Skocz do zawartości

Teczka 2D - Telthona


telthona

Rekomendowane odpowiedzi

że babochłop, to bym raczej nie powiedział, wyraźnie widać kobiece rysy twarzy - subtelne wąskie brwi, duże usta, smukła twarz. Jedyna, co bym poprawił, to tam gdzie czoło się kończy jakoś zarysował, bo te krechy trochę rażą i jeszcze zmniejszyłbym nos. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te dwukolorowe oczy

 

Więc nie tylko ja to zauważyłem. Dawno temu wierzono że to sprawka diabła. Kobieta o różnych kolorach oczu zapewne skończyłaby na stosie...

Sam szatan miał mieć oczy w dwóch kolorach. Jedno z nich, czarne, miało symbolizować otchłań i śmierć, drugie zaś, zielone, szaleństwo i obłęd.

 

Żeby sprawa była jasna - mnie samego osoby o dwóch kolorach oczu w żadnej mierze nie przeszkadzają, przeciwnie - uważam to za dość intrygujące.

 

Co do tych samych twarzy - ja mam tak samo. Za każdym razem kiedy maluję z wyobraźni podświadomie nadaję właśne cechy fizjonomii bohaterom. Zapewne to dlatego że własna twarz jest widywana w lustrze i siłą rzeczy są to cechy, które się łatwo zapamiętuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COYOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

doprowadzisz do tego że strzele sobie w łeb! bedziesz mnie mieć na sumieniu! zobaczysz! XD

 

przynajmniej twarz sie zmieni jak już strzelisz :D

 

nie no naramiennik mi strasznie przypadł do gustu :) sam ostatnio kmninie taki dirty style...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samborek: klatka dziwaczna bo nie znam sie na uzbrojeniu ^^'' wszelkie braki wiedzy na ten temat wyłażą w takich sytuacjach :D

 

SBT77: nie wiedziałam o tym diabłu :D ale motyw niezły ;) co do naśladowania swojej twarzy: kurde; jeszcze wyjdzie że ja non stop gapie sie w lustro! XD a tak nie jest! XD po za tym własnie te kobiety co ja maluję, to są raczej tak "uniwersalnie" ladne; własnie "całuśne usta" itd... skłaniałabym się nawet do poglądu, że ja rysuje jakiś tam model ideału rys twarzy, do którego mi straszliwie daleko (z psychologicznego punktu widzenia można to chyba podciągnąć za właśnie tworzenie tego czego u siebie brak)

 

nie wiem czy wy sie uparliście że ja tak rysuje podobnie wszystkie baby, czy może podobnie piękne - w sensie że nie ma raz brzydkiej raz ładnej, tylko zawsze "tak samo ładne", no serio ja już nie moge, chyba po prostu przestane malować baby a zajme sie facetami i potworami i designem ciuchów do gier rpg :P XD

 

Coyote: podpadasz :P XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widac ze to kobieta tworzy a nie mezczyzna :D

Jak juz to na rece nie wiem skad sie wziely te dwie kreski poziome ciemniejsze. Jak na niewiedze to i tak ladnie Ci wyszla zbroja, ale naramienniki sa najlepsze :D I TWARZ pieeeeekna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no nie moge już z wamiii XD

 

Nata: kurde, fakt te kreski to miały być takie obręcze albo sznurki albo coś; ale zapomniałam ten temat rozwinąć XD

 

a tymczasem next speed. pół godzinki :)

redredu.jpg

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to spidy ale przydało by się na nich więcej detali a twarze to nie wiem czemu ci takie wychodzą po prostu wystarczy nań spojrzeć i widać że to ty je rysowałaś, tylko brać się za rysowanie komiksu :), przynajmniej nie będziesz miała problemów z utrzymaniem podobieństwa bohaterów. Ostatni rysuneczek świetny piękna poza i ta czerwień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze :)

Emmilius: ale ja chce żeby własnie tego oka nie miała xD

 

a teraz następna stara, dopiero teraz skończona praca:

fairyyy.jpg

 

Pozwolę sobie nawet pokazać Wam jakiś tam detal, którego w sumie nie za wiele na tym obrazku.

fairydetal.jpg

 

Bardzo jestem jakoś zadowolona z głowy :) (co z tego, że znowu taka sama twarz ;))

Pozdrraawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coyote: ale dzięki takiemu spłaszczeniu, te cycki idą do góry, i jest taki wspaniały rowek między nimi. XD

 

EDIT: kurde, teraz jak sie nad tym rowkiem zastanawiam, to zaczyna mi przypominać tyłek :P

Edytowane przez telthona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zaryzykuję powiedzieć, że nie widziałem jeszcze żadnego przedstawiciela płci męskiej spod twojego piórka! Może ci szkoda na takich brzydali kanwy, no ale w końcu to digital, nic nie marnujesz :D.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, panoowie XD

gorsety są RÓŻNE. wiem że chodzi wam o gorsety sprzedawane w sklepach z bielizną w czasach dzisiejszych, które mają być sexy, i właściwie są noszone rzadko, a i tak potem zaraz zdejmowane :P

Ale są też gorsety znane z historii, i większość z nich jest mniejwięcej takiegop charakteru:

http://www.weranda.pl/materialy/2008/12/4890783/big_16.jpg

http://modny.blox.pl/resource/hafty2.jpg

http://foto.m.onet.pl/_m/756c49db046f36cfaf016c3dc7c34a95,14,19,0.jpg

 

mogłabym Wam tutaj dać dużo przykładów, ale może SAMI poszukajcie, na tym blogu:

http://buduar-rokokwy.blog.onet.pl/3,16,12,album.html (który z resztą jest prowadzony przez moją znajomą, która ma fioła na punkcie historii ubioru i w ogóle buduarowych ciekawostek :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KhazadThard: dlaczego od razu bezcześcić? :D To co zrobiłeś, świadczy o tym, że nie ważne jak chudą zrobi się bohaterkę. Jak się ją jeszcze odchudzi to też bedzie wyglądać dobrze. XD

 

A teraz pare koncepcików, które sobie robie ot, tak dla przyjemności i dla własnej satysfakcji. Pierwsza: 2 godziny roboty. dwa następne: po godzinie. Będę je kończyć :P

Jakieś sugestie?

konceptybytelthona.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icecold: eh, jeszcze gdybym miała tyle czasu ile bym chciała, żeby się rozwijać w digitalu... bo teraz to naprawdę, walczę z typografią, InDesignem, Mayą, Zbrushem, MentalRayem, toonboomem, AfterEffectem i Premierem, i przez to roztrzepanie uwagi na tyle dziedzin i programów, nie moge sie skupić na jednym i go dobrze pociągnąć :( chcialabym już wakacje, żeby móc się skupić na najwazniejszych dla mnie dziedzinach- to dotyczy też wytworzenia jakiegoś stylu, już sama nie wiem :P najgorzej kiedy przychodzi mi wymyslenie animacji. Fabuła jest dla mnie wazna, a jak już jakąś dobrą wymyślę, to zacinam się nad STYLIZACJĄ. I tu własnie jest ten sam problem na który zwróciłeś uwage: rysuje "zwykłe" ludziki :P heh. muszę się przymusić by więcej rysować - niż tylko oglądać dzieła innych; przez które tracę dużo czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Telthcia, fajnie. Coś innego nam tu pokazujesz =]

Jak Ice powiedział daj nieco więcej designu. Pierwsza pani ma imo najlepszą pozę.

Drugi pan - chyba chodziło Ci o jego wyniosłość, jakby pozował do portretu. Trzecia pani powinna być bardziej podstępna, coś jakby jakaś zabójczyni. Postaraj się to uchwycić (lub to co zamierzasz) na początku bo potem będzie trudno, pewnie wiesz ale tak tylkio przypominam =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote: te koncepty nie są do animacji, tylko tak o, zeby poćwiczyć zarówno "wymyslanie" kostiumów, jak i walkę z detalem ;P i weź już nie przesadzaj z tą twarzą :P

 

emmilius: no, jak wejdę w większą ilość rzemyków, to może bedzie więcej designu (śmieje sie xD) nie no, ja wiem wiem, musze sie rozruszać tylko. i dzięki za przypomnienie; masz rację, pierwsze założenia sa najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz poćwiczyć detal, a raczej zrobić coś by twe prace były bardziej różnorodne to najlepszym sposobem jest rysowanie kilku prac na jednym brystolu tak by mieć zawsze oko na te poprzednie, to daje porządnego kopa jeśli chodzi o wzornictwo, czy różnorodność obiektów zamieszczanych na postaciach a poza tym umożliwia trzymanie wszystkich w podobnej stylistyce, bardzo pomaga. Pracki zacne szczególnie ten pierwszy szkic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osmiele sie stwierdzic, ze wrecz epicka, tylko blagam wykoncz ja, zrob to dla takiej wredoty jak Ice ;)

 

Ale pokombinuj jeszcze z biustem, mzoe to pomoze. ( uwaga nagosc!)

http://www.gracefulnudes.com/Galleries/bodyinmind_klaudia_out_of_black/Klaudia152_large.jpg

Jesli nie pomoglo, to sio przed lustro! ^^'

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca super, ale więcej hollywoodu w cyckach by się przydało. ;) I w talii też miej dla niej więcej litości, bo troszkę grubo wygląda. Chyba, że nie chcesz, żeby była na maxa atrakcyjna. Ale sama praca naprawdę zapowiada sie pięknie. Koncepty też fajne, jestem ciekaw jak się rozwiną. Może tylko dobór kolorów mi w nich nie podchodzi. Ale za to pozy bardzo fajne i widac charakterek, zwłaszcza u pani z lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności