Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę zamawiał na dniach Uncharted 2, ale z ciekawości zapytam, czy pod względem akcji, strzelania, walki z przeciwnikami rożni się od jedynki ? Czy więcej jest zagadek i odkrywania tajemnic ? W pierwszej części podobało mi się to jak rozłożyli, ze trochę strzelania i trochę zagadek przez co gra nie była według mnie nudna i grało się świetnie! [prócz akcji z potworami w jaskini ;) ]

 

Dla mnie jest wiecej wszystkiego i lepiej niz w jedynce;). Raczej wiec sie nie zawiedziesz. Akcji rodem z residenta poki co na szczescie nie stwierdzilem, ale w 1 tez sie jej nie spodziewalem wiec kto wie. Staram sie dawkowac sobie tą grę, ale przez to ze nie ma w ogole loadingow to ciezko sie oderwac od pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

już pędzę do sklepiku :)

 

Flashpoint: Dragon rising - raczej nie polecam.

 

 

eeee... daje radę. Nie jest tak skomplikowana w i symulacyjna jak ARMA ale też przyjemnie się strzela. Irytujący jest system checkpointów - trzeba czasami się nabiegać, ale ogólnie to pozytywne. Chociaż mało rozbudowana jest. Biegnij tam, zastrzel wszystkich, ucieknij do LZ... praktycznie każda misja tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem dzis Uncharted2 i....,,, oMFG!!!!!! ta gra rzadzi po prostu. Brak mi slow. Jeszcze tak dopracowanje gry nie widzialem. Graficznie wgniata w fotel! Co chwila zaskakuje czyms innym. Fabula, postaci (przedewszystkim Chloe) ehh dobrze ze zapowiedzieli Juz uncharted 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ilu z Was, którzy graja/grali wGTA IV zna to miejsce?

 

gtastatuesheart.jpg

 

Otóz jest to serce Statuy Wolności na Liberty Island. Gdy jest się blisko, wydaje miarowy głos spiżowego dzwonu.

Aby się tam dostać, należy polecieć śmigłowcem na taras tuż pod stopami Statuy, niedostępny z ziemi. Od południowej strony sa tam drzwi otoczone dwoma tabliczkami z tekstem "Nothing mysterious here" czy jakoś tak. Drzwi się nie otwierają. Przez nie się przenika i... ale potem to już sami traficie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, może i cheater, ale ja się na ten taras wybierałem juz wcześniej, nim mi panna pokazała ta mapkę, bo ze śmigłowca wczesniej już wyczaiłem na nim drzwi niedosepne z ziemi, przy okazji sprawdzania, co Statua ma napisane w na tablicy trzymanej w ręku. Napis okazuje sie być oryginalny.

Osobna kwestia to to, że dostać się na ten taras wcale łatwe nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmiga jak złoto. Oczywiście bez AA i na ograniczonej jakosci tekstur, bla bla bla, wszyscy wiemy, czym się różni GTA na konsole od GTA na PCty, ale przeciez to nie film który trzeba ogladać w HD, tylko gra w której nalezy dobrze prowadzić, biegać i celnie strzelać. No, ale trzeba przyznać jedno: widok zalanego porannym słońcem miasta widziany z mostu lub miasto nocą ogladane ze śmigłowca to bajka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmiga jak złoto. Oczywiście bez AA i na ograniczonej jakosci tekstur, bla bla bla, wszyscy wiemy, czym się różni GTA na konsole od GTA na PCty,

 

Tym ze konsolowe high detale to pecetowe medium? :D

Mnie smiga jak zloto na high detalach na Viscie z 4GB ramu, Q9400 i GeForce 9800GT 1GB. Moze nie poinstalowales wszystkich patchy?

 

Niezaleznie od tego dzieki za secreta - jestem podczas przechodzenia GTA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ukradki konto na steamie;/ musiałem sie pożalić

 

lol, tak to jest jak sie ma login 'jachu' i haslo 'jachu1' :X

 

ostatnio troche pogrywalem w przerozne gierki to pora je ocenic:

 

Risen - kopia Gothica, bezimienny bohater trafia na tajemnicza wyspe, blabla.. grafika daje rade, troche zmieniony system walki, tzn. tutaj nie wystarczy nawalac w myszke, jakis blok i unik trzeba od czasu do czasu zrobic ;) ogolnie jest pare niedociagniec, ale jak na ta chwile (czyli jakies 2-3h grania) moge polecic fanom gothica. z 7+/10

Saw Game - egranizacja serialu pod tym samym tytulem (Pila.. VI wlasnie ukazala sie w kinach), zainteresowalem sie nia tylko dlatego ze Konami maczalo w niej palce i musze przyznac ze nawet im to wyszlo, gra ma mroczny klimat, jest sporo zagadek (typu przestaw kabelki aby uzyskac napiecie, badz stan na narysowanym puzzelku na ziemi dzieki czemu zobaczysz... to co zobaczysz), grafika sredniawka, cos jak Silent Hill Homecoming, slabe jakosci tekstury, ale nie przeszkadza to w rozgrywce, szkoda ze muzyka nie jest filmowa (mimo to troche podobna), mimo wszystko polecam fanom serialu 7/10

Machinarium - no i tutaj mamy majstersztyk, mega mega klimat, wszystko rysowane recznie, zagadki naprawde dobrze zrealizowane, taki samorost v.3. podobno cholernie krotka, nie wiem troche juz gram a konca nie widac. jak najbardziej polecam 8+/10

Red Faction: Guerilla - dla lubiących wszystko rozwalać, obszerny świat, sporo budynków do wysadzenia, sporo przeciwników czekających na spotkanie głowa-młot, spore wymagania (1gb na karcie graf. sie przydaje..), prymitywna fabula, na krotkie sesje moze wciagnac. 7+/10

Star Wars Clone Wars cos tam... - nie polecam, prosta, brzydka, nudna, krótka, chyba ze lubisz pogrywac w 2 na 1 kompie z 10letnim kuzynem. 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelen patałachu, hasło mam dobre, problem w tym ze sie zalogowałem przez przeglądarkę i mnie przekierowało na jakaś podrabiana strone steama nawet nie wiem kiedy. I po zabawie:( Wczoraj wieczorem im napisałem maila tak jak każą w razie takiej sytuacji ale na razie nie odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera udany miesiac, same dobre gry wychodza (jedyna zaleta świąt) - i tak (uprzedzam fakt) - jestem nalogowcem ;f

 

Borderlands - cud, mioood i orzeszki! idealnie zrealizowana hybryda fps i hack'n'slasha (Diablo) z grafika z XIII w swiecie hmm Fallouta... 4 klasy, kazdy ma 3 drzewka umiejetnosci + specjalna zdolnosc, miliony broni, miliony mobkow wiekszych i mniejszych, mozna przemieszczac sie pojazdami po mapie, 50poziomow dosw., sporo questow, dosyc trudna - przynajmniej z poczatku (najlepiej robic questy poboczne, na samych glownych daleko nie pojedziemy), tryb coop identyczny jak w Diablo, do tego jeszcze dochodzi pvp.. dla mnie ideal, jedyne do czego mozna sie przyczepic to model jazdy (+ dziwny bug, gdy jestesmy w samochodzie i zahaczymy mobka - mobek z miejsca zamienia sie w plame krwi..) i powtarzalnosc questow.. udzwiekowienie daje rade, grafika jak najbardziej tez. POLECAM! 9+/10

Torchlight - idealna gra dla czekajacych na Diablo 3. ma wiele wspolnego, wiec opisze roznice: przede wszystkim grafika jest bardziej kolorowa - cukierkowa (ale ma swoj klimat), kazda klasa posiada swojego peta (kot/wilk) ktory nie tylko pomaga w bojach przeciwko hordom przeciwnikow, ale takze potrafi przetransportowac niepotrzebne itemy w bagu i sprzedac je w sklepie :O a itemow troche jest.. juz po pierwszej instancji nie mialem miejsca w plecaku, wypadaja praktycznie z kazdego moba, zloto sypie sie po calym ekranie, razem z krwia (mimo cukierkowej oprawy, na mala ilosc krwi nie ma co narzekac). 7+/10

Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition - a tutaj dosyc ciekawa sytuacja, nie jestem pewny czy wydawca tej gry przed wypuszczeniem widzial ja na PieCyku. pierwsze co rzuca sie w oczy to... 15gb - tyle wazy gra po instalacji. ok, po odpaleniu gry ukazuje nam sie piekne menu, z 3-ema wyborami NewGame, Options i Exit, z czego w options mamy az 4 mozliwosci ustawienia obrazu i dzwieku (glosn. muzyki/dzwiekow/dialogow i ustawienie gammy) - nie ma nic o ustawieniach poziomu detali, AA, w ogole nawet nie ma ustawien rozdz. :O standardowo odpala sie w 1024x768 (bodajze) i naprawde wyglada to ciekawie na 22calowej panoramie... odpalamy nowa gre, po obejrzeniu przydlugiego filmiku (ktorego sie nie da wylaczyc oczywiscie) stajemy sie samym Vaderem... i tutaj zonk, gra nie dosc ze ma limit 30fps to osiagniecie tego limitu i tak jest praktycznie niemozliwe, gdy na ekranie jest wiecej jak 3ech przeciwnikow, albo (CHRON NAS PANIE) rozwalimy jakis mur/most/obiekt gra spada do 10-20fpsow.. a sprzet dosyc dobry (gf250gx, 8gb ram, phenom x4 9550), moze troche za malo pamieci na karcie, ale o jezusie! ta gra wyglada jakby zostala zywcem wyciagnieta z PS2.. ogolnie walka daje troche satysfakcji pomimo glupoty przeciwnikow (czasami potrafia sie zablokowac o 20cm-owa galaz i beda czekac az im nie pomozemy). jednym zdaniem - kolejna zj***a konwersja z konsol. 5+/10

edit: ok znalazlem launchera w ktorym da sie ustawic rozdzielczosc i juz nie dosc ze wyglada calkiem przyzwoicie to jeszcze nie spada ponizej 25fpsow, tak wiec oczko wyzej w ocenie koncowej sie nalezy ;)

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight jak szybko wciaga, tak szybko nudzi. Klasy niezbalansowane, poziom trudnosci zenujaco niski, mala roznorodnosc, najlepsze przedmioty wypadaja juz na 2 levelu, prawie zupelnie nie trzeba sie starac, nudna fabula i niewciagajaca.

 

Najwyrazniej nie wystarczy wziac stare sprawdzone pomysly, zeby zagralo.

 

Wracam do czekania na Diablo3.

 

W pierwszej chwili dalbym z 7/10, teraz najwyzej 5/10

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight

(...)

W pierwszej chwili dalbym z 7/10, teraz najwyzej 5/10

 

czuje ze bede mial podobne odczucia, prawde mowiac nie mialem jeszcze drugiej chwili, chwile pogrywalem ;P

 

Ps. co do konwersji, na dniach (6listopada) wychodzi na PieCa - Manhunt 2 (podobno w bardziej krwawej edycji niz na konsoli) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight jak szybko wciaga, tak szybko nudzi. Klasy niezbalansowane, poziom trudnosci zenujaco niski, mala roznorodnosc, najlepsze przedmioty wypadaja juz na 2 levelu, prawie zupelnie nie trzeba sie starac, nudna fabula i niewciagajaca.

 

Najwyrazniej nie wystarczy wziac stare sprawdzone pomysly, zeby zagralo.

 

Wracam do czekania na Diablo3.

 

W pierwszej chwili dalbym z 7/10, teraz najwyzej 5/10

 

Heh, mam podobnie ale ocene koncowa dalbym wyzsza. Najbardziej zaskoczyl mnie niski poziom trudnosci. 1 raz mnie zabili i to przez przypadek, a moja postac ma 20 poziom.

Do tego rzeczywiscie fajnych przedmiotow jest tyle ze w pewnym momencie przestalem na nie zwracac uwage, skoro i tak mnie nie zabija to nie ma co sie wpatrywac w statystyki.

U mnie gra bardzo punktuje za grafike. Jest naprawde sliczniutka, chociaz tekstury twarzy glownych bohaterow nie sa jakies powalajace.

A, jeszcze do poziomu trudnosci. Oczywiscie biegam laska i nie sprawdzalem innych postaci, ale zdobylem taki czar, ktory stawia mini karabin maszynowy. Wystarczy ze postawie 2-3 takie karabiny i w ogole nie musze walczyc.

W kazdym razie w porownaniu do innych nibydiablowych gier ta jest najfajniejsza, pewnie wlasnie przez grafe;). Dungeon Siege czy Sacred 2 jakies takie zgrzebne byly i kiczowate, a jesli juz cos ma byc kiczem to niech chociaz z jakims przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odemnie tez duzy + dla Torchlighta. Pewnie nie zabawi zbyt dlugo na moim dysku, ale jest swietna zeby sobie siasc na pol godzinki i pomordowac cos. Z jednej strony brakuje mi pozadnych statystyk, zbierania przedmiotow pod konkretne buildy itp, ale gra ma taka przyjemna grafike i feel ze nie umiem do niej podejsc inaczej niz z usmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, wizualnie jest extra, chociaz w walce niewiele juz widac, a przedmioty sa tak zle widoczne, ze trzeba biegac z wlaczona lupka, zeby niczego nie przegapic. '

 

Ja biegam alchemistem i wlaczam gobliny 4, jakies dwa dodatkowe szkielety i golema, one napieprzaja, a ja z tylu wale dwoma rozdzkami. I bossow zabijam 4 strzalami.

 

Gra ma potencjal, ale jest niedopracowana imho. Nieskonczona moze nawet.

 

Inne "nibydiablowe" gry probowaly wniesc cos od siebie, tutaj mamy praktycznie zywcem wyjete rzeczy, wlacznie z muza, klimatem, pomyslami na potwory i lokacje.

Nie bez przyczyny, bo to ponoc Ci sami ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj bodajrze, na Steamie macie demko Left4Dead 2, po demku całości oceniać nie bede ale coś mi sie zdaje ze disney wykupil tez valve bo wszystko jakies takie cukierkowe....L4D....cukierkowe....zombie....no nie czaje :( Mi osobiscie nie podoba sie warstwa audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj bodajrze, na Steamie macie demko Left4Dead 2, po demku całości oceniać nie bede ale coś mi sie zdaje ze disney wykupil tez valve bo wszystko jakies takie cukierkowe....L4D....cukierkowe....zombie....no nie czaje :( Mi osobiscie nie podoba sie warstwa audio

 

z tego co wiem, zrobili tylko jedna wersje dema, a ze w Australii jest smieszna cenzura, to i w demie dla wszystkich ta cenzure zastosowali (przy pelniaku bedzie juz git, no chyba ze mieszkasz w Australii...)

 

[ Cenzura w Australii ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po samych video z gameplay jakos sie odechcialo L4D2, zombie w dzien za bardzo przypominaja zwykla strzelanke gdzie zamiast do zlego-pana-z-pistoletem strzelasz do zombie.

 

edit do Leleina: no ci to dopiero po bandzie pojechali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie tu nie chodzi o cenzure, bo w demku korpsy nie znikają, a mózgi czy inne płyny z ciała leją sie ostro, mnie sie bardziej rozchodziło o to co mirach pisze, sialanka taka nieco (uprę sie ze audio tutaj psuje nieco klimat) no a walenie gitarą po głowie wydaje sie swiadczyc ze tak lekko półserio autorzy podeszli do tematu, dobrze ze jeszcze nie dali tych smiesznych urodzinowych czapek jak w TF2 :D nawet te postacie jakieś bez charakteru, moze to naleciałość po pierwszym L4D, ale pamietam ze tam po 10 minutach demka totalnie odpłynąłem, tutaj...hm...fire,fire,reload...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zamawiałem bo empik mam 200m od domu wiec sie przejde jak tylko wyjdzie.

Wczoraj w nocy przeszedłem to demo L4D2 i oprócz pory dnia to jest jak na moje dokładnie to samo. Jak by mi nikt nie powiedział że wyszło i dał pograć to bym był pewien że gram w jakąś nową kampanie w jedynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypada porównanie DA do Baldur's Gate'a? Bo ja akurat byłem strasznie rozczarowany pierwszą częścią NWN i dodatkami. Dwójki mi się już nawet nie chciało do końca przechodzić, tylko odłożyłem na półkę. DA jest bardziej robione pod Baldura czy pod NWN? - chodzi mi o gameplay (grafika w cRPG'ach to dla mnie sprawa drugorzędna :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności