Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rozchodzi sie o budynki przeciwnika/wlasne, czy o poboczne jakies tam opuszczone domki? w nowym mozna i te i te rozwalac, w starych to w generalsie mozna bylo, w jeszcze starszych raczej nie. btw. hamachi ciagle czynne, codziennie meczyki (wersja 1.04) zapraszam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozchodzi sie o budynki przeciwnika/wlasne, czy o poboczne jakies tam opuszczone domki? w nowym mozna i te i te rozwalac, w starych to w generalsie mozna bylo, w jeszcze starszych raczej nie. btw. hamachi ciagle czynne, codziennie meczyki (wersja 1.04) zapraszam ;P

w co?!?!?! CNC Generals? IDE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy? To Ty grasz w generals?

Ja z miłą chęcią zagrałbym w jakąś ścigałkę:) Coś pokroju Most Wanted. A ostatnio strasznie spodobała mi się gra Panzers-Faza Pierwsza. Ładna grafika, ładne jednostki, ładne ćwiczenie umysłu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy generals przy command conquer 3: tiberium wars to pikus jest. I (!) jest na tym samym silniku. I (!) jest zmodyfikowany, I w ogole niewiem jak to zrobili, ale najlepszy silnik jaki widzialem, grafika powala, a wymagania NIE sa wyzsze od generalsa, jesli ci generals dziala na srednich detalach to mozesz spokojnie instalowac cc3, warto warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za pogrywaniem na hamachi w Generalsów (ale z dodatkiem).

A teraz mini recenzja dwóch gier:)

S.T.A.L.K.E.R.--> gra, która wypełniła pustkę jaka powstała po ukończeniu grania w Half Life 2. Niesamowity klimat. Doskonały dźwięk. I zacinanie karabinu kiedy ten jest najbardziej potrzebny :). Niestety parę bugów jest ale nie utrudniają one rozgrywki.

NFS Carbon-->Grrr... Nie rozpiszę się bo jestem mocno rozczarowany. Na plus ładne samochody i grafika. O reszcie szkoda pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy nie oslabiaj...

 

po pierwsze jest w dziale wolne dyskusje, a po drugie jak to jest forum "o grafice" to co to za watki "Wątek urodzinowy: 100 LAT" "Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy" "Was jest Die nazwen of This Song?" "Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2" i milion innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide o zaklad ze jakbys napisal na jakims NFS forum, to dostalbys odpowiedz po godzinie, a tutaj jak widzisz odzew jest maly. Moze malo osob w to gra, albo moze im sie nie chce.

 

Kumasz?

A watki ktore wymieniles jakoby tycza sie i pojecia CG i tematyki forum, oraz lacza community.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA

Cytat:

A które settlersy? Może klasyczna 2 czy odmłodzona 2?

jasne ze niezniszczalne Settlers 2"klasyczne", aczkolwiek od 2tygodni jestem posiadaczem Settlers 2"odmlodzone" i jak mam chwilke to popykam i w te ;)

 

ale klimat lepszy maja stare settlersy.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam: ha, ja wlasnie mialem pisac ze gram w JA2 ale w wersje 1.13. Znasz moze ? Mod pisany przez ludzi, duzo broni + ulepszone AI + duze mozliwosci konfiguracyjne. A UB mi sie nie podoba bo jak dla mnie sztucznie zawyza trudnosc. Ale ogolnie gram w ta gre juz ktorys raz, co pare lat wracam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam: ha, ja wlasnie mialem pisac ze gram w JA2 ale w wersje 1.13. Znasz moze ? Mod pisany przez ludzi, duzo broni + ulepszone AI + duze mozliwosci konfiguracyjne. A UB mi sie nie podoba bo jak dla mnie sztucznie zawyza trudnosc. Ale ogolnie gram w ta gre juz ktorys raz, co pare lat wracam :)

 

Nop nie grałem :|, jeszcze ;D,

ale widziałem już BE5 niezłe jest, ;] ech ino czasa brak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeoczyłem. W zamian daję troszku piosenek - jakość bdb:

 

http://www.megaupload.com/?d=FUZKBNG4

 

http://www.megaupload.com/?d=S13XLRS1

 

* "I Love Rock & Roll" - Joan Jett & The Blackhearts

* "I Wanna Be Sedated" - The Ramones

* "Thunder Kiss '65" - White Zombie

* "Smoke on the Water" - Deep Purple

* "Infected" - Bad Religion

 

* "Iron Man" - Black Sabbath

* "More Than a Feeling" - Boston

* "You've Got Another Thing Comin'" - Judas Priest

* "Take Me Out" - Franz Ferdinand

* "Sharp Dressed Man" - ZZ Top

 

* "Killer Queen" - Queen

* "Hey You" - The Exies

* "Stellar" - Incubus

* "Heart Full of Black" - Burning Brides

* "Symphony of Destruction" - Megadeth

 

* "Ziggy Stardust" - David Bowie

* "Fat Lip" - Sum 41

* "Cochise" - Audioslave

* "Take It Off" - The Donnas

* "Unsung" - Helmet

 

* "Spanish Castle Magic" - Jimi Hendrix

* "Higher Ground" - Red Hot Chili Peppers[1]

* "No One Knows" - Queens of the Stone Age

* "Ace Of Spades" - Motörhead

* "Crossroads" - Cream

 

* "Godzilla" - Blue Öyster Cult

* "Texas Flood" - Stevie Ray Vaughan

* "Frankenstein" - The Edgar Winter Group

* "Cowboys from Hell" - Pantera

* "Bark at the Moon" - Ozzy Osbourne

 

* "Fire It Up" - Black Label Society

* "Cheat on the Church" - Graveyard BBQ (Winner of the "Be a Guitar Hero" Contest)

* "Cavemen Rejoice" - The Bags

* "Eureka, I've Found Love" - The Upper Crust

* "All of This" - Shaimus

* "Behind The Mask" - Anarchy Club

* "The Breaking Wheel" - Artillery (Now known as Breaking Wheel)

* "Callout" - The Acro-brats

* "Decontrol" - Drist

* "Even Rats" - The Slip

* "Farewell Myth" - Made in Mexico

* "Fly on the Wall" - Din

* "Get Ready 2 Rokk" - Freezepop

* "Guitar Hero" - Monkey Steals The Peach

* "Hey" - Honest Bob and the Factory-to-Dealer Incentives

* "Sail Your Ship By" - Count Zero

* "Story of My Love" - The Model Sons

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumpy - na strona torrentspy poszukaj - jest cała masa piosenek do tego (2 songpacki) :) ja mam 1,4gb :D

 

btw. dorwij piosenkę 'Fuck Her Gently' gdzieś na keyboards on fire (FGH gra to jakiś Tenicious-D czy coś takiego :D) zagrałem na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze ostatnio czasu malo, wiec rekreacyjnie w:

 

World of Warcraft: BC - narazie gram na malym serwerku 100osob, ale niedlugo dostane zaproszenie do big serwa (500osob) to zobacze czy gierka taka dobra :]

PAINKILLER - hmm 5/10

Alien Shooter 2 - no niezla rzeznia 10tys przeciwnikow na mapie ;o . ale sie nudzi szybko 7/10

GTA:SA-MultiPlayer - dosyc fajnie sie gra, ale za duzo cziterow tam siedzi... 8-/10

FEAR Combat - doobra gierka, ale kurna nigdy nie mialem najwyzszego scora, a gralem w FEAR'a (2x przeszedlem), w combata gram od 2tyg gdzies, ciezko ciezko :P 8/10

Ancient Wars: Sparta - gierka bardzo dobra, polaczenie settlersow i filmu 300 :) a mapki jak w cc3.. do tego ladna grafika i male wymagania. 8+/10

Virtua Tennis 3 - grafika baaardzo nawet dobra:P ogolnie gra 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAINKILLER - hmm 5/10

 

wedlug jakich standardow ta ocena? To gierka sprzed ladnych kilku latek....

 

Ja ostatnio pogralem troche w Test Drive Unlimited - na poczatku gierka mnie odrzucila - niestaranna grafika otoczenia, duuuuze wymagania, dynamika jazdy mniejsza niz w NFS itp. No ale jak juz pogralem ta godzinke... Ludzie, ta gra jest ogromna, doslownie - wielkosc swiata gry ograniczyla chyba tylko grywalnosc - Zdarza sie ze zeby gdzies dojechac trzeba pokonac po 40 mil... Przy 300 na godzine - mija sie jakies farmy, lasy, polanki, gory - naprawde czuc ta przestrzen. Do tego realizm jazdy nie do porownania z takim NFS... Szkoda ze gram na klawiaturze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, gralem kiedys w demko, grafika dobra - nawet jak na dzisiejsze czasy, ale rozgrywka monotonna, ciagle chodzenie za strzalka i strzelanie do przeciwnikow, nuuuda panowie. (ze niby w kazdym fps'ie tak jest? no to widocznie nie lubie fps'ow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pogralem troche w Test Drive Unlimited - na poczatku gierka mnie odrzucila - niestaranna grafika otoczenia, duuuuze wymagania, dynamika jazdy mniejsza niz w NFS itp. No ale jak juz pogralem ta godzinke... Ludzie, ta gra jest ogromna, doslownie - wielkosc swiata gry ograniczyla chyba tylko grywalnosc - Zdarza sie ze zeby gdzies dojechac trzeba pokonac po 40 mil... Przy 300 na godzine - mija sie jakies farmy, lasy, polanki, gory - naprawde czuc ta przestrzen. Do tego realizm jazdy nie do porownania z takim NFS... Szkoda ze gram na klawiaturze :(

 

Heheheheh szkoda żałuj, żałuj -> można jeździć po polach i lasach szczególnie jak unika się policji. :D, po piasku nad morzem ech kakij klimat, NFS to nędza z bidą, ale zapomniałeś ziomuś dodać że linia Test Drive'a to już klasyk ;],. I dodatkowy atut gry to motorki :D wziuuuuuuuuuuuuuuuum. 320km/h.

Aha zapomniał bym wybór samochodów, motorków, ciuchów również jest spory ;].

 

Pozdrawiam.

I Kupić Warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, gralem kiedys w demko, grafika dobra - nawet jak na dzisiejsze czasy, ale rozgrywka monotonna, ciagle chodzenie za strzalka i strzelanie do przeciwnikow, nuuuda panowie. (ze niby w kazdym fps'ie tak jest? no to widocznie nie lubie fps'ow)

 

heh, no spoko, o gustach sie nie dyskutuje :)

 

Dla mnie PK to jednak FPS o niesamowicie wysokiej grywalnosci, nawet teraz - w odroznieniu od wiekszosci nowych gier czesto zdarza sie ze walczysz z naprawde wieloma przeciwnikami na raz. Daje to naprawde mase zabawy (przynajmniej mi) 100 x wole walczyc z 10 cioma cieniasami niz jednym wielkim i zlym ze wszystkimi next gen bajerami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TDU - kolega zachwycał się nim i namawiał mnie do kupna. Trochę się zastanawiałem i w końcu się zdecydowałem. Zainstalowałem, przejechałem się i następnego dnia sprzedałem grę.

Największe minusy to moim zdaniem zbyt wysokie wymagania sprzętowe, niewspółmierne do prezentowanej grafiki ( w ogóle z TDU na PC nie wyciśnie się tego, co można zobaczyć na xboxie ).

Fizyka gry też nie jest rewelacyjna, przeskakiwanie płotu na ścigaczu, brak uszkodzenia samochodu, zawieszenie się na krzaczku, to chyba najlżejsze z grzechów TDU :)

No i najciekawsze na koniec - jakież było zaskoczenie kolegi, gdy w dniu kupienia przeze mnie gry zauważył, że po połączeniu z serwerem wszystkie zakupione przez niego auta wyparowały, a odkryte trasy zniknęły :) Od tamtej pory nie ruszył TDU, przerzucił się na PGR3 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności