Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam taki wredny problem, po zainstalowaniu enemy nie moge sobie w to pograc bo

wyskakuje mi ten przebrzydly error

 

 

et.gif

 

dodam ze zainstalowalem nowy windows xp sp2, mam wgrane stery nvidia 77.7

i nie wiem co mam z tym zrobic tym bardziej ze jeszcze pol roku temu w to dobrze zacinalem.

 

pomocy!

 

pozdr.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi coś polecicie bo wy chyba w temacie jesteście a ja już dawno jestem do tyłu...a i grać nie ma w co na głodzie jestem. :p

Z gierek to najbardziej mi się podobał Max Payne 2!! ta gra to czysty Unikat..ze świacą szukać jej podobnych, ale i Mafia miała ten swój czar który sprawił, że siedziałem przy niej całymi dobami. :]...ale teraz...pusto...nudno...;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill według mnie najlepsza gra typu horror, żaden Resident Evil i tego typu gry sie do niego umywają ! Oj pamiętam czasy jak się w niego muciło jeszcze na starym psx`ie :D

 

to było coś klimat tej gierki mnie powalił na kolana i pochłonął doszczętnie no i pamiętam jak dziś jak sie głowiłem i trudziłem nad tym zasranym fortepianem

 

dawno niegrałem w równie wciągającą gierke

 

nawet tak chwalony HL2 ja tam bym wolał klimat zamiast hiper ultra fizyki starczy ultra ;)

 

ps. Hindus dzięki tym packom żadne xxx* co sie ładują do paska zadań niestraszne ;)

 

*xxx to nazwa dowolnego śmiecia niemylić z czym innym zboczuchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na www.enemyterritory.pl spytaj

 

wczoraj wstawilem im pytanie ale tez nik nie umie znalesc odpowiedzi

 

zaczolem sie bawic sterownikami od grafy i jeszcze wieksze cuda sie wyprawiaja teraz nie wazne jakie wgrywam to jest tak: odpala sie konsola wyskakuje szare tlo nastepnie zgrzyt dzwieku i na koncu moj ulubieniec error..... wychodzi to windy, odpalam jeszcze raz i i slysze dzwiek a nie mam obrazu tylko jedno wielkie czarne tlo.

 

szlak czlowieka trafia

 

pozdr..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1, jak masz tyły w giercach to polecam zaliczenie FarCry i Half-Life 2, pozycje obowiązkowe :)

 

 

Tak w Far Cray'a chciałem sobie pograć ale z pewnych przyczyn mi nie wyszło..ale chyba wróce do tego. Half-Life 2....no nie wiem....pierwsza część nie przypadła mi do gustu ale kto wiem Max Payne 1 tez mnie nie wciągnoł :]

Pozdro(wienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam na dzien dzisiejszy (?) WORMS: MAYHEM:D dzisiaj sciagnelo mi sie demko, po demku z kumplem (2godz ciagle ta sama druzyna i plansza;)) nie bylo nam dosc:P Czekam z niecierpliwoscia az sie pokaze w moich sklepach gierka, moze nie ma tam jakis nowosci z forts albo 3d i moze 3d w wormsach jest tandetne ale mnie to jakos sie podoba:) i nawet bardzo... fajna bron tam jest (w demie), podlozy sie takiego miniguna, i przeciwnik ma czas na schronienie sie, jak sie zle schowa zostanie potraktowany tym cackiem:P jeszcze raz polecam (dlatego ze w to nikt nie gra, i nie ma z kim grac przez siec:P) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

NIe jestem pewien czy to dobry kącik na tego typu pytanie. Jeżeli nie,góry przepraszam.

A do rzeczy.kupiłem sobie dzisiaj ORGINALNĄ gierę Ił 2 Sturmovik orgotten battles i po zainstalowaniu wszystko jest git. Tylko że kiedy wybieram sobie kampanię lub misję pojedynczą coś sie sypie. Okno pojedynczych misji jest puste.... Jest tylko obrazek tła. LOL. W kampani moge tylko wybrać kraj, którym tę kampanię rozpoczne. Nie mam pojęcia o co chodzi. Mam najnowszego patcha. Jeżeli chodzi o wymagania sprzetowe, też wszystko wydaje się być dobrze. Naprade nie wiem co robić ! Jedyne co mi działa tak jak powinno, to Edytor szybkich misji. Tylko wtedy moge sobie polatać.

Pytanie kieruje do ewentualnych posiadaczy tej gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Metal Gear Solid 2 Substance - jedyne minusy że gra zajmuje 8,2GB i no i istnieje tylko wersja DVD. No ale gram już jakieś osiem miechów i jeszcze wszystkiego nie zdobyłem. Druga gierka to Soul Calibur pod emulator dreamcasta – włączyłem bo chciałem tylko zobaczyć a zarwałem 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla fanów PES 4. Dodatek, który całkowicie odmieni grę

 

PATCH zawiera:

- Kit Server 4.1.5 (by Juce)

- oryginalne stroje, ponad 150 nowych w porównaniu z ostatnim patchem

- wysokiej jakości bandy wokół boiska, flagi

- loga lig i pucharów

- nowa strona tytułowa

- nowe piłki

- nowa muzyka w tle

- wysokiej jakości reklamy

- wiele nowych flag wśród kibiców

- stroje sędziowskie

- buty

- 'CC-Patch AIO v3 PES4 PC' - przyśpiewki!

- U2: Beautiful Day Main Menu Music (by Unknown)

- Uniform Number Pack - 1=Puma, 2=Adidas, 3=Nike, 4=Umbro (by Spark)

- Stadiony:

St. James' Park (by crazyaxel21)

Parc des Princes (by crazyaxel21)

Nou Camp 2.0 (by Sin3-16)

San Siro Updated (by Sin3-16/Frenkie)

Dortmund Westfallen Stadion 1.0 (by crazyaxel21)

Djurgarden Rasunda Stadion (by crazyaxel21)

Highbury Updated (by Sin3-16/Frenkie)

Stamford Bridge Updated (by (by Sin3-16/Frenkie)

Anfield New (by Haukur Gudnason)

Old Trafford Updated (by Sin3-16/Frenkie)

Delle Alpi Updated (by Sin3-16/Frenkie)

Stadio Olimpico (by Sin3-16/Frenkie)

De Kuip (by crazyaxel21)

snap23ko.th.jpg

snap32sh.th.jpg

snap43fw.th.jpg

 

http://worldsoccer.sdv.pl/pes4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będą gry wyglądać za 2-3 lata :

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,22073

pewnie i tak wszyscy już widzieli.

 

...i większość wybuli kilkaset złotych za powiedzmy rok na nową grafikę (reklama i zapowiedzi zrobią swoje) tylko po to, żeby za 3 lata pograć w kolejną, taką samą, niczym nie wyróżniającą się grę fpp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doh, ten nowy UT'ek wygląda fatalnie. Jak mój znajomy (zapalony klanowy gracz w klasyczne UT) skreślił go po trailerku - jazda czołgiem w Disneylandzie. Szkoda że taka technologia idzie wciąż w to samo - UT/UT Championship :/ I to z odsłony na odsłonę coraz bardziej świecąca i cukierkowa, UT2015 będzie różowe i głównym bohaterem będzie Ken w różowej zbroi.

 

Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pochodził po takim mieście... ale w jakimś starwarsie lub vampirach masquarada. Takie gry mnie się podobają :D Ostatnio nawet RTS są do niczego, a turowych startegi coraz mniej. Jak zobaczyłem jak ma wyglądać nowa cywilizacja o mało się nie rozpłakałem. Nie ważne o czym jest gra i o co wniej biega ważne jest to jak wygląda. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck -> dokładnie :) w UT nie ma gdzie oczu powiesić tyle tego jest i przez to jest męczące, gameplay gdzieś tam jest ale gdzie ?

Technologia U nie idzie jednak tylko do U/UT. Chociażby Deus Ex albo ostatni Republic Commando - to są enginy Epica.

 

btw rewelacyjny komentarz :D :

pavkin - poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 12:47

Ja nie moge garafa przegięta, ale szkoda że mi nie wejdzie na max detalach :/ Bede musiał zadowolić gorszą grafą niż na schreenach :/

 

Batou -> UT UTekiem, ale przynajmniej komp Ci się nie wykrzaczy jeśli w jakimś pakiecie 3D będzie duży polycount ;)

Co do Quake4, Alicja była rewelacyjna, Jedi Outcast również. Raven ma parę fajnych tytułów ale i trochę kiblowatych (Soldier of fortune :/) Miejmy nadzieję, że tym razem gameplay będzie na wyższym poziomie niż chociażby potwory, które są IMHO bardzo przekombinowane :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, ja wiem że oni też te swoje silniczki sprzedają i to za grubie pieniądze. Alicja jest niesamowia, i faktycznie zjada klimatem wszystkie Kwaki na śniadanie (jak kupie nowy monitor to sobie w nią pogram, co zabawne leży na biurku przy klawiaturze ;D).

 

Mi chodzi o to co ze swoją technologią robi Epic/ID (vide Unreal 2: The Awakenieng czy Doom 3). To ja wolę pograć w Rune (nomen omen na silniku Unreal 1)

 

Spójrzcie na gry Japończyków (Silent Hill anyone?) Nie chwalą się na lewo i prawo jakie to mają niesamowite silniki tylko robią porządne tytuły (Square/Enix, Capcom, Konami itd).

 

A komentarz faktycznie niezły. Mówi dużo o poziomie 'gracza'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT bardziej mi się podoba od Quake3A. Cukierkowa grafika akurat w Unrealu nigdy mi nie przeszkadzała. Powiem więcej, bardzo dobrze tam pasuje, buduje ten nierealny, „bajkowy” klimat z którym seria ta nieodłącznie mi się kojarzy.

Około okultystyczne klimaty Quake nigdy mi nie pasowały ;) Nudne bronie, za szybka akcja kojarząca się z dyskotekowym industrialem ;) ... już nie przynudzam, kwestia gustu.

 

Soldier of Fortune podobał mi się ;) Tym bardziej dwójka. Z zamiłowaniem masakrowałem ciała przeciwników... chodź z czasem przyznaję że poza tym gra miała niewiele więcej do zaoferowania (nic ? ;) ).

 

Jedi Outcast to chyba ostatni sensowany fpp

 

Rune był niezły, ale na głowę bił go fantastyczny Severance: Blade of Darkness . Niezła akcja, elemnty rpg, kapitalny klimat, powalająca jak na tamte czasy fizyka i efekty świetlne łącznie z dynamicznymi cieniami. Silnik własnej roboty.

 

Jeśli już mowa o silnikach epic/Id to zapomnieliście o serii Thief i całkiem sensownym Star Treku „Voyager Elite Force”

 

Japończycy mają specyficzne i jedyne słuszne podejście do tworzenia gier. Produkują rozrywkę a nie silniki graficzne. Znacznie więcej uwagi przywiązuje się tam do końcowego dzieła jako spójnej całości z fabułą, klimatem, ciekawym pomysłem. Próbują one uderzyć do bardziej wymagającej grupy docelowej. Pecetowi miłośnicy akcji są niestety mało wymagający... wydali kupę kasy na kilka kilo złomu więc szukają powodów dla których warto było to zrobić. Bijące po oczach vertexshadery najnowszej generacji są dobrym, jedynym i siłą rzeczy wystarczającym usprawiedliwieniem.

Nikt o zdrowych zmysłach nie powie po 3 latach kosztownej modernizacji blaszanego złomu w oczekiwaniu na kolejną „rewolucyjną” odsłonę ulubionej serii fpp, że tytuł ten okazał się w efekcie totalnym niewypałem a on sam wyszedł na idiotę .

Sprawa ma się inaczej z rpg`ami, przygodówkami (jakimi przygodówkami....), symulacjami itp. Są to jednak w większości niszowe produkcje nie licząc efekciarskich „napierdzielanek” ukrytych pod płaszczykiem „strategii” czasu rzeczywistego.

 

A wracając do tematu... Fifa to śmieć przy PES mówiąc wprost (to oczywiście tylko moje zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Batou nie mogę się z Tobą zgodzić co do "rewolucyjnej" odsłony kolejnej w serii fpp. Myślę, że to kwestia gustu czy się podoba czy nie. Na pewno nie jest to kwestia zdrowego rozsądku czy jego braku.

Co prawda zaliczam się do tych przyznających, że gra jest niesamowita, ale znam przypadki maniactwa ZAGŁADY i jednoczesnego stwierdzenia, że ostatnia odsłona jest niesamowitą kichą.

 

empeck -> no w końcu jakoś trzeba swoją maszynkę do robienia pieniążków zareklamować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amegames.com/vs/ - Na to czekam.

 

Wracając do FPS'ów. Czy naprawdę Wam się chce grać wciąż w to samo? D3/U2/Far Cry/Prey/Riddick/HL2/wpisz-jakąkolwiek-inną-strzelankę, czy MoH/CoD/BiA/etc... przecież to wszystko się różni tylko geometrią i texturami. Ostatnim fpsem w jaki grałem to był Chrome. Reszte tylko oglądam na screenach/trailerach i w dema gram by być na bieżąco.

 

Zabawne jest EA. Wg ich wewnętrznej polityki muszą wydawac rocznie jeden (_JEDEN_) nowy tytuł. I kilkadziesiąt sequeli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do FPS'ów. Czy naprawdę Wam się chce grać wciąż w to samo? D3/U2/Far Cry/Prey/Riddick/HL2/wpisz-jakąkolwiek-inną-strzelankę, czy MoH/CoD/BiA/etc...

 

Nie.

 

Leru : Napisałem tylko to co sam poczułem blisko rok temu. Poczułem się jak idiota wydający masę kasy na modernizacja sprzętu tylko po to żeby móc sobie pograć przez tydzień w długo oczekiwaną, wtórną, bezmyślną strzelankę czy też rts.

 

Zainstalowałem sobie dziś Far Cry. Kiedyś, jeszcze chyba przed premierą tego tytułu grałem w demko. Wtedy zrobiło na mnie jako takie wrażenie z uwagi na bajery graficzne. A dziś? Plastikowa grafika, oczojebne kolory, skretyniały bohater bez mózgu w hawajskiej koszuli walczący z równie skretyniałymi przeciwnikami, zero realizmu, papugi z napędem antygrawitacyjnym... jestem już chyba na to za stary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryzys wieku średniego ;)

Czy warto grać ? Jeśli to jest nowe doświadczenie to jasne :)

Doom 3 miał NIE SA MO WI TY klimat, Half-Life 2 - ciekawą jak na fps fabułę. Dla mnie były to nowości bo np. w Silent Hilla nie grałem dłużej niż 10 minut (chodzi oczywiście o horrorek ;) ) Jeśli czujesz graczu, że to ciągle to samo to nie graj tyle. Poczekaj na jakiś hicior i zamąć w niego, a nawet jeśli to będzie coś co już było to na pewno z chęcią zagrasz w gierkę chociażby dlatego, że dawno w nic nie grałeś.

 

Odstawianie grania co jakiś czas na jakiś czas wychodzi na zdrowie.

 

btw. ciekaw jestem jak to będzie ze Stalkerem, też ponoć na niego ludzie czekają, a pewnie nic poza fajną grafą nie wniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności