Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakąś prostą strzelanke - zręcznościową dla dziezka w wkieu 11 lat z obsługą force feedback - niestety w grach nie siedze a syn dostał logitech force 3d pro i chciałem mu jakąs gierke ( z force f) skombinować żeby się mógł nacieszyć

pozdr - pytam bo w grach wogóle nie siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Omen, tez mialem takie wrazenie :p Szczególnie, że skończyłem tego samego dnia co zacząłem :D

Co do CoDa To Singiel wymiata (Przynajmniej na wyzszych poziomach trudnosci), chociaz tez niestety jednodniówka. Za to multi starcza na długo mam przegrane 1 dzień i 17 godzin :/. i 50 lvl. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk MMORPG...Lineage2 niestety na kliencie C4 4 servery z rate od 1X do30X servery prywatne -poleam gram tam jakies 3 lata..z przerwami..mega klimat ponad 5k zarejestrowanych uzytkownikow..raczej stabilne. za kilka dni na jednym z serverow wchodzi beta wersja intrelude(najnowsza odslona L2)... a wiec zapraszam...

 

 

http://www.dragon-community.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki ten cod4, aż się zdziwiłem jak napisy się pojawiły

zauważyliście że poziom szczegółów maleje wraz z zaawansowaniem w grze ?

Pierwsze misje detal maja rewelacyjny, czanobyl (basen też) ale ostatnia to już cieniutko, widać że gonili pod koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraB -> hehe, widzę że też kupujesz CD Action ;) Ale fakt, gierka naprawdę bardzo dobra i wciągająca.

 

Ja nabyłem ostatnio w empiku pack UT3 + GOW (PC) za 180 zyla :D

gierki naprawdę spoko, choć mnie nie powaliły na kolana - jakoś tak jest że po 30 min świetnej zabawy ma się ochotę wyłączyć.

 

UT3 -> piękna graficzka i wogule, ale jednak klimat jakiś za bardzo poryty jak dla mnie - wolę jednak bardziej realistyczne giery. Tempo rozgrywki jest tak duże że nie ma czasu na jakąkolwiek taktykę ani nic, tylko ogień i lata się wśród rakiet :P Jak gram na niektórych serwerach to normalnie palpitacji serca dostaję jak widzę co niektórzy wyprawiają - szaleństwo :P Dużo bardziej pasowało mi jednak W:ET, gdzie liczyła się taktyka, pomyślunek i wykonywanie zadań, a nie nawalnka (tak wiem, w UT3 też niby są misje z tymi ich jądrami :P (core) ale to mega uproszczone w stosunku do ET.

 

GOW -> no bardzo spoko, ale to cały czas wałkowanie tego samego :/ Z poziomu na poziom jest to samo i to samo, krycie się, wyjrzenie, atak, znowu krycie... Fajnie by było jakby dało się sterować swoją drużyną trochę bardziej (komendy w stylu idź tam idź siam) :P, tak to troszkę nudnawo jak dla mnie - gram sobie i nie narzekam, ale spodziewałem się duuuużo lepszej giery.

 

No i jest edytor - i to chyba najfajniejsza sprawa na bonusowym DVD CDP dorzuciło Videotutoriale (naprawdę mase i w super jakości) do tego silniczka - duże brawa, jak tylko ogarnę kilka spraw to pobawię sie tym :)

 

generalnie polecam pack, ale bez rewelacji jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w weeken kupilem sobie Tony Hawk Proving Ground i musze powiedziec, ze jak spodobal wam sie SKATE to nie kupujcie tonego bo to padaka, poprostu napieprzanie w pada, jakies smieszne combosy, zero zeralistyki itp :/

elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ostatnio...

COD4 - trochę krótki snigle, 3 dni i już, ale w multi grywam i nie narzekam :] O, i grafa piękna :)

UT3 - kampania nie bardzo jak dla mnie, multi super :D Grafika oczywiście bajera :)

Crysis - ehh... dla mnie dno :/ Tylko grafika mnie do tej gry przyciągnęła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82
Flight Simulator X

próbuje wylądować na Wrocławskim lotnisku

 

" kszz....charlie mike eight four three ready to touchdown....kszz "

nie ma jak cessna polatac :) Polecam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny Lisek

W jakie gry ?

Na pierwszej pozycji nie zmiennie od kilku tygodni nasz polski Wiedźminek.

Poza tym

Crysis - troszeczkę boli ten jaskrawy klimat no ale cóż.

NFS PS - Na reszcie można Crash auteczka no ale moim skromnym zdaniem to za dużo bajerów a za mało przemyśleń.

Gothic 3 - aż żal patrzeć jak po tylu latach doczekaliśmy się gierki w której jest więcej błędów niż w moim zeszycie do niemieckiego.

oraz wiele wiele innych, w których zasady są po to żeby je łamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny Lisek

Dokładnie gierka jest naprawdę warta uwagi. Nawet animacje wprowadzające w każdy rozdział doskonale potrafią nakręcić atmosferę. Boli mnie tylko nieudolność wrogich jednostek. To jest jednak problem większości gier tego typu więc nie mogę się do tego przyczepić. No i wreszcie doczekałem się takich elementów jak wyciąganie kogoś z płonącego wraku helikopka, Pracy zespołowej w drużynie " jest tego dużo ale nie na takim poziomie jak w COD 4 i co najważniejsze seria. Wreszcie można powiedzieć o wcieleniu się w głównego bohatera. Chyba wiecie o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiazkowa czy nie ale mnie chłopaki zawiedli. Moze to dla tego ze za bardzo przyzwyczaiłem się już do PoP T2T. To jest niezua gierka i kolejne cześci nie stawały się gorsze tak jak w przypadku innych gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności