Skocz do zawartości

Scena 3D: The Explorer


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia

W mej chorej glowie zrodzila sie swego czasu takaz oto "powazna" wizja exploracji kosmosu w poszukiwaniu zycia;)

Prezentuje ja wam wiec z nadzieja ze zrobicie sobie z tego jaja tak samo jak i ja uczynilem :)

pomyslnosci

 

The Explorer

348605_1258407606_large.jpg

Edytowane przez soshka.cg
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komenty :)

Ok to tak

robaczek - base mesh w maxie - szczegol w Zbrashu

"odkrywca zycia" ;) model w calosci w maxie - texy Ps i Zbrush

Enviroment - Ps

wloski to vray fur

wszystko renerkowane na warswach - zlozone do kupy w PS

:)

Niebawem mam zamiar udostepnic wszystkie moje modele takze bedzie okazja sie pobawic jak ktos bedzie czul taka potrzebe :)

jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa od niedawna i nawet ostatni czasy razem pracujemy.

Jego pomysły są naprawdę pojechanie, ale jednocześnie zabawne i miłe w odbiorze. Według mnie trafia gościu w oczkowania większości odbiorców, wie czego im trzeba. Wróże mu niezłą przyszłość i czekam na nową prackę.

Pozdrawiam muerte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! bardzo zacne. jedyne co mi sie tak jakos w oczy rzuca to fakt ze jakos skali nie czuc i przez to jest troche plasko. nie wiem, moze delikatny dof zalatwilby sprawe. ale tak czy inaczej piekna robota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehheee ! Piękne!!! Że też ja wcześniej tego nie widziałem!!! Bomba modele! Czad tekstury! (ten FURek na musze!) no i te rysy na explorerze! Super! W ogóle klawa scena! Nawet volumetryki w tle (o ile to volumetryki) mnie nie rażą, a tych zwykle nie znoszę. Chciałoby się dodać DOF, ale wtedy jedno z dwojga byłoby kompletnie rozmazane, dlatego ja to widzę jako czad ilustrację. Jedynie dodałbym rozjaśnień w shopie od słońca na tych metalowych częściach, ale jestem zboczony na tym punkcie.

Anyway, super robota! 5***** za pomysł i czad wykonanie! Ja głosuję na front!

 

P.S. Widzę, że tatusiostwo Ci służy :) Wysypiasz się?

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) bardzo motywujecie mnie tymi komentami za co serdecznie dziekuje :)

peter_f hehe tatusiowanie daje mi taka radosc ze sen juz przestal byc potrzebny ;) Zreszta moj synus - (ten brzdac z awatarka) jest moim pierwszym i najwazniejszym krytykiem hehe :) Wszystkie dotychczasowe pracki dedykuje jemu :) Moja coreczka na to wszystko narazie ma jedno tajemnicze slowo - E - :D

pozdrawiam

pomyslnosci bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam Bracia za te komentarze i za fronta :) Ciesze sie ze jest w was jeszcze poczucie humoru mimo tego wszystkiego co sie dzieje dookola. Moge ze swojej strony obiecac ze nastepna pracka (jest juz w trakcie dlubania:)) ma rowniez wywolywac usmiech i politowanie dla stanu umyslu autora :)

jeszcze raz dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne:)

 

Kilka problemow jednak dostrzegam, ale na poziomie conceptu bardziej, niz wykonania, bo na tym chyba mucha nie siada;)

 

Brak DOFa sprawia, ze mucha wydaje sie olbrzymia. Dopiero po chwili zrozumialem o co tak naprawde chodzi. Przy takim zblizeniu glebia ostrosci bylaby bardzo wyrazna.

 

Przydalaby sie takze bardziej czytelna poza robota, jakies zamachniecie na przyklad.

 

Mucha bardzo przypomina ludzka, tak jak cale srodowisko dookola. Zeby niebo bylo niebieskie, potrzebna jest atmosfera;) Takze wszystko przypomina ziemie, a nie obca planete, na ktorej jest zycie.

 

Historia przez te rzeczy wydaje mi sie nieczytelna na pierwszy rzut oka. Trzeba chwile poskladac puzzle w jedna calosc;)

 

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności