Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie będzie trybu TPP. to świetni redaktorzy uznali, jak zobaczyli Kill Cama w TPP, że tak się będzie grało ;)

ale brak dedykowanych serw to jakaś kpina mocna. Powaznie zacząłem zastanawiać się nad kupnem MW2. skoro i tak w muli będę grał w jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten tryb TPP został oficjalnie potwierdzony przez twórców:P Widziałem nawet filmik jak koleś grał i jak przycelowywal to sie kamera zbliżała troche z boku.

Na jakich grasz serwerach? Może se zapykamy (bo jeżeli zależy ci na dedykonwaych to chyba masz jakieś konkretne).

Ja gram na serwerze G4G.pl w S&D. Jak jest admin to można dostać bana za brak mikrofonu wiec jest fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, w grze będzie można tworzyć grupy przyjaciół, przy odpowiednim łączu będzie można tworzyć prywatne mecze wyłącznie dla znajomych. Podobnie przy zmianie hosta będzie można przenosić się całą grupą. Co do TPP, to oczywiście że będzie. Będą dwa specjalne tryby gry - jeden z nich to Third Person TDM, i w nich będzie właśnie widok zza pleców.

Po pracy postaram się podjechać do MM, z tym że nie ma co wariować, na Twitterze Bowlinga było oświadczenie, że gra zostanie odblokowana na steamie dopiero 10 listopada, więc u nas jutro rano :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie jak narazie tez Dragon Age nie wysypal ani razu.

 

Odnosnie Modern Warfare 2, jakies 2-3 miesiace temu bylem strasznie napalony, ale coraz wiecej wiesci w tym rodzaju powoduje ze raczej omine gre duzyl lukiem

http://arstechnica.com/gaming/news/2009/11/pc-modern-warfare-2-its-much-worse-than-you-thought.ars

 

zastanawia mnie czy autorzy uparli sie zeby gra sprzedala sie tylko na konsole a nie na pcty.

 

edit: to mi sie najbardziej podoba:

When directly asked if MW2 on PC was simply a port of the console version, Mackey responded "No, PC has custom stuff like mouse control, text chat in game, and graphics settings".

Edytowane przez mirach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na czasie;) ale:

 

Race Driver: GRID - SUPER!!!!! POLECAM KAŻDEMU!!!! jak dla mnie najlepsza ścigałka na PC (w nfs shift jeszcze nie grałem;)), na początku trochę trudna;) ale później jaka radość z każdego zakrętu;P CUDO:D

 

Burnout Paradise: The Ultimate Box - Bardzo dobra arcadówka. Szybka, dynamiczna i widowiskowa jazda. Nawet nie myślałem, że mi się tak spodoba:)

 

Mirror's Edge - Nawet przyjemna gra. Na początku mnie wciągała, później niestety nudziła. Pomimo tego warto zagrać.

 

Street Fighter IV - długo napalałem się na nowego SF. Pamiętam ile spędzałem przy tym dawniej czasu. Ładna grafika, a poza tym nic nowego. Kilka dni i mi się znudziło...

 

Call of Duty 4: Modern Warfare (1;)) - każdy wie, że SUPER!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, no to już wiadomo nie od dzisiaj ale chyba bylo by to bez sensu jak by jutro ruszyła sprzedaż w sklepach a na steamie nie dzialalo. Własnie dfaltego mnie zastnawiało to co wczesniej napisałeś.

Przechodziłem dzisiaj koło empiku, już sa regaly ze wszyskimi codami w kolejnosci tylko miejsce na nowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel gra już w MW2 na konsoli.

"btw. zostalem poinformowany, ze wersja MW2 przeznaczona na polski rynek NIE ZAWIERA pewnej interesujacej 'misji', ktora zyskala miano mocno kontrowersyjnej. watch out."

ale ogólnie to bardzo wporzo jest wg. niego :). No ale nie postrzelamy sobie do cywili na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dwie rundy w multi. TDM jest ograniczony do 12 graczy, czyli 6vs6, moim zdaniem fajnie, można wszystko ogarnąć. Gra się dobrze, celowanie podobne jak w poprzednich CoDach, jedynie wychylania brakuje. Teksturki okaleczone chyba przez port z konsoli, bo są rozmyte w porównaniu do czwórki. Zobaczymy jak będzie z łączeniem, na razie nie miałem problemów, 3 na 4 kreski, raczej bez lagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem... to co sie dzieje na końcu to sie nie da opisać. Końcówka MW1 to przy tym lipa.

 

EDIT: Pograliśmy z kumplem troche w Special Ops. Fajna zabawa:D Szczególnie jak jeden lata nad głowom w samolocie albo helikopterze i oczyszcza drogę a drugi biegnie dołem. Szczególnie fajnie to wygląda z dołu. Przez steama mozna tez se pogadać w trakcie w dobrej jakosci bardzo wiec jest wypas.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem... to co sie dzieje na końcu to sie nie da opisać. Końcówka MW1 to przy tym lipa.

 

EDIT: Pograliśmy z kumplem troche w Special Ops. Fajna zabawa:D Szczególnie jak jeden lata nad głowom w samolocie albo helikopterze i oczyszcza drogę a drugi biegnie dołem. Szczególnie fajnie to wygląda z dołu. Przez steama mozna tez se pogadać w trakcie w dobrej jakosci bardzo wiec jest wypas.

 

 

 

jak to...przeszedles???? w ile godzin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre ponoc mozna w 6 godzin spokojnie przejsc. Seria COD nigdy nie slynela z dlugiego trybu SP, a szkoda. Czy ktos z was ma problemy z grafika w MW2? mi chodzi plynnie, ale czasami nie wiadomo skad lapie masakrycznego laga i nie da sie grac, nie pogardzi rowniez blue screenem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu na normalu na steamie mi pokazało czas grania 4,5h. Długo nie jest ale to co sie dzieje pod koniec i na końcu...

Ogólnie jest też trudniejsza niż cod4, tak pewnie by bylo jeszcze szybciej. A problemów z grafika nie mam.

Może se pogramy dzisiaj z wieczora? Mój nick na steamie to "jachu" i w awatarze mama taką białą morde na czarnym tle (w razie jak by było wiecej jachów:P). Wysyłać zaproszenia do znajomych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku no ale gra chodzi na steamie. Nawet mam oficjany kubek MW2 i kumplowi pierwsza cześć kupilem za polowe ceny:D Najlepsze jest to że mało kto o tym wiedział, ja przeczytałem na jakiejś stronce o MW2 i sie zapytałem. Ale dzieki temu że ludzie kupowali samą gre został mi ostatni kubek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW 2 singiel słaby bardzo. Biegnij i strzelaj. Nic, absolutnie nic więcej. Fajnie się biega, fajnie strzela, ale naprawdę można było dodać minutowe przestoje, zbudować napięcie jakoś... Przeciwnicy są głupi totalnie. Dawno tak slabego AI w grach nie było. Jedyn trudność polega na ilości - masa wroga.

Scenariusz fajny, szczególnie z obroną USA - przypomina mi się od razu Czerwony Świt no i ostatnie World at war. Ale misje są 3 razy za krótkie. Jest tylko i wyłacznie totalna rozwałka. Jak dla mnie to o wiele za mało.

W multi zagrałem dwie partie i jest okej.

Ogólnie zawiedziony singlem jestem bardzo. Wiedziałem, że będzie krótko i slabo, ale nie wiedziałem, że aż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW2 - popykalem troche w singla, ale mam podobnie jak bartolomeo. Nudy. Niby powinno sie to przejsc, bo to tylko pare godzinek, ale utykam co chwile, bo zwyczajnie nie chce mi sie brnac przez te monotonne misje. Wole odpalac od razu multi. Multi

jest gitny. Troszke inny niz w MW1, bardziej zabawowy, troche irytuje to cale losowanie i tasowanie przeciwnikow, trzeba sie przestawic, ale generalnie jest spoko.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W singlu męczy to ciągłe przeskakiwanie między lokacjami i zmiana bohaterów. Wrzucili też przytłaczającą liczbę przeciwników, grałem na poziomie normalnym i często nie wiedziałem kto i skąd do mnie strzela. Jest sporo fajnych momentów, przejazd w konwoju na początku, ucieczka po dachach czy misja na platformie. Niestety mam wrażenie, że chcieli wsadzić do tej gry wszystko, co tylko się da. Ogólnie nieźle, ale czwórkę wspominam milej.

Multi jest bardzo fajny, jak już się mniej więcej ogarnie co i jak. Wkurza tylko lokalizacja, ręce opadają patrząc na te bezmyślne tłumaczenia. W sumie to można było się tego spodziewać już przy instalacji czytając w okienku z kluczem "NIE ZGÓB..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pograłem z rana trochę w Multi i jest dobrze. mam to samo co wyżej, wkurza czekanie na zebranie się ekipy do pokoju. Jednak brakuje mi serwerów, na których grało się często w 2-3 mapy. No i brak HardCoru tez wkurza.

ale mimowszystko Multi zacne i wesołe. i tak jak Bagins - zawiesiłem granie w singla bo nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności