Skocz do zawartości

Silver Avard: szczesliwa trójca


Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim

udalo mi sie skonczyc ostatnio kilka modeli :D mam nadziej ze wam sie spodobaja.

Sa to glownie growe postacie poza ostania ale renderowalem je mental rayem i maja tak okolo 14 tys trisow wiec postanowilem zapostowac tutaj, mam nadziej ze nie bedzie nikomu to przeszkadzalo ;-)

pozdrawiam.

 

2_2010-03-21-154943_g.jpg

2_2010-03-21-155019_g.jpg

 

2_2010-03-21-155039_g.jpg

 

2_2010-03-21-155055_g.jpg

2_2010-03-21-155407_g.jpg

 

2_2010-03-21-155240_g.jpg

 

2_2010-03-21-155254_g.jpg

 

2_2010-03-21-155314_g.jpg

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki wszystkim za mile slowa :D i naprawde Ciesze sie ze modele sie podobaja.

 

mafida- jesli chodzi o ten warchamerowy model to kiedys juz go postowalem wiec to byloby odgrzewanie kotletow :D ale cos w tym jest ze chyba za malo pojechalem z tymi 3 modelami bo wyszly troche zwyczjnie :/

 

adam_m- ta 2 panienka to tak naprawde pierwsza tylko z inna fryzura bo fryza robilme pozniej w maxie na planeach

 

Jonasz_Real- :D tak naprawde nie ma czym sie chwali bo nie jestem zadowolony z textur :( ale chyba moge to zwalic na lenistwo bo to koncowy etap i juz poprostu czlowiek sie zniecheca i chce juz skonczyc :/

womansiatak.jpgcrusadersiatka.jpg

 

 

 

mpta - stworzylem plaszczyzne z odpowiednia siatka (na obrazku) zrobilem z niego cylinder ustawilem dokola nogi, podociagalem w maxie i zrobilem projekcje na noge w zb i wyszlo to co na obrazu a pozniej to juz tylko na spliny i finito.

noga1.jpg

 

Eddy__ - oj z tymi materialami to jest raczej walsnie mega bieda :/ szczerze powiedziawszy to jeszcze trzeba tutaj duzo podskilowac :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafida- jesli chodzi o ten warchamerowy model to kiedys juz go postowalem wiec to byloby odgrzewanie kotletow :D (

 

A faktycznie teraz sobie przypomniałem,chyba nawet na froncie kiedyś wylądował:D.Ale i tak mogłeś wrzucić,młodzież by sobie ładny model obejrzała;)

 

Ps.Ładne siaty.

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admirał za małoniebieski ;D ... bardzo sie podoba... świetny pomysł na siateczke na nogach...pzdr norden *****

 

heheh wiem wiem ale jak zobaczylem avatara to go zdesaturowalem bo za smerfami nie przepadam ;-)

 

warhammermoster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten niebieski jegomość to przypadkiem nie jest Admirał Thrawn z Star Wasów - częśći 7,8 i 9?? czytałem dawno temu te książki strasznie mi go przypomina :)

 

No i reszta modeli wygląda imponująco :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzieki wszystkim za posty!

 

bbandi - mozliwe, jest to postac z starwarsow, Grand Admiral Thrawn z trylogji Timothiego Zahna w sumie moja ulubiona postac w swiecie sw. generalnie cala trylogia i dylogia "Reka Thrawna" sa moim zdaniej jednymi z lepszych jesli nie najlepszymi ksiazkami sw.

 

 

RaVirr - tak ale ten model juz troche ma :-) wlasciwie to jedyna postac z "prawdziwego" konceptu.

 

Jonasz_Real- pochadza one z projektu portfolio matys ;-) ostanio roznie dzialo sie na rynku pracy a nigdy nie mialem skonczonego portfolio wiec stwierdzilem ze lepiej dmuchac na zimne

 

zgred - hmm cale cialo jest jednym meshem bron jest osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają Twoje modele. Rycerz i Thrawn są najlepsze. Babka prezentuje się lepiej w clayu, twarz z teksturami wyszła świetnie, jedynie jest coś strasznie sztywnego w jej pozie. Tak czy inaczej daję 5*. Pozdrosos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefano020

Jak widzę takie prace, to dociera do mnie prawda ile jeszcze nauki i pracy mam do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności