Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Avro Lancaster - Coś się kończy a Ktoś zaczyna :D


peter_f

Rekomendowane odpowiedzi

Peter_f: Nie robisz nic nadzwyczajnego ? To czemu wszyscy szaleją na punkcie twojej pracy ? To już nie jest słodzenie koledze ... tutaj wszyscy mają te samo zdanie. Obojętnie czy to samochodziarze, wizkowcy czy inni to są zachwycenie twoim warsztatem. Jesteś zwyczajnie skromny :) Chyba aż do przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję bardzo za komenty:

Nvidia: dzięki bardzo, skromny? chyba nie. Zdaję sobie po prostu sprawę ze słabości swojego warsztatu widząc co robią inni. Wciąż daleko mi do zachwytu nad tym co robię.

plasti: za tą awionetkę to prawie się obraziłem :P Taką potęgę nazwać awionetką!!! Goshhh... Dzięki za gwiazdy Stary:)

Ania: dzięki Aniu bardzo.

pabulo: ogromne dzięki Stary :)

Poniżej szkic do obrazu dla kolejnego weterana: rozdziałka w oryginalnym obrazie - 11000px

 

ed702image.jpg

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie ze stajni Avro ale z mojej własnej :D

 

Dziś o 2.20 urodził się mój drugi synek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ciekawe co los przyniesie :) Dinozaury tak czy inaczej mam już obcykane ;)

 

Tymczasem przecieram gały z niewyspania i do roboty. Przepraszam, ale się nie mogłem powstrzymać... :)

my BOY :D

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację :) Oby rósł i rozwijał się zdrowo, bo to chyba najważniejsze. Jak drugi mały ? cieszy się z brata ;)? Gorzej będzie miał młodszy ze starszym... znam to z autopsji "Ejj młody weź to posprzątaj ! , Czemu ja?! Bo tak, ja nie mam czasu. " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki :D

infected: dzięki Stary :D Zapewne gały będą coraz mniejsze ale fakt, zapału nie tracę oj nie :)

ETA: dzięki bardzo :)

Declan: hehe, zapewne jakieś będą chociaż Mikołaj na razie woli dinozaury

Marten: Dzięki, byłoby fajnie :)

Pionier: dzięki Piterek :)

Loozack: dzięki Pit :D

Nvidia: dzięki śliczne Stary :) Mikołaj na razie bardzo pozytywnie reaguje {pewnie też dlatego, że młodszy braciszek podarował mu wymarzony helikopter ;)}

Johnzi: dzięki, siatka jak marzenie :)

bbandi: dzięki :) co do obrazka to tylko szkic właśnie bez śmigieł i innych pierdółek żeby przetestować tak gigantyczną rozdziałkę :)

Jonasz_Real: dzięki Przyjacielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Piter,

 

Gratulacje stary !! no i teraz to już całkiem nie będziesz miał czasu na modele i odpoczniesz od komputera ;)

 

p.s co do Twojego ostatniego pytania czy mecze "Kubła" to na razie stoi w miejscu i nic się nie rusza niestety, ale wiadomo będę robił dalej :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: dzięki Marcinie :) ale nie, muszę znaleźć czas na moje hobby, żeby nie oszaleć :) Żebyś wiedział jak to jest przebywać w świecie dinozaurów, puzelków, bajek i zabaw w kowbojów albo strażaków :D

Loki:dzięki stokrotne Krzychu :D

plasti: dzięki Stary :) a co do kompów to pewnie masz rację, ale jest jeszcze chwila więc nie myślę o tym :)

hcpiter: wielkie dzięki Piterku :) z lancasterem to w ogóle nie ma porównania. Z dzieci jestem naprawdę dumny bez "ale". A wszystkie pozdrowienia na pewno przekażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności