci go namalować od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z malowaniem sobie nieźle radzisz ale potwór jest słabo zrobiony głownie chodzi o jego głowę, może dobrym wyjściem było by poszukanie zwierzęcych refek lub jakimś yeti bo mi na smoka nie wygląda.I żeby cie nie dołować ;) to sam miał bym problem z wymyśleniem fajnego oryginalnego stwora wybiegającego wyglądem poza zakorzenione w głowie schematy.W sumie patrząc na ten tunel to do głowy mi przychodzi jakiś śnieżny wielki zmutowany kret.

Edytowane przez Pasiterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy plan - nic dodać nic odjąć, rewelacja. Jeszcze kilka takich i blizzard zapuka, ale jak zobaczą te jaskrawe kolorki i design smoka z drugiego planu to uciekną w popłochu, bynajmniej nie ze strachu. :D Czyli to co koledzy i koleżanki wyżej, ale sam pomysł - te pazury czy zmiażdżone krwawe coś fajnie zostawić, tylko dałbym więcej tych zadrapań i zostawił jakieś ślady krwi na ściance. Będą z tego ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szefuncio ma charakter ale wskazujący p. z burgerem mi trochę nie gra. Nie wiem czy to połączenie tła z koszulą też negatywnie nie wpływa na całość, ale ogólnie fajny grubas, podoba mnie się . Nie ma to jak być szefem :)

zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności