Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Złota Galeria - statuetka


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

ok bojsi end gerlsi!

 

oto taki model. powstawal w bolach. myslalem ze juz mnie znienawidza, ze tak dlugo to trwalo ale sily wyzsze zawsze mialy wieksza wladze nad moim czasem niz moja \"silna\" wola.

 

model moj, rigowal i ustawial gotham bo na mojej super turbo lux rakiecie to nieopisana katorga. koncept tiger1313. wszystko chyba wyjasnilem.

 

oczywiscie nie uniknalem roznych bledow ale coz... zle nie wyszlo.

 

dla waszej wiedzy. renderowane bez gi ani niczego takiego. 3 swiatelka szadlomapy...

 

 

 

goldgal_3.jpg

 

P.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bigleb. poza to zaslugo gothama. ja bylem tylko jak ten gornik z fedrem na przodku, mowia dzis wydobyc 20 ton to wydobylem. wiec jesli chcecie na kims psy wieszac to ja tak niesmialo chcialem zasugerowac wam cal ;) ale jestem wredny no nie :)? oczywiscie zartuje sobie :)

 

co do podobienstw do katedry... no ja moge powiedziec ze katedra jest podohbna do tropikalnych lasow mangrowych (takie zalewane przez wode ) i bagins normalnie sie na nich wzorowal i w ogole zerznal wszystko.

te kozenie wlasnie z czym takim mi sie kojaza a nie z katedra, te lasy w programach tonego halika widzialem wczesniej niz katedre. pewne podobienstwa do tygo co tony halik nam pokazywal mozna odnalezsc rowniez w malarstwie beksinskiego. takze wszyscy kopiujemy przyrode a nie siebie nawzajem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony... szkoda, że się nie oparł na tym kolanie Gotham... bo trochę wisi w powietrzu i plecy ma takie sztywne... rozumeim że były jakieś problemy z rigiem, związane z topologią siatki? mniejsza z tym... nie wnikam. Statuetka jest świetna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codo \'katedralnosci\' to juz do koncept artysty zarzut, nie do Ciebie P. raczej:) Co do postawy, problem w tym wlasnie ze na niczym sie nie opiera, nie ma ciezaru na ktorym spoczywa, nie wiadomo do czego ten ruch prowadzi, nie wiem, chyba dalo by sie to jakos na kosciach zmienic, na koncepcie jest lepiej ale tam poza tez nie jest do konca sprecyzowana. Gotham, bez PSa widze ze nie pokrywa sie jak trza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---::!!!BEZ TARGOWICY!!!::---

bosz.... kiedy dorosniecie - macie problemy emocjonalne - figorka jest i ch...j jaka jest - j..bac to wazne ze jest - jest ladnie wykonana i o to chodzi jak hccecie rozbijac g...wno mlotkiem to (... - tu mozna wiazanka zaslyszana pod blokiem od mlodziezy w sportowej odziezy) rozbijajcie

 

jesli tak bedzie za 5 lat wygladac polskie CG - to ja szukam mozliwosci wyjazdu z tego kraju :)

 

PS szadery ustawione

scene odebral TIger - nie bede renderowac finala bo nie wiem jak z kamera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wy malkontenci... :>

 

Poprawiłem ustawienie, aby serduszka co wrażliwszym nie popękały... Na dalsze zmiany myślę że nikt nie ma czasu... Ale z tego co mi wiadomo statuetka jest mocno -open sorce- więc jak ktoś czuje się na siłach ;)....

 

 

 

stat6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla prac pana P. ten model nie uważam za specjalnie udany ( widząc jego możliwości -> neandertalczyk chociażby ) nie wiem skąd tyle zachwytów, ochów i achów...

Koncept przedstawia masywnego, krępego meżczyzne mi kojarzącego się ze swojego rodzaju brutalnością a wykonany model prędzej przypomina wychudzonego Etiopczyka, nie ma on w sobie ani siły ani agresji, którą w moim odczuciu ma postać z konceptu...

Konkludując: nowa statuetka mimo iż jest lepsza od statuetki rycerza przydzielanej w 2d to efekt bliższy konceptowi byłby znacznie lepszy- ot moje skromne zdanie...

Oczywiście doceniam wniesiony wkład pracy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien oprzec sie mocniej na kolanie i patrzec jednak w kamere. Koncept jest naprawde swietny i bym sie go trzymal.

 

Trzeba tez przyznać racje Ulsi.

Faceta na koncepcie to \"żyła\" - silny, agresywny wojownik gotowy na wszystko. Golymi rękami rozerwalby kazdego na strzępy..

..a statuetka prezentuje coś na kształt nietykalnego kapłana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzenie są autorstwa P. i nie były rigowane a po prostu wymodelowane.

 

 

Tak poza tym mam rażące wrażenie że część osób nie ma bladego pojęcia co to jest Rig... Oraz hmmmm, troszeczkę dziwny wydźwięk mają co poniektóre posty... Ździebko nieodpowiedni i samo ośmieszający ale to tylko moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie statuetka prezentuję się następująco.

 

PENdzel - rendering

Tiger1313 - retusz upodabniający ją do konceptu

ja - zroznicowanie kolorystyczne, podstawka, tekst w PSie (nie jest idealny, ale umownie chyba ujdzie, a powinien być łatwy do edycji)

 

zlota5_mala.jpg

 

zlota5.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się propozycja zaprezentowana przez Lenadera bardziej podoba:) Bardzo mi się te gałęzie podobają. Świetny pomysł. Ale nad textem troszke ym popracował... Gdyby ten text zwężał się troszke po bokach to by lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności