Skocz do zawartości

Postać 3D: robot


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny - bardzo ciekawy concept, świetne wykonanie.

Poza mocno lakierowanym plastikiem (osobiście chyba bym nie zmieniał) to rzuciły mi się w oczy nogi -obie są lewe ? (też tak mam jak muszę tańczyć :) :) )

Ciekawie wyglądałaby krociutka animacja - taka zajawka mi zaświtała w związku z faktem, że w sumie cały korpus, ręce i nogi zmieściłyby się w kuli będącej głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze :)

Hehehe, wizje i skojarzenia mnie rozwaliły ;D

Jeśli chodzi o materiał... nie miał to być typowy plastik, a raczej materiał imitujący "carpaint". Stąd tak duży połysk.

Co do nóg...hmm...nie wiem, w którym miejscu sprawiają wrażenie lewych, ale zapewniam, że jest lewa i prawa, każda z nich na odpowiednim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne, ale dopiero przy zbliżeniach. Na pełnych kadrach wieje pustką i widać rozbitą skalę detali. Kciuk uproszczony i zupełnie nieprzydatny, ale wiem dlaczego ;). Poza tym fajnie. Materiały na duży +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dziękuję Wam! Miło mi :)

 

Render z siatką postaram się dzisiaj dodać :)

Jeśli chodzi o koncept...opierałam się na tym pomyśle:

 

platinum69.jpg

 

Początkowo chciałam go odwzorować jak najwierniej, ale po skończeniu główki stwierdziłam, że robocik cierpi na ograniczony zakres ruchów kończyn i ogólny brak szczegółów, które to opracowałam sama.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez 3d-chocolatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodki ten robot.

Na pierwszych obrazkach kadr ucięty zbyt blisko głowy (od góry), i niepotrzebnie tyle pustki po bokach. Zwłaszcza na kadrach w których się patrzy w bok dałabym mniej przestrzeni za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

tutomash, mookie, KLICEK, Loki: Dzięki wielkie chłopaki!!! Miło mi :)

 

Co do animacji...hmm, no w sumie może kiedyś pokuszę się o pobudzenie go do wirtualnego życia :)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez 3d-chocolatee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocik super :)

Ale pozwolę sobie na dość lamerskie pytanie, jak się modeluje takiego robota, w celu późniejszego go zrigowania? Nie jestem pewien czy dobrze myślę, ale to chyba nie jest jeden mesh... tylko każdy element jest osobno (tak jak w rzeczywistości?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności