Skocz do zawartości

Animacja 3D: TEZA


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no! Montaż i udzwiękowienie są na prawdę niezłe. Udało wam się stworzyć świetny klimat i napięcie. Widać, że nie jesteście "grafikami komputerowymi" ;) Animacja postaci jest nieco nieudolna, ale o dziwo nie psuje to klimatu, wręcz śmiem twierdzić że go wzmacnia. Jestem na tak.

 

Hehe film wygląda jakby był robiony na zamówienie kogoś kto nie lubi rusków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Może to właśnie jest kierunek, może społeczeństwo tego potrzebuje. Ja mam świetny pomysł. Zrealizuję filmik o znanym dowcipie z chomikiem i taśmą klejącą. To musi chwycić. Będzie HIT!

Edytowane przez P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O znowu szykuje się udana polska animacja... I nie mow ze zrobisz ją tylko na jednym komputerze z 3GB pamieci... Jesli o Tezie ukazuje sie tyle wzmianek na wielu portalach to znaczy ze jest zapotrzebowanie :) Jesli więc Gracjan Roztocki http://www.youtube.com/watch?v=06s5bLszdDg ma 309 666 wyswietlen na youtube to znaczy, ze tez jest to sukces w tym wypadku polskiego kina ( i tylko jeden aktor i reżyser w jednym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. - No, chomik owiniety tasma to byloby karkolomne wyzwanie.

Swoja droga do dzis gdzies mam w linkach zakitrana Twoja kupe napisana w PovRay'u . hehe. Rocznik 2001

http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.comp.grafika.grafika3d&aid=10950770

http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.comp.grafika.grafika3d&aid=10974772

 

To byly czasy. I do tego zero moderacji na forum.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Może to właśnie jest kierunek, może społeczeństwo tego potrzebuje. Ja mam świetny pomysł. Zrealizuję filmik o znanym dowcipie z chomikiem i taśmą klejącą. To musi chwycić. Będzie HIT!

 

Najbardziej interesującym artystą młodej polskiej sceny artystycznej ostatnich dwóch lat, w konkursie "Spojrzenia", został dopiero co Wojciech Bąkowski, autor m.in. animacji pod tytułem "Idziesz ze mną? Gdzie? W dupę ciemną". Traitor wyczul ducha czasow :) Ale nie ukrywajmy, temat kupy w polaczeniu z rosyjskimi naukowcami zawsze byl i bedzie chodliwy.

 

EDIT: A zeby tu nie byc posadzonym o szyderczosc, to mi sie prace Wojciecha Bąkowskiego podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. - No, chomik owiniety tasma to byloby karkolomne wyzwanie.

Swoja droga do dzis gdzies mam w linkach zakitrana Twoja kupe napisana w PovRay'u . hehe. Rocznik 2001

http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.comp.grafika.grafika3d&aid=10950770

http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.comp.grafika.grafika3d&aid=10974772

 

To byly czasy. I do tego zero moderacji na forum.

 

salut

t.

 

Hehe, pamiętam to :D

 

Film technicznie całkiem fajny, zwłaszcza, że we dwóch. 'Przekaz' wg mnie żenujący, ale oryginalnego dowcipu też nie lubię. Gratulacje, że Wam się udało projekt ukończyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

gratulacje Traitor !

A moze bys się podzielił z nami listą, jakims spisem festiwali na ktore się wysyła animacje ? bo przeciez macie to obcykane i pewnie na setki festiwali na świecie wysyłacie.

Kilka dni temu forumowicze zachwycali się tym , ze jakis festiwal się zacznie w ciągu kilku dni, a pewnie wiecie o tym z rocznym wyprzedzeniem.

Chyba nie byłoby to zagrozeniem dla tak dużej firmy.

 

A sukcesu gratuluje :)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

 

 

 

http://www.kannu3d.com/ Łukasz Kowaik 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy, dziekujemy:)

Kannu: Teza nie jest wysylana spod szyldu zadnej firmy. Firma w ktorej pracuje zapewne posiada taka bazez lecz ja z niej nie korzystalem. Namary na festiwale po czesci dostaje bezposrednio od organizatorow w formie zaproszenia, a pozostala czesc sam szukam w sieci. Czesc festiwali i tak odpada ze wzgledu na absolutny brak budzetu.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mialem odpisac? Pisze jak jest. Info o festiwalach ciagne z googli i zaproszen, a nie jakiejs tajnej bazy danych firmy w ktorej pracuje. Zapewniam Cie, ze obrales zly trop w tej kwestii.

 

Swoja droga mozna by zalozyc na forum watek z lista festiwali. Kazdy doda cos od siebie i bedzie calkiem mocna baza.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, piękny mrówkojad :D

 

Traitor, robiłem co mogłem żeby sobie zarezerwować czas, ale nie uda mi się niestety pojechać. A szkoda - byłaby okazja zobaczyć parę filmów i przy okazji jakieś piwo też zobaczyć ;) Może przy innej okazji się uda spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :) Dobrze dobrze! Lansik pierwsza klasa :) Może chociaż w programie Wojewódzkiego i Figurskiego w Eska Rock ?! Po ostatniej audycji o zaparciu i trudności w oddawaniu stolca w kontekście Elvisa Presley'a myślę, że chętnie by taki wywiadzik z Wami pocisnęli. Tylko trzeba im dać cynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne poinformować iz Jury festiwalowe "Kameralne lato 2010" w skladzie: Andrzej Wolf, Anna Mucha, Arkadiusz Jakubik, Marcin KOT Bastkowski, Piotr Matwiejczyk, przyznało pierwsze miejsce dla filmu pt."Teza" a także nominacje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im.Jana Machulskiego dla tego filmu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machulski ...to by było coś....!!!

....fajne jest w niezależności kina niezależnego, że film widziałem przed jego udziałem w festiwalach i przeglądach...nikt mi nie mydlił oczu trailerami i opowieściami że nie może bo cykl festiwalowy trwa 2 lata....

powodzenia i niech nizależnosć trwa niezależnie od czegokolwiek.... chociaz to nie do końca prawda.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności