Skocz do zawartości

3dcontent.pl Otwarcie sklepu.


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

banmax3d02.jpg

 

Witam wszystkich.

Chciałbym zaprosić do odwiedzenia świeżo uruchomionego butiku/sklepu z modelami 3d.

 

 

www.3dcontent.pl

 

 

 

Zawartość sklepu jest tworzona przez kilku użytkowników forum.

Na razie asortyment jest symboliczny, ale zapewniam, że jakościowo nie ma się czego wstydzić. Mamy dość spore zaplecze modeli, które sukcesywnie będziemy dodawać.

 

Sam serwis jest jeszcze świeży, niektóre moduły wymagają poprawek. W związku, z tym zachęcam do komentowania i podawania wszystkich błędów, które zdarzyć się nie powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U mnie na operze też migają te random products.

 

Lisku, chyba za mało informacji na temat produktów.

Jaki format pliku, w jakiej wersji, jaki renderer itp, ludzi to raczej interesuje przy zakupie:)

Tak mi się wydaje przynajmniej...

 

powodzenia z tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :D Zastanawiałem się czy w końcu ktoś wyjdzie z takim pomysłem, bo parę osób na swoich prywatnych stronach już oferowało modele do sprzedania.

 

Co do uwag - zdecydowanie zbyt lakoniczne informacje w detailsach.

 

...:::EDIT:::...

Zawartość sklepu jest tworzona przez kilku użytkowników forum.

Dobra, przyznać się kto jest za to odpowiedzialny ? ;)

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest zainteresowanie.

Na razie głównym celem jest doprowadzenie serwisu do porządku, poprawa literówek, i bugów w działaniu modułów(aktualnie tylko ten random product.)

 

Cały asortyment produkowany jest pod maxa 2009 + Vray. w najbliższym czasie uzupełnię info o produktach.

 

mirach -> Z tym jest ciężka sprawa. Współpracę przewiduję jedynie z posiadaczami większych kolekcji.

Współpracą będzie można to nazwać jak sklep zacznie przynosić dochód. Na co oczywiście liczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi troszkę zawadza to to że rośliniki są w other. Zdecydowanie wygodniej by przynajmniej dla mnie było gdyby były od razu swoją kategorią.

 

Nic jak czekać gdy ktoś teraz wyskoczy z modelami "wszystko po 3.99".

 

Edit: w czasie rejestracji - Invalid Token

Edytowane przez piko84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały asortyment produkowany jest pod maxa 2009 + Vray. w najbliższym czasie uzupełnię info o produktach.

 

Ouch, to lipa, ja na przykład pracuję na 2008(4k za update, a w zasadzie 8, które bym teraz musiał już wydać to jakoś mi się nie uśmiecha, zwłaszcza, że 2009 i 2010 sypią się bardziej od 2008), ale kilka przynajmniej osób tutaj pracuje nawet na 8mce. ;) Jak na moje to troszkę poszaleliście, dając rozpiętość tylko dwóch wersji maxa, no ale nie moja brocha.

 

Random u mnie już działa dobrze na operze, a jeszzcze z trzy h temu też się sypał.

 

Czy modele z teksturami mają również nadane shadery? Wartoby było napisać takie info, bo tekstury, a shadery to jednak różnica, znaczy się czy modele mają nadane materiały czy tylko mają paczuszkęz teksturami... cholera wysławiać się już nie umiem.

 

Wieli szacun dla opcji "Brands".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo trzeba się naklikać aby dostać się do pełnego podglądu, przydała by się szybsza droga.

3dcontent pierwsze skojarzenie to powinny być tam obracane modele 3d,

niestety nie ma.

Pewnie na początek za dużo z tym pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandragora-> Tak wiem. sam też kiedyś za to ludzi ganiłem. com była zajęta, postaram się złożyć właścicielowi propozycję. Jest opcja żeby witryna była dwujęzykowa ale niestety dwa razy więcej z tym pracy. A każdy kto siedzi coś w arch i grafice dobrze sobie poradzi z angielskim interfejsem.

 

pressenter -> No niestety. Legalnego maxa mam tylko 2009 i 2010. Zanim sklepik nabierze rozmachu to dużo ludzi będzie już w nowszych wersjach.

Shadery oczywiście nałożone. Ale dzięki za info. dołączę taką informację do opisu.

Moduł Random Products został całkowicie wymieniony. mam nadzieję ze ten będzie stabilny.

 

Loki -> Zaktualizuję faq. Tak oczywiście Fakturka na życzenie.

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za dobre słowa i komentarze do funkcjonowania serwisu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Lis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak po przejżeniu wielu modeli w sklepie - moja sugestia - ponieważ Lisie detal na twoich modelach zawsze dobry był jest i będzie, tekstury masz wyczesane w kosmos, bumpy displace i inne cholery = pokazuj to!

 

Brakuje mi renderów pokazujących zbliżenia modeli. (zwłaszcza te dopieszczone skóry czy inne świetne Twoje tekstury) - to zdecydowanie bije na głowe konkurencje i powinniście się tym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepięknie profesjonalnie zrobiona strona, pięknie chodzi, teraz tylko tak jak pisza wszyscy, strona zachęca, ale prezentacja modeli nie jest jużtaka powalająca, zbliżenie 1:1 urywka tekstur takich jak floor czy wood by się przydało ,pokazać że są ostre jak żyleta, modele zbliżenia, większą rozpiętość formatów, w obj też ludzie będą brać z tex bez shaderów myślę, a mało z tym roboty by takie coś przygotować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności