Skocz do zawartości

SCENA3d /temat otwarty: zbiór abstrakcji/ wypadki przy pracy


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ramy nazwenictwa są, masz 24 godziny na zmiane nazwy na regulaminową w przeciwnym razie delate.

 

 

co do prac, pierwwsza zdecydowanie najlepsza , gdybys jeszcze ją wykadrowal aby nie bylo widac granic planu to bylo by git, co do pozostalych to nie komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dopisz do nazwy topiku \"TEMAT OTWARTY\" ibedzie git.

 

 

uncle, nie jest twoje i juz. a co do pozostalych to tylko kilka jest abstrakcjami, szczeze mowiąc ani jedna praca w tym temacie nie jest abstrakcją, ale to juz inna sprawa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akdsn : lol - cóż nic nie pobierałem, co najwyżej to tam wysłałem. Tam na evermotion ja to zamieściłem :) (tak gwoli wyjaśnienia)

 

Damian: dzieki za sugestie przyda sie ;)

 

Uncle - plijz skompresuj ten obrazek 1024 bo mi sie nie moze zaladować :/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mi o piciu tutaj nie matkuj littl ninja ;) twojego rekiordu to nie pobike ;)

....

a to już troszke starszy obrazek... powiedzmy sprzed 2 miesiecy... siłą sprawczą którak kazała mi popełnić ten obrazek był między innymi ogromny konflikt mozego 3ds viz z wtyczką siag hair - chodziło jak pomietam o problem z cieniami... viz wysypywał się bez słowa ostrzeżenia ;) ... na szczęście problem udało się rozwiązać... tytuł obrazka: \"nieznajoma na skraju trawiastej pustyni podziwia gwieździstą noc\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - calkiem ciekawe ... w pierwszych 2 renderach nie podoba mi sie ujęcie ... kolejne są ciekawe ... moze pomarańcz jest troche wyblakły ... troche za wyblakły (moze to przez moj monitor)

 

ps. jest roznica w odkopywaniu miedzy pisaniem po roku "tnx" bez znacznego przesłania a odkopywaniem w celu umieszczenia pracy w wątku zbiorowym ;] takze to grabarstwem nazwac nie mozna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności