Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za komplemety, ja też mam wielki sentyment do tego forum za takie okienko w przeszłość. @dm_podzielm Twoje wrażenie, to wynika z moich niedociągnięć w komponowaniu ilustracji, im więcej się chce pokazać elementów tym trudniej mi je fajnie pokazać. Posągowość postaci to drugi mój problem, staram się teraz z tym walczyć używając jako refek nie tylko zdjęć, ale też video, chyba pomaga ale problem z tym mam dalej. Dzięki za feedback i cieszę się że mimo tego i tak znalazłeś w tym obrazku też dobre strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę w zasadzie same dobre strony a ta posągowość to coś, do czego się trochę doczepiłem na siłę. Gdybym miał napisać krótkiego posta pod Twoją pracą to pewnie byłoby to coś w stylu "zajebiste" itd. ale staram się jak już napisać coś więcej żeby nie było zbyt fejsbukowo z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze dobrze by wplynelo na twoje prace, gdybys poprzerysowywal sobie jakies najlepsze kadry z komiksow DC, jakichs porzadych mang albo klatki ze scen z filmow. troche wiecej dynamiki i uzytku z kolorow i swiatla by sie przydalo w twoich pracach
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady i krytkę. Faktyczni trochę tak samo wyglądają niosąc tę kłodę. Kierowałem się tym, że dwa osobniki niosące ciężkie rzeczy raczej stawiają kroki w zgrany sposób, ale na pewno mogłem to samo pokazać w ładniejszy sposób.

Na swoją obronę dodam tylko, że nie mają jednocześnie nogi i ręki z tyłu. Do niektórych grzechów nie zniżyłbym się nawet ja 😉 Na dowód pokażę makietę na której oparta jest ta poza:

image.png.d90ab53147843fe744c54346b35b62d9.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularna scena w której Perscy posłowie żądający od Spartan ziemi i wody (dyplomatyczne tradycyjne powiedzenie które oznacza żądanie poddaństwa) są wysłani na dno studni żeby mogli sobie sami znaleźć

Earth_and_Water_1200.thumb.png.649c4321aac4e17db848065e8840099e.png

detal

Earth_and_Water_detail.thumb.png.2538ac82e2a6e91a04587ea26aba6f49.png

Trochę inaczej wygląda to według Franka Millera i Hollywoodu którzy nie szanują ciężkiej pracy archeologów

Swords and Sandals: Meet the Spartans (2008)

  • Like 3
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Dzięki, stylistyka to taki trochę kompromis żeby nie malować całości tak jak to robię zwykle, a trochę chęć poszukania jakiegoś nowego wyglądu. W moich pracach rzadko posługuję się linią, ale po iluś latach chce się człowiekowi spróbować czegoś nowego 🙂

no to wyszło Ci zacne połaczenie, bardzo fajnie sie to prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, EthicallyChallenged napisał:

Popularna scena w której Perscy posłowie żądający od Spartan ziemi i wody (dyplomatyczne tradycyjne powiedzenie które oznacza żądanie poddaństwa) są wysłani na dno studni żeby mogli sobie sami znaleźć

Earth_and_Water_1200.thumb.png.649c4321aac4e17db848065e8840099e.png

detal

Earth_and_Water_detail.thumb.png.2538ac82e2a6e91a04587ea26aba6f49.png

Trochę inaczej wygląda to według Franka Millera i Hollywoodu którzy nie szanują ciężkiej pracy archeologów

Swords and Sandals: Meet the Spartans (2008)

Właśnie miałem pisać, że to wcale tak nie było bo widziałem w filmie i było inaczej. Nie rozumiem po co tak przekłamujesz historię, tutaj wielki minus, ale cieszę się, że zdajesz sobie sprawę co jest nie tak, pewnie było już za późno na zmiany... Ale no, wiadomo, że te rzeczy rysunkowe to tak z przymrużeniem oka bo artysta i w ogóle.

Poza tym mega kozak, bardzo mi się podoba 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę ratuje sytuację bo nie czuję się taki gnuśny ze swoją pracą 😛 Fajny projekt, a ten twórca to całość sam animuje czy też ma kogoś do pomocy bo takie animacje 25min to masa roboty i jeśli ktoś niemal w pojedynkę to ciągnie to męczę się samą myślą 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Dzięki! Waha się od 3 do 7 dni, zależnie od stopnia skomplikowania, najdłużej zajęły ten w namiocie i ta parada z poprzedniego odcinka. Ostatnio coraz więcej się podpieram 3d bo bardzo wygodnie mi się pracuje nad układaniem kompozycji, ale są to bardzo surowe modele i tekstury:

image.png.f241e4f2af58dde3a51d0eee5f6432f7.png

Pytałem o 3d tylko dlatego, ze go nie widać, a jednoczesnie je czuć 😄 Taki dysonans poznawczy suaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności