Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa romeo 8 C 2900 1932 r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciemny lakier na ciemnym tle, hmm... jednak ten jasny renderek z WIPa bardziej mi się podobał, ale modelik bardzo fajny :)

 

A z tymi dziwnymi przejściami gradienta to widzę, że masz ten sam problem jaki ja miałem. Jeśli robisz je w PSie to zrób je jeszcze raz, tylko że najpierw przestaw paletę kolorów z 8bit na 16bit, powinno pomóc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment... nie widze czolgu ;P mogles chociaz bunkier w tle zrobic ;P Ale tak powaznie eraz. Sam modelik bajerka! Fajny model wybrales (model samochodu). Poza tym Alfa Romeo - ponoc kazdy milosnik samochodu powinien miec Alfe - chyba po to by nauczyc sie mechaniki w warunkach "pobocza drogi..." ;) Ja Cie zjade tylko za to, ze zrobiles prezentacje w studio a odbicia sa z jakiejsc HDRI bodajze z niebem itp ;P Choc chce prodkreslic, ze zgrabnie to zamaskowales i to jest dla Ciebie plusem - dobrze kombinujesz :D Kolory autka sa wg mnie dobrze dobrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze animację jak to auto zamienia się w czołg, strzela do wielkiego Zeppelina, który jest nad nim, ten paląc się spada na niego, roztapia metal i z tych roztopionych kropelek metalu zbiera się wielki napis "odczepta się ode mnie"... ale to wiesz, tak przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności