Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

duke_leto_2 - jak ci nowe gry nie chodza to jak cie maja podniecac? Takie gadanie jak gosci od linuksa...

Rune bylo fajna gra ale z tego co pamietam mialo jeden moment w ktorym byl bug i drzwi sie nie otwieraly. Rozwiazaniem bylo cheatowanie i o ile wiem nigdy nie ukazal sie patch naprawiajacy ten motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja sobie właśnie gram w Final Fantasy VII i będąc w połowie gry mogę spokojnie stwierdzić że to najlepsza fabuła w grach EVER. Ta gra mnie wchłonęła i w przeciwieństwie do innych Finali mam ochotę wytłuc wszystkie weapony :)

 

A z innej beczki ale też na PSN to Trash Panic okazał się jednocześnie grą świetną i słabą:

Świetną bo:

- gameplay jest wciągający i bardzo przyjemny

- daje bardzo dużo do myślenia bo za każdym razem jak podpalałem ropę ciesząc się że będzie trochę miejsca w kuble coś mnie tam z tyłu kłuło w mózg że tak nie powinienem reagować na myśl o katastrofie ekologicznej :) do tego świetnie pokazana skala zjawiska gdzie na początku upychamy żarówki i ołówki a na końcu tankowce, bojska sportowe i całe góry.

Słabą bo:

- jakoś brakuje mi tej grze długości, jeden wieczór i widziałem wszystko a chciało by się żeby gra poszła jeszcze dwa kroki dalej, jakaś globalna/planetarna skala tez byłaby miła.

- to jest gra jednorazowa wydaje mi się właśnie przez brak większego i dłuższego gameplayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruby Weapon - na pustyni, dość łatwo go pokonać.

Emerald Weapon - ten pod wodą, z nim jest już ciężko.

Ultima Weapon - ten jest obowiązkowy.

 

Jako dodatkową rozrywkę polecam wyhodowanie złotego chocobo, a potem wyścigi. Następnie zdobycie omnislash. Sporo czasu zajmuje wykonanie tych kilku zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "trenowanie" polecam wrak łodzi podwodnej, tylko uwaga, bo można wpakować się na Emeralda. W tym miejscu są silne potwory, ale dają sporo doświadczenia i kasy. Dodatkową zaletą jest możliwość ich morphowania, w celu polepszenia statsów.

 

Z tego co pamiętam, w ruinach reaktora, był też przeciwnik, którego morphowało się do potiona (czy cokolwiek to jest) dającego +1 do power.

 

Oczywiście pamiętamy o materii pozwalającej kopiować ataki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o atak, którym powodujemy przemianę potwora, w jakąś rzecz. W tym wypadku chodzi o miksturki dające stały bonus do statystyk. Oczywiście najpierw danego potwora trzeba osłabić, a następnie wykonać atak z morphem, jeśli ten atak go wykończy, to możemy cieszyć się zdobytym przedmiotem.

 

Do tego celu najbardziej przydatne są najmocniejsze bronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dodatek do Wipeouta HD o nazwie FURY.

 

Za niecałe 40zł dostajecie praktycznie całkiem nową grę. Multum nowych tras, muzyki, Nowe designy pojazdów no i nowe tryby rozgrywki. Eliminator stanowczo najlepszy.

Sam Wipeout jak to wipeout. Na początku frustrujący. Ale gdy człowiek nauczy się płynnej jazdy to czerpie z niej niesamowitą przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time Shifta polecam jak ktos chce sobie odreagowac.

FPP. Bieganie strzelanie, bez koniecznosci myslenia ;)

 

Dobry patent z cofaniem, zatrzymywaniem, przyspieszaniem czasu.

Krople desczu i odlamki eksplodujacych scain zatrzymuja sie w miejscu (takie matrixowe :P)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pytaniem zarzuce :)

PROTOTYPE - grał ktoś ... jest sens sciagać ??

 

NIE propagujemy piractwa! chyba ze mowisz o Steamie ;x

Gierke polecam, da sie przy niej zrelaksowac, jesli lubisz oczywiscie hektolitry krwi, najwieksza swobode jaka kiedykolwiek w grach widziales, skoki po dachach, mutacje bohatera i ogolnie wiekli rozpizdziel... fabula tez daje rade, szczegolnie ze jest opowiadana jako krotkie urywki filmowe. co moge powiedziec, jesli mialbym wybierac miedzy GTA4, Bionic Commando, a Prototype wybralbym... ta ostatnia. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń -Chodziło mi o demko , te demka teraz zajmuja zbyt duzo :P

Ale juz mam i powiem wam ze idealna gra for fun ...

Lecisz przez miasto interakcja z praktycznie kazdym przedmiotem , rzucanie ludzmi w helikoptery , ciachanie szponami , pelno krwi .... normalnie piekna sprawa , czysty miod jak dla mnie :D

Potwory , bronie , fabula daje rade , duzo umiejetnosci kupowanych za exp ...

FUN ... grafika daje rade , szczegolnie efekty specjalne ...

u mnie na liczniku 9/10 tyle ze ja gram w gry raz na ruski rok takze sie nie sugerujcie ;)

Polecam

 

Dosyc ciekawy sposob na pozyskiwanie HP jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leleń -Chodziło mi o demko , te demka teraz zajmuja zbyt duzo :P

 

Hej, zapodaj linka do demka bo chętnie zerknąłbym na takowe :)

 

Z mojej strony ostatnimi czasy nasze "Call of Juarez 2".....nie powiem ten system smart cover zajefajny, ale jakoś czułem sie cokolwiek lekko prowadzony za rączkę grając w tą gierkę :/ niemniej jednak nawet przyjemnie sie w to gra, nie ma co żałować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu postanowilem zmarnowac troche zycia w Call of Juarez. Jedynka, bo nie chcialem grac w dwojeczke od razu. I co? No i swietnie jest. Pomimo, ze to pierwsza czesc grafa trzyma niczego sobie poziom, giera sie nie nudzi, pare tekstow juz wzbudzilo moj usmiech. Dobra robota Techlandowcy! Tylko kiedy ja teraz bede spal? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i nawet demka nie przeszedłem :P a fanem fps`ów jestem od zawsze.

 

Moze dlatego ze to raczej TPPS niz FPS?

Gra jest rewelacyjna, tez czekam na druga czesc, fajnie byloby gdyby byla dluzsza i bylo troche wiecej zagadek. I zeby nie bylo juz tego fragmentu a'la resident evil czy inny silent hill. To byla jedyna powazna wada tej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie drugi raz gram w Heavenly i strasznie zaluje ze nie bedzie sequela, przynajmniej nic o tym nie wiadomo na razie. Ninja theory zaczelo wspolprace z namco i tak sie obawiam czy nie zaczna robic bardziej japonskich gier. Np taka bayonetta, kurna zupelnie nie dla mnie, a heavenly sword pomimo mocno wschodnich klimatow jest na tyle europejski ze swietnie mi sie w to gralo i gra. No oddanie emocji w twarzach i lipsync zawstydzaja sporo produkcji, nie tylko jesli chodzi o gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoJ skonczylem w 2 noce i zawalilem jeden deadline :D.

Kolejna czesc CoJ ktore teraz wrzucilem miazdzy mnie z kazdej strony - grafa jest rewelacyjna, kapitalne pomysly z tym ukrywaniem sie i roznymi "modami" strzelania no i historia. Dopiero zaczalem ale jestem pod ogromnym wrazeniem chrome4. Gratuluje tez ladnych ujec na filmikach. Dawno tak mnie nie jarala zadna gra.

Oceniam ze ta czesc tez "pomoze" mi zawalic conajmniej jeden deadline. Chyba lepiej za wczasu zapowiem opoznienie...

 

Jak bede duzy to chce pracowac w techlandzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio z kumplami Left 4 Dead pykam... btw. ma ktos na steamie owa gierke? bo brakuje nam 1 gracza (przechodzimy teraz na expercie kampanie...)

a polecic jeszcze moge Wolfesteina, cos jak TimeShift, zatrzymywanie czasu i te sprawy, ogolnie klimatu RTCW nie ma, ale pograc mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem sie powstrzymac (post pod postem) Batman Arkham Asylum - zakochalem sie od pierwszych 10sek, wszystko jest idealne - optymalizacja (60-70fpsow na hd), animacja postaci (batman rusza sie/bije/skacze/przewraca sie idealnie), glosy postaci (szczegolnie joker i jego dialogi krola riposty), grafika, muzyka gadzety i wszystko inne... Jest w niej wszystko czego zapragnalem od gry akcji(nawalanki). Nie bez powodu gra trafila do ksiegi guinessa za najlepsza gre o superbohaterze.. imo dla mnie najlepsza gra akcji tpp (jedyny minus to pegi, nie da sie nikogo zabic - jedynie znokautowac...);]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D - jeżeli takie coś by powstało to lece do sklepu i kupuje coda, jeden dzień powinien wystarczyć żeby obudzić dawne instynkty:)

EDIT: Na razie moge w coda5 pograc.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAATMAN nananananananan. Arkham Asylum- Świetna gra. Tłukę jeszcze RE5 ale mnie sterownie okalecza sposób okrutny...a jakoś czuję wewnętrzny dysonans gdy myślę o podłączeniu pada do blaszaka by zagrać w shootera w którego najlepiej sie na myszy zawsze nawala....ehhh ciężkie życie :D a i w żadnym wypadku nie myślcie że RE ma jeszcze coś wspólnego z horrorem. Tak uprzedzam by się nikt nie nabrał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modów jest sporo... jest w czym wybierać :)

warto sprawdzić:

Prophecy of Pendor

Timeless Kingdoms

Dukes and Mercenaries - Medieval Times

 

tego jest oczywiście więcej,ale na początek zabawy w zupełności wystarczy :D

 

@up

jak CDP jak to polscy fani robią ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności